نیرو ( نیرو سرمایه )

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درسال 97 شرکت متانیر برای اولین بار به سوددهی رسید وحدود 2 میلیارد تومان تقسیم کرد وامسال حداقل شودشرکت 10میلیارد تومان خواهدبود ............................
متانیر بزرگ ترین پیمانکار برق تهران می باشد.............................................................................حجم پروژه های متانیر روز به روز درحال افزایش می باشد

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نیروسرمایه که ارزش دارائی های 30برابر ثنظام است ولی ارزش بازار ثنظام 5 برابر ارزش بازار نیروسرمایه می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mani_slash

Well-Known Member
کاربر فعال
چقدرمقایسه؟خسته نشدید؟تحلیل،خبر،چی داریددوستان ؟تواین مملکت چی درسته که ارزش سهاموشرکتهاش درست باشه؟ازافزایش سرمایه چخبر؟خیلی رواعصابه این سهم.نوسانش بالاس

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
چقدرمقایسه؟خسته نشدید؟تحلیل،خبر،چی داریددوستان ؟تواین مملکت چی درسته که ارزش سهاموشرکتهاش درست باشه؟ازافزایش سرمایه چخبر؟خیلی رواعصابه این سهم.نوسانش بالاس
عجله نکن دوست عزیز
الان بخاطر مجمع کمی شل کردن تا پایین بخرن
بازی بعد مجمع شروع میشه

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
بازی روی شمواد شرنگی ثنظام تمام شد
#وبرق #نیرو سرمایه از بهترین فرصتهای خرید بازار پایه هستند

mani_slash

Well-Known Member
کاربر فعال
بازم تکرار.دوباره میادزیر۱۲۰۰بعددوباره میاد۱۴۰۰ وهمینطورتاابد

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز بخاطر مجمع منفی شد
بعد مجمع طوفانی خواهد شد

mohammad52227

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی مجمع نرفته این سایت چرا اینجوری
الان اگه یه سهم دیگه بود ۲ صفحه پرشده بود از
توضیحات مجمع انگار بمب هسته ای زدن

mohammad52227

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو سهمیاب جشن گرفتن برای افشای اطلاعات نیرو
چه نوشابه ای بر همدیگه باز میکنن

Ayhan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو سهمیاب جشن گرفتن برای افشای اطلاعات نیرو
چه نوشابه ای بر همدیگه باز میکنن
کاربران سهامیاب همگی شوتن
طرف سهم فرابورس خریده میگه چرا حجم مبناش یک هست چرا دو میلیون نیست!!!
طرف سهم خریده روز خرید سهم میگه سودش را از کجا بگیرم!!!

mani_slash

Well-Known Member
کاربر فعال
درافشانگفته افزایش سرمایه نداریم.گفته هنوزکاری انجام ندادیم.نگفته قصداینکارونداریم.این کشور،کشوردزدهاوبازی باکلماته.ماخودمونم جزیی ازهمین دزدهاییم چراکه اگرماهم به۱جالیز مفت دست پیداکنیم بهش رحم نمیکنیم.این سهم سیگنال بورس۲۴هم هست ویکی ازدلایل سیگنالش افزایش سرمایشه ودیگری ارزش پایین بازارش هست

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
نماینده بورس در مجمع گیر داده بود که اگر حرفی از افزایش سرمایه بزنید من جلوی بازگشایی را خواهم گرفت. ناظر مجمع که اقای الف بود در جواب به من که چندبار گریز زدم و درباره افزایش سرمایه پرسیدم گفت در جای خودش جواب خواهم داد که سر موعدش ناظر بورس نزاشت و تهدید کرد .... ولی وقتی حداقل تقسیم سود را دارند یعنی مقداری افزایش سرمایه از اندوخته دارند تا اینکه شرکت به 100 م سهم برسه و بره بازار بالا تر و مقداری چند صد در صد از یکی از شرکتها دارند که هم مستقیم و هم غیر مستقیم نیرو سود می بره...ناظر بورس اینو می دونست و تذکر چندین باره داد در مجمع حالا این گزارش فقط برای اینکه بهانه ای دست بورس نداشته باشند برای باز گشایی هست بعد زا بازگشایی می ترکونه ...
2 تا عدد می گم
50 %
3700 %
اصلا ربطی به نیرو سرمایه نداره .
خودم حدود 1 م نیرو دارم.خیلی دوست داشتم که وبرقامو هم بدهم و تبدیل به نیرو کنم که اقای الف گفت اوضاع وبرق ........
روز باز گشایی نمی دونم قیمت چنده ولی از 2-3 روز بعدش در روند صعودی می افته .

بالا