هدف شاخص : ۲،۴۰۰،۰۰۰ واحد

ELcid

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 97320

عجب کاریکاتوری زده شریعت مداری در کیهان..

البته خوبه شریعت مداری که همیشه سنتی و صنعتی باهم میزنه از پول های که مداحاااااان اهل بیت عصمت و طهارت همه رو سرکیسه میکنن(مداحی جدید کریمی هم که فیلم هندی شده بود صدای همه درآمد داداچ اشتباه میزنی) از مردم ویا پول های که خودش میگیره و خروجی نداره این کهیان کاریکاتوری بزنن که بقیه روشن بشن بهرحال همه از یه آخور میخورن قصد حمایت ندارم اما روحانی برای بورس در کل خوب بوده حالا چه تحریم بودیم که 40 ساله هی هستیم چه عدم فروش نفت ویا هردلیلی باعث شد بازار سرمایه رو یه حالی بدن من الحیث المجموع روحانی هم زرنگه و تنها راهی که میتونست از زیرمجموعه های بیت رهبری و امام مالیات بگیر آوردن شرکت‌های تابعه به بورس بود وهم خودش سود کرد هم کسانیکه با این قضیه همراهی کردن حالا کسانیکه صبور بودن سود بیشتر بردن و راضی هستن.....
البته این مربوط به کیهان لندن میشه که با کیهان شریعتمداری یه کوچولو متفاوته ;)

حسن کله

Very Good Member
کاربر فعال
.......
نکات جالب فرم درخواست فروش سهام عدالت توسط بانک ها:
مالک سهام عدالت حق هرگونه اعتراض در خصوص سهام انتخابی برای فروش، زمان و قیمت فروش سهام را از خود سلب می‌کند
انتخاب زمان فروش و سهامی که باید به فروش برسد، بر عهده کارگزار با هماهنگی ناظر بازار است
مدت اعتبار سفارش تا اجرای مفاد سفارش بوده و مالک سهام عدالت حق تغییر و لغو آن را ندارد/بورس نیوز
این که انتخاب زمان فروش و نوع سهامی که باید به فروش برسند را منوط به هماهنگی با ناظر بازار کرده اند، بسیار مهم است.

بهرام خان

Very Good Member
کاربر فعال
قسمت اول ؛

مغلطه میفرمایید استااااااد
شما به صراحت در مورد رهایی دینی که در شناسنامه‌تون نوشته ، از کاربران کمک خواستید.

من هم خواستم بهتون کمک کنم؛
آدم همسر توی شناسمه‌اش رو میتونه رها کنه،
ولی دین که مطلقاً به میل و اراده خودش هست نمیتونه رها کنه؟؟؟!!!
بعد آدم مطالعات روانشناسی داشته باشه ولی تشخیص نمیده هیولا صرفاً در ذهن خودشه!!!
هیچ دینی به شما تحمیل نشده، این تفکر غلط خودته که خودتو اسیر دین میدونی!
شما برای رهایی از دین اسلام، هیچ محدودیتی ندارید.
فقط کافیه لامپها رو خاموش کنی و یک لحظه چشمهاتو ببندی و به خودت بگی من از این لحظه دیگه مسلمان نیستم،
(فقط حواست باشه موقع روشن کردن لامپها دیگه صلوات نفرستی :D

بهت تبریک میگم ، تو دیگه از دین آزاد شدی.
حالا دیگه کسی نمیتونه شما رو مجبور به پرداخت زکات کنه، امسال دیگه مجبور نیستی مثل سالهای قبل حج بری، فردا صبح دیگه نیاز نیست برای نماز صبح بیدار بشی و میتونی تا لنگ ظهر بخوابی، دیگه مجبور نیستی روزه بگیری و هرچه میخواهد دل تنگت بخور...
شما طوری میگی از این دین خیلی ناراحتم که انگار کسی مجبورتون کرده اعمال و فرایض دینی رو انجام بدید!!!

من نمیدونم اصلاً کی گفته ایران یک کشور اسلامیه ؟!

با توجه به پاراگراف بولد شده قبل، با شناختی که من از هموطنان خودم دارم، اگه نگم اکثریت ، لااقل بیش از نیمی از مردم ایران همینطوری زندگی میکنند. شاید اگه ازشون سوال کنید، به مصلحتی یا به توهمی که دارند، میگن ما مسلمان هستیم ولی در اعمال و رفتار ، از پایینترین طبقه تا عالی‌ترین مقامات کشوری ، هیچ رفتار و شخصیت اسلامی دیده نمیشه.
مثلاً معروفه که دروغگو دشمن خداست. بنابراین اکثر مسئولین و مردم ما، دشمنان خدا هستند.

اینکه قدرتهای بزرگ برای پیشبرد اهداف سیاسی خود، لازم دونستند که یک حکومت اسلامی در این منطقه ایجاد بشه ، دلیلی بر اسلامی بودنِ ایران نیست. پس اینکه خودشون به زبون اقرار بر مسلمانی دارند دلیل بر مسلمانی نیست بلکه دلیل بر ریاکار بودن اونهاست...

QUOTE="تدبیرگران اقتصاد اوراسیا, post: 4907844, member: 150316"]
...وقتی به گذشته نگاه می کنم و می بینم این نظام چطور بهترین سالهای عمر من و باقی هموطنانم را باد داد ، واقعا خشم شدیدی وجودم را فرا میگیره و میگم اگر اسلام نبود و این اخوندها هم نبودند و ....
طبق معمول هنرمندانه نوشتید ...
......................................................
در تایپیک بسته شده کامنتی دیدم از جناب
الكترون
که جالب بود و نیاز به شفاف سازی دارد , آن هم از نوع الف ( همراه با بستن نماد )) ........;);):D
.....

..

1590205134934.png

سهامدارعمده

Very Good Member
کاربر فعال
اتفاقا به من زنگ زدن چکار کنیم گفتم در اولین فرصت بزارید برای فروش این جنس مرغوب رو.مهمترین دلیل آن تصویب قانون های خلق الساعه در ایران هست اگه کسی نفروشه معلوم نیس بعدا چه شرایطی پیش بیاد یا یه تبصره ای بزنن دیگه نشه فروخت.دوم الان این پول ناشی از فروش این جنس مرغوب رو همین الان می توان با یه جنس مرغوب دیگه ای توی یه بازار دیگه تبدیل کرد حداقل خیالت راحت مالت زیر سرته.

بهرام خان

Very Good Member
کاربر فعال
این بازاربرای اونایی که فول سهام هستند شاید سخت باشه ولی برای من نوعی که تقریبانقدم اکازیون شده.تقدم کگل و حفاری بزاگرس وچند سهم دیگه زیر نظرن احتمال زیاد من شنبه خرید میزنم.
اونایی که سهامدارن با این اصلاح فروش دیگه توجیهی نداره
شما که نقد هستید ...
مشکل چی هست دقیقا؟!

آخرین ویرایش:

سهامدارعمده

Very Good Member
کاربر فعال
شما که نقد هستید ...
مشکل چی هست دقیقا؟!
درسته نقدم ولی دلیل نمیشه واقعیت رو منکر شدو بخام با انواع خبر منفی حتی سهام عدالت یه عده رو بترسانم ما از این پولا بلد نیستیم بخوریم به نظرم فروش در این سطوح وارد فاز هیجانی شده وبهترین موقعیت برای خریده.ومن پله ای از امروز خرید میکنم

بالا