هزینه تقریبی کاشت مو

negintejarat

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
#1
هزینه تقریبی کاشت مو

هزینه جراحی ترمیم مو را پارامترهای متعددی تحت تاثیر قرار می دهند که از جمله این پارامتر های می توان به تعداد جلسات ترمیم، مساحت ناحیه طاسی سر فرد، میزان پر پشتی موی در خواستی فرد و شهرت و تخصص پزشک متخصص جراحی ترمیم مو را نام برد. در واقع معمولا هر چقدر که پزشکان از شهرت و محبوبیت بیشتری برخوردار باشند انجام عمل جراحی ترمیم مو نزد آنها بیشتر هزینه بر خواهد بود. در حالت کلی می توان گفت که هزینه جراحی ترمیم مو بر حسب تعداد فولیکول های موی کاشته شده و هزینه دریافتی پزشک برای کاشت هر فولیکول تعیین می گردد.

چه تعداد پیوند برای هر فرد نیاز است؟

تعداد پیوند هایی که هر فرد باید دریافت نماید کاملا وابسته به حجم طاسی سر فرد دارد و همچنین میزان حجمی موی در خواستی فرد. برخی افراد برای ترمیم موی خود در نواحی تاسی خود به پیوند تعداد متوسطی از فولیکول ها کفایت می نمایند اما برخی افراد درخواست می کنند که موهای ترمیم شده آنها بسیار پر پشت و حجیم باشد و لذا نیاز به دریافت تعداد پیوند های بیشتری دارند
 

bimedana

New Member
عضو تازه
#4
هزینه کاشت مو در اصفهان که توسط متخصصین کاشت مو اصفهان در کلینیک دکتر مسلمی انجام می شود به عواملی مانند نوع روش کاشت مو , تراکم روش کاشت مو , تعداد جلسات کاشت مو و .... بستگی دارد. قیمت کاشت مو تابعی از تعداد پیوندها است. که به آن گرافت گفته می شود. گرافت مو همان تکه های کوچک از پوست سر هستند که شامل یک یا چند فولیکول مو می شوند . این گرافت ها از ناحیه اهدا کننده پوست سر گرفته می شود. گرافت هایی برای پیوند انتخاب می شوند که در برابر ریزش مو پایدار باشند این گرافت ها پس از انتخاب به ناحیه کم موی پوست پیوند زده می شوند.

هزینه تقریبی کاشت مو از جمله عواملی است که می تواند در تصمیم‌گیری افراد برای انجام یک عمل تحول ساز در زندگی تاثیر بگذارد تصمیم افراد برای کاشت مو کاملا منوط به هزینه کاشت مو است . متاسفانه بعضی از افراد برای پرداخت هزینه های کمتر تن به عمل های بی کیفیت و ارزان می دهند. در پایان کار نیز نتیجه مطلوب مورد نظر خود را نیز دریافت نکرده اند.

هزینه کاشت مو در اصفهان
کارشناسان مربوطه بعد از دریافت اطلاعات مورد نیاز هزینه تقریبی کاشت مو را به شما اعلام خواهند کرد. در حالت کلی به صورت تقریبی هزینه کاشت مو در اصفهان بین 3 تا 6 میلیون تومان می باشد. روش های دیگری نیز برای قیمت کاشت مو وجود دارد به عنوان مثال هزینه کاشت هر تار مو 300 تومان می باشد.

هزینه کاشت مو همواره از مهم ترین سوالات کاندیدهای کاشت مو می باشد. و همواره سوالاتی از این قبیل که قیمت چقدر است و اینکه کدام روش کاشت مو بهترین روش کاشت مو به شمار می آید. و دیگر سوالاتی مانند :

هزینه کاشت موی طبیعی چقدر است؟
هزینه کاشت مو در ایران چقدر است؟
هزینه کاشت مو در ترکیه چقدر است؟

تعیین قیمت کاشت مو در اصفهان
روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که می توان به موراد زیر اشاره کرد. قیمت های ارائه شده به صورت تقریبی می باشد.

هزینه کاشت مو بر اساس تعداد تار مو : به عنوان قیمت کاشت هر تار مو اگر 375 هزار تومان باشد. هزینه کاشت مو برای 16 هزار تار مو 6.000.000 تومان می شود.
هزینه کاشت موی طبیعی در اصفهان بر اساس تعداد گرافت مو : این روش قیمت گذاری اصولی تر می باشد و ما نیز در کلینیک کاشت مو دکتر مسلمی از این روش برای اعلام هزینه کاشت مو اصفهان استفاده می کنیم. مثلا اگر هزینه کاشت مو برای 1000 گرافت مو برابر 1.700.000 شود کاشت 4000 گرافت مو برابر 6.800.000 می شود.
قیمت کاشت موی طبیعی در اصفهان بر اساس سانت . به عنوان مثال هزینه کاششت موی طبیعی برای 8 سانت برای 5 میلیون تومان، نصف آن برابر 4.5 میلیون و تمام سر را با 6 میلیون تومان قابل کاشت می باشد.
هزینه کاشت موی طبیعی بر اساس روش : مثلا هزینه کاشت مو با روش fit برابر 5 میلیون تومان می باشد. هزینه کاشت مو با روش FUT برابر 3.5 میلیون و مقدار هزینه با روش های ترکیبی برابر 4 میلیون تومان می باشد.
قیمت کاشت مو به روش FIT


عواملی که بر هزینه کاشت مو تاثیر به سزایی دارند
میزان تاسی یا سطح ریزش مو در سر می تواند از عوامل مشخص کننده و تاثیر گذار در پیوند طبیعی مو یا همان کاشت مو باشد. بنابراین با توجه به سطح پیوند، قیمت آن نیز متفاوت است هر چقدر سطح ریزش بزرگتر باشد هزینه آن نیز به مراتب بیشتر می شود. علاوه بر تعداد گرافت ها که می تواند در قیمت پیوند مو تاثیر بگذارد. تجربه , تخصص , کیفیت کار و اعتبار پزشک نیز می تواند در قیمت کاشت مو تاثیر بگذارد.

بزرگ بودن سطح تاسی به دلیل اینکه تعداد جلسات و تعداد گرافت های پیوند را بیشتر می کند از این رو باعث افزایش قیمت می شود. بسیاری از افراد برای کاهش مقدار هزینه های خود در کاشت مو تمایل دارند که پیوند مو در تعداد جلسات کمتر (در یک جلسه) انجام شود. که کاری اشتباه بوده و نمی توان از کیفیت مورد نظر و در حد مطلوب از آن استفاده کرد. با توجه به اینکه پیوند کاشت مو یک هزینه زیبایی محسوب شده و مورد پوشش بیمه ها نمی باشد. بنابراین رزومه کاری پزشک می توند در تعیین هزینه تقریبی کاشت مو نقش بسزایی داشته باشد. مقدار هزینه ای که بیما ر برای کاشت مو پرداخت می کند شامل دستمزد پزشک، تعداد گرافت های کاشته شده برای هر بیمارو دارو ها و دیگر لوازم مصرفی می شود.

کاشت مو می تواند بهترین روش برای درمان طاسی باشد
کاشت مو ممکن است که هزینه های بیشتری به نسبت دیگر روش های ساده داشته باشد. اما افرادی که دچار ریزش شدید موی سر هستند همواره هزینه های بسیاری را در طول سالها برای درمان ریزش مو دارو ها و خرید شامپوهای مورد نیاز و ... می کنند . تا با استفاده از این روش ها بتوانند مقدار ریزش موی خود را به تاخیر بندازند. که بلافاصله بعد از قطع کردن دارو ها و شامپوها دوباره ریزش موها آنها نیز شروع می شود ، در طول این مدت نه تنها نتوانسته اید ریزش موهای خود را درمان کنید بلکه ظاهر و زیبایی اولیه را نیز نخواهید داشت.


هزینه کاشت مو در ایران چقدر است؟
ههزینه کات مو برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود و قیمت قیمت کاشت مو با توجه به سابقه کاری و تجربه پزشک و تعداد گرافت مو کاشته شده وابسته است . از این امر اطمینان داشته باشید که هزینه کاشت مو زیر نظر بهترین و با تجربه ترین پزشک های کاشت مو همواره هزینه های معقول و در حد انتظار شخص خواهد بود. و هزینه ماشت مو در مقایل (زیبایی، اعتماد به نفس و جوانی ) بسیار اندکی خواهد بود. متاسفانه بسیار ی از شهروندان جهت کاشت مو راهی شهرهای اطراف و حتی کشور کشور های همسایه می شوند تا با هزینه های گزاف این خدمت را دریافت کنند. در حالی که کلینیک کاشت مو دکتر مینا مسلمی خدمات ویژه ای را به عنوان قیمت کاشت مو در اصفهان و شهرهای اطراف ارائه داده است تا با هزینه اندک زیبایی خود را بازگردانید.

همانطور که بیان شد هزینه کاشت مو به عوامب متعددی مانند جنس پوست، میزان طاسی وابسته است. هزینه کشت هر تار مو 300 تومتن می باشد که با توجه به تعداد تار موی کاشته شده قیمت نهایی محاسبه خواهد شد.
 

a121

New Member
عضو تازه
#6
برای خرید بلیط هواپیما، تورخارجی و داخلی، تورهای باحال گردشگری یکروزه و چندروزه، به سایت https://a121.ir/ مراجعه و برای دانستنیهای جذاب ایرانگردی به بخش مجله گردشگری مراجعه فرمائید. (دارای نماد اعتماد و پروانه کسب و کارهای مجازی)
 
بالا