(های وب)داده گستر عصر نوین

نانا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
ممنونم .
ایشالله از ضرر بیایم بیرون سهم خوبیه های وب من از روز اول باهاش بودم منتهی این سری بد ورود کردم
منم زمان بازیگردان اولی ورود کردم ..سهمو تا 750 برد و کارش خوب بود ولی بازیگردان بعدی واقعا سهم و تکنیکالشو خراب کرد و تا 570 کشیدش پایین ..البته من وقتی دیدم هدفش خراب کردن سهمه خروج زدم....امیدوارم بازیگردان جدید با مرام باشه و سهمو به جایگاه اصلیش برسونه ...منم دوباره وارد شدم .

لایک ها: mte

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز بعد از مدتها قبل که های وب هایم را در 740 داده بودم به بازار امروز دوباره در 558 مقداری برداشتم

mehrdad_farzin_0411

Well-Known Member
کاربر فعال
پیشنهاد میکنم اطراف این سهم برای همیشه یک خط قرمز بکشید !!!

سهام های وب همانند زنی زیباست در خانواده خیلی فاسد بی رحم ( سهامدار عمده ) که از آن بعنوان طعمه برای خالی کردن جیب سهامدار خرد استفاده میکند !!!

بسیاری از اردرهای خرید حجیم فقط یک تله هست و بس!!!
نظر شخصی
بالای 400 تومن ارزش خرید ندارد و ریسک محسوب میشود !!!

abbas_sharifi

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
نظر شخصی
بالای 400 تومن ارزش خرید ندارد و ریسک محسوب میشود !!!
درود
میشه یک بار و برای همیشه دلیل و یا تحلیلتون رو از این جمله رنگ و لعاب دار بگین و همه ما رو روشن کنید؟
هرچی که هست رو بگین. راحت باشین

ebadi90

Member
کاربر فعال
درود . امروز تعداد 20,516,000 ميليون سهم هاي وب بقيمت 5858 ريال بلوكي از طريق هاي وب 2 به ...... منتقل شد .

ebadi90

Member
کاربر فعال
درود امروز 26 ميليون سهم هاي وب بقيمت ٥٨٥٨ ريال از طريق هاي وب ٢ بصورت بلوكي به ....... منتقل گرديد

ebadi90

Member
کاربر فعال
درود شركت آواي عرصه پارس سهامي خاص با ٤٧ ميليون سهم به سهامداران درصدي هاي وب اضافه شد

amirap

Active Member
کاربر فعال
دوستان به نظرتون فروش سنگین حقوقی های وب و همچنین معاملات بلوکی اخیر چه تعبیری داره؟؟؟ به نظرتون برای چی دارن نقدینگی فراهم می کنن؟

بالا