(های وب)داده گستر عصر نوین

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار کنونی سراسر فرصت است برای سرمایه گذاری در بعضی سهمها و گروههای خاص. اکثر سهمها و گروهها افت سنگینی داشتند و بازار کاملا در کف قیمتی میباشد و جای هیچ نزول قیمتی ندارد.

به دنبال سهمها و گروههای مستعد بازار باشید . سرمایه ها مدام از یک گروه به گروه دیگر انتقال پیدا میکند. در شرایط فعلی که بازار لیدر ندارد اکثرا سهامداران به سمت گروههای خاص و سهمهای کوچک باشناور پایین گرایش پیدا کرده اند. از سهمهای کوچک و حتی بعضی سهمهای مستعد بازار پایه غافل نباشید.

دیگر بازار بر اساس رنگ شاخص تصمیم نمیگیرد بسیار سهمها هستند که حتی در شاخص منفی مثبت و صف خرید میباشند
گزارشها اکثر عالی بوده همراه با تعدیلهای سود چند صد درصدی افزایش سرمایه ها مدام گزارش میشوند . جالبه در روزهای منفی اکثر حقوقی هاذشروع به خرید میکنند. و این بهترین سیستم مدیریت بازار است

درهر صورت بازار معقول و منطقی باید هم روزهای مثبت داشته باشد هم منفی .با توجه به رکود و ابهام در ارز و طلا و رکود کامل در مسکن و ایجاد سیستم سود بانکی که به حداقل سپرده در ماه سود میدهد طبیعتا استقبال از بورس باید روز افزون افزایش یابد .

mehrdad_farzin_0411

Well-Known Member
کاربر فعال
بهترین قیمت خرید های وب در شرایط کنونی بین 520 تا 480 تومن هست !!!

های وب زنی (سهمی ) زیباست در خانواده (سهامدار عمده ) خیلی فاسد...

mehrdad_farzin_0411

Well-Known Member
کاربر فعال
بهترین قیمت خرید های وب در شرایط کنونی بین 520 تا 480 تومن هست !!!

های وب زنی (سهمی ) زیباست در خانواده (سهامدار عمده ) خیلی فاسد...
فریب اوردرهای خرید یک میلیونی رو نخورید لطمه ای بیش نیست برای تحریک به خرید و غالب کردن در قیمت های بالاتر !!!

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
شرکت حجم معاملات مناسب با نوسانات عالی داره
رالی جدیدش شروع شده

avazkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
هیچ رالی جدیدی نیست ....یک *** کاری دیگه ناشر با یکی دوتا از حقیقیهای بازار

kami_fu2001

Well-Known Member
کاربر فعال
اين حجم معاملات و تعداد سهمي كه كدهاي خاص از بازار گردان خريدن و احتمال زياد خواهند خريد نشون ميده تارگت سهم بالاست كه اينقدر نقدينگي تزريق كردن تو سهم

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
110میلیون سهم دیگه بازارگردان داره تا شوت بشه بیرون
وبعدش های وب میره برای بالای1000
به نظرم در برگشت به600 احتمالی خریدداره این سهم بادید 98

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
گروه ای .تی را در تغییر ساختار اعلامی کشور جدی بگیریم .این گروه به نظرم از یکشنبه می توانند به سرعت با تقاضای بالایی مواجه شوند .این گروه بسترساز تغییر اصلاح ساختار کشور قرار دارند .

mehrdad_farzin_0411

Well-Known Member
کاربر فعال
پیشنهاد میکنم اطراف این سهم برای همیشه یک خط قرمز بکشید !!!

سهام های وب همانند زنی زیباست در خانواده خیلی فاسد بی رحم ( سهامدار عمده ) که از آن بعنوان طعمه برای خالی کردن جیب سهامدار خرد استفاده میکند !!!

بسیاری از اردرهای خرید حجیم فقط یک تله هست و بس!!!

mehrdad_farzin_0411

Well-Known Member
کاربر فعال
پیشنهاد میکنم اطراف این سهم برای همیشه یک خط قرمز بکشید !!!

سهام های وب همانند زنی زیباست در خانواده خیلی فاسد بی رحم ( سهامدار عمده ) که از آن بعنوان طعمه برای خالی کردن جیب سهامدار خرد استفاده میکند !!!

بسیاری از اردرهای خرید حجیم فقط یک تله هست و بس!!!
مواظب این سهم باشید....

نانا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
ممنونم .
ایشالله از ضرر بیایم بیرون سهم خوبیه های وب من از روز اول باهاش بودم منتهی این سری بد ورود کردم
منم زمان بازیگردان اولی ورود کردم ..سهمو تا 750 برد و کارش خوب بود ولی بازیگردان بعدی واقعا سهم و تکنیکالشو خراب کرد و تا 570 کشیدش پایین ..البته من وقتی دیدم هدفش خراب کردن سهمه خروج زدم....امیدوارم بازیگردان جدید با مرام باشه و سهمو به جایگاه اصلیش برسونه ...منم دوباره وارد شدم .

• Like
Reactions: mte
بالا