نیروگاه زاگرس کوثر(بزاگرس)

drilling

Well-Known Member
کاربر فعال
درود به دوستان
سهمو تو قیمت 1950 ریال خرید کردم...دوشنبه هم تو قیمت 2200 اضافه کردم
بازگشایی دیروز سهم اونم با سرعت و در یک ساعت پایانی بازار نشون دهنده این بود که افرادی که وارد این سهم شدن لابی خوبی با سازمان بورس دارن و رشد سهم تقریبا تضمینی هست...امروزم پله اخرو رو 2500 ریال برداشتم اونم تو مچینگ ابتدایی...تارگت این سهم باید بین 380 تا 400 تومن باشه...البته یه توقف کوچیک تو 300 تومن داریم

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
درود به دوستان
سهمو تو قیمت 1950 ریال خرید کردم...دوشنبه هم تو قیمت 2200 اضافه کردم
بازگشایی دیروز سهم اونم با سرعت و در یک ساعت پایانی بازار نشون دهنده این بود که افرادی که وارد این سهم شدن لابی خوبی با سازمان بورس دارن و رشد سهم تقریبا تضمینی هست...امروزم پله اخرو رو 2500 ریال برداشتم اونم تو مچینگ ابتدایی...تارگت این سهم باید بین 380 تا 400 تومن باشه...البته یه توقف کوچیک تو 300 تومن داریم
بزودی بزاگرس300رو رد خواهد کرد وراه تابا روخواهد رفت

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
انگار این بزاگرسم منتظر بود من چهارشنبه بفروشم خشک شه بعدش .:D
خدا بزرگه... شما به هدف مورد نظرتون در این سهم رسیدید و خارج شدید.. .با شناختی که از شما دارم اطمینان دارم سهم دیگه ایی را بدرستی انتخاب میکنید و ازش سودی گوارا بدست میارید.

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال
خدا بزرگه... شما به هدف مورد نظرتون در این سهم رسیدید و خارج شدید.. .با شناختی که از شما دارم اطمینان دارم سهم دیگه ایی را بدرستی انتخاب میکنید و ازش سودی گوارا بدست میارید.
درود بر شما.
همواره پر سود باشید.

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به صعود متوالی روزهای اخیر شاخص ،الان موقع یه عرضه اولیه خوبه

drilling

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا نیمه اول بازار به علت جو منفی که تو کلیت بازار ممکنه باشه...احتمال دادن صف خرید سهم هست که کاملا فرصت خرید محسوب میشه...این سهم هدف بسیار خوبی داره...

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا نیمه اول بازار به علت جو منفی که تو کلیت بازار ممکنه باشه...احتمال دادن صف خرید سهم هست که کاملا فرصت خرید محسوب میشه...این سهم هدف بسیار خوبی داره...
بعید میدونم چنین اتفاقی که شما فرمودید انجام بشه. سهم همچنان صف خرید محکمی داره و از عرضه خبری نیست.

behzadbonyasi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#خبرهای_موثر
جزئیات تعرفه‌های جدید برق اعلام شد

♦هیئت وزیران تصویب کرده است که بهای آب شرب و برق از ابتدای اردیبهشت سال ۱۳۹۸ به میزان هفت درصد افزایش یابد.براساس این مصوبه، برق برای کم‌مصرف‌ها ۷ درصد و برای پرمصرف‌ها ۲۳ درصد افزایش خواهد یافت./ایسنا

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
1تغییر وضعیت نماد (بزاگرس1) به دلیل نوسان قیمت بیش از 20 درصدکارگزاران محترم عضو فرابورس ایران،به اطلاع می‌رساند؛ نماد معاملاتی شرکت نیروگاه زاگرس کوثر (بزاگرس1) به دلیل نوسان قیمت بیش از 20 درصد، به مدت 60 دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می‌گیرد. ضروری است سرمایه گذاران محترم اطلاعات افشا شده ناشر بر روی تارنمای کدال و سایر عوامل موثر بر قیمت سهم را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند. بدیهی است پس از اتمام مدت زمان مذکور، انجام معاملات در نماد (بزاگرس1) آغاز می شود. مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران

بالا