(های وب)داده گستر عصر نوین

mani_slash

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم وقتی سقفی روتاچ میکنه۱پولبکی میکنی بعددوباره برمیگرده کفسازی میکنه.اگراشتباه میکنم بفرمایید.

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کد خبر: ۱۱۲۵۴۵
۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲

شفاف سازی "های وب" درباره مجوز جدید
شرکت داده گسترعصرنوین درخصوص دریافت مجوز ارایه خدمات صوت(ثابت و همراه) درمناطق USO و شناسایی درآمد از قرارداد Uso۲ دست به شفاف سازی زد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت داده گستر عصر نوین که با سرمایه اسمی 400 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد،درخصوص دریافت مجوز ارایه خدمات صوت(ثابت و همراه) درمناطق USO دست به شفاف سازی زد.
براین اساس،در راستای اجرای قرارداد ۲۶ اسفند سال ۹۳(Uso1) و قرارداد یک شهریور سال ۹۵(Uso3) و بنا بر مصوبه کمیته توسعه ارتباطات روستایی و همچنین الحاقیه شماره ۷ و ۳ در یک دی سال ۹۷(Uso1) و (Uso3)، متن زیر به موضوع قرارداد اضافه شده است: به شرکت داده گستر عصر نوین اجازه داده می شود نسبت به ارائه خدمات صوت( ثابت و همراه) بدون محدودیت در فناوری مورد استفاده و طبق تعرفه های مصوب کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات در مناطق تحت پوشش شبکه Uso اقدام کند.
همچنین ارائه خدمات رومینگ صوت( در صورت ارائه این سرویس) و دیتا بر اساس تایید کارفرما به دارندگان پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مناطق تحت پوشش شبکه Uso جزء تعهدات قراردادی اپراتور است و تعرفه این خدمات بر اساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعیین می شود.
با توجه به اخذ گواهی قبولی نهایی افزایش ۲۵ درصدی قرارداد مورخ ۲۵ بهمن سال ۹۴(Uso2)، شرکت بر اساس رویه جاری شناسایی درآمد قراردادهای Uso، مبلغ دو میلیارد تومان در ماه آذر سال جاری از این بابت شناسایی درآمد می کند.
انتهای پیام

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
تا الان كه صد رحمت به خواجه نصير ...........................بازار گردان جديد فقط منفي خريدار است ..................حالا خوب چپ و راست اخبار خوب از سهم مخابره ميشه كه از 720 ريخت تا 670 اگر 2 تا خبر بد رونمايي كند بايد زير 500 هم سلامي بكنيم

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کد خبر: ۱۱۲۷۰۷
۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۵

های وب دومین شبکه رادیو ترانک ملی را راه اندازی کرد
های وب بعد از افتتاح دو ماه گذشته شبکه رادیو ترانک ملی در تهران ، اقدام به راه اندازی این امکان در کرمان کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق مصوبه مرداد سال گذشته هیات وزیران و با مرکزیت سازمان تنظیم مقررات و کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات، "های وب" به عنوان اولین ارائه کننده ملی سرویس‌های رادیو ترانک دیجیتال به طور اختصاصی این امکان را برای بیش از 20 هزار کاربر سازمان‌هایی چون ستاد مدیریت بحران، شهرداری، آتش نشانی، ادارات گاز، آب و فاضلاب و برق فراهم و بعد از افتتاح دو ماه گذشته شبکه رادیو ترانک ملی در تهران ، اقدام به راه اندازی این امکان در کرمان کرد.
به این ترتیب، شبکه رادیو ترانک ملی در استان کرمان با رونمایی از شبکه بحران استان کرمان و در حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور، سردار نجار (وزیر دفاع اسبق ) و استاندار کرمان افتتاح شد.
این شبکه بستری لازم برای مدیریت ارتباطات هنگام بلایای طبیعی و بحران است و با مرکزیت رگولاتوری و کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات، خدمات‌ دهی به سازمان‌هایی همچون مدیریت بحران، شهرداری، آتش‌نشانی، آب و فاضلاب و گاز را فراهم خواهد کرد و با استفاده از دو تکنولوژی «TETRA» و «LTE» و زیرساخت‌های مجزا ایجاد شده تا خدمات‌رسانی در ساعات اولیه بحران را فراهم آورد.
همگام با مسیر تولیدکنندگان بین‌المللی، نسل جدید مراکز داده متحرک توسط "های‌وب" به صورت بومی ساخته و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. های‌وب در برنامه توسعه مراکز داده با هدف توزیع ترافیک در سراسر کشور، ایجاد و بهره‌برداری از این نوع مراکز داده در تمام استانها تا پایان سال ٩٨ را برنامه‌ریزی می‌کند.
در این رابطه مجید سعیدی مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان گفت: مراکز پر جمعیت شهرستان ها و روستاها تحت پوشش این شبکه قرار دارند. این شبکه برای ایجاد پل ارتباطی پایدار مستقل بدون ترافیک در مواقع حوادث و بحران با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت داده گستر عصر نوین شکل گرفته است.
وی با بیان اینکه تجهیزات نصب شده در استان کرمان تاکنون 70 تا 95 درصد پوشش شبکه دارند، ادامه داد: تجهیزات این شبکه در اختیار اعضای ستاد بحران، مدیران استان و فرمانداران قرار دارد که به صورت انفرادی و گروهی می تواند از طریق این شبکه با هم در ارتباط باشند و اخرین وضعیت ها را رصد و پیگیری کنند.
این مقام مسئول افزود: یک ماه قبل در قلعه گنج، فیبرنوری قطع و تمام ارتباطات قطع و از این طریق به ما اطلاع داده شد که این مشکل به سرعت رسیدگی و برطرف شد. هزینه های راه اندازی این شبکه را های‌وب برعهده گرفته و استانداری کرمان تنها با هزینه 300 میلیون تومان تجهیزات لازم را خریداری کرده است.
سعیدی توضیح داد: تکنولوژی رادیو ترانک در استان کرمان نسل چهارم و پیشرفته است و بهترین تجهیزات و امکانات در این زمینه برای استان خریداری شده است. این شبکه به صورت موبایلی و بصورت جداگانه از سایر اپراتورها و آنلاین فعالیت می کند و عملیات اجرایی نصب به علت تحریم به تعویق افتاده بود.
انتهای پیام

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب شهروز بازار اقبالي به اخبار مثبت شركت نشان نميدهد .......................علتش را من نميدانم .....................ولي بازار ساز هم خيلي بد بازار سازي ميكند فقط منفي كامل ميخرد هر روز و قيمت پاياني سهم را هر روز منفي ميكند براي روز بعد

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب شهروز بازار اقبالي به اخبار مثبت شركت نشان نميدهد .......................علتش را من نميدانم .....................ولي بازار ساز هم خيلي بد بازار سازي ميكند فقط منفي كامل ميخرد هر روز و قيمت پاياني سهم را هر روز منفي ميكند براي روز بعد
سلام دوست گرامی .همین که مانند خیلی از سهمها 20-30 درصد ریزش نکرده باید خدا رو شکر کرد.
در هر صورت من به این سهم خیلی اعتقاد دارم و با اینکه مبلغ قابل تقسیم مناسبی در مجمع سالیانه نداره ولی من تصمیم دارم باهاش مجمع سالیانه هم برم چون شرکت بشدت جوان و آینده دار است... البته این نظره منه و ممکنه اشتباه کرده باشم.

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار گردانش خيلي نامرد است .......حداقل با توجه به اخبار مثبت پيرامون سهم چند ميليون رنج مثبت بكش حقوقي نا لايق

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
با اينكه اين سهم را دارم و از رنج مثبتش از 650 تا 675 خوشحال شدم......معتقدم بازار گردانش نا مرد است و بويي از معرفت ندارد سهم را 729 باز كرد تا 650 امروز با كد به كد پايين آورد و يك دفعه الان رنج كرد تا بالاي 670 تومان .......واقعا اين پول ها بركت ندارد كه سهام سهامداران حقيقي را چنين تصاحب كني ...........................................

abi69

New Member
عضو تازه
ایهاالناس نفروشید این سهام هنوز پتانسیل رشد رو داره حتی نزدیک به مقاومتش هم نشده که کندل چکش بزنه این سهم بنیاد خوب داره #نه_به_اماتورگری

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
كما كان معتقدم بازار ساز سهم بويي از انسانيت نبرده و راحت دارد با سرمايه سهامدار جز و وفا دار به سهم بازي ميكند و سهام بازي را به حرفه ايي ترين نوع ممكن اجرايي ميكند..............

abi69

New Member
عضو تازه
دو چیز پایان ندارد
یکی ،جهالت انسانها
و دیگری ،پهنه کهکشان ها
که البته در مورد کهکشان ها مطمئن نیستم...!
آلبرت انیشتین
#نه_به_اماتورگری

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازار گردان كثيف.......سهم داشت 698 معامله ميشد را تا زير 680 پايين آورد گوساله
من در قیمت 740 هر چی داشتم خالی کردم و دیروز دوباره در محدوده 650 تعدادی برداشتم. احتمالا هفته دیگه دوباره 740 را میبینه و این سیکل همچنان ادامه خواهد داشت و کم کم کف سهم بالا میاد.

abi69

New Member
عضو تازه
اره سهامتون رو مفت بدید بره به حقوقی مطمعنم روی 6429 دوباره حمایت میشه اماتور

zakeri12

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
های وب امروز حجم قابل توجهی رو بازارساز جمع کرده. کلا این چند وقت بازار ساز فقط جمع میکنه. به نظر من کف سهم روی 660 تا 670 محکم شده.و پایین تر نمیاد دیگه. ما که فقط داریم می خریم رو این قیمت ها .

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقي و بازار گردان كثيفي دارد كه فقط سهم را با كد شخصي به پايين رنج ميكشد .....................

بالا