نيرو كلر

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
....بی استرس....سهامداری..کنید.....به� �رین بازدهی در انتظارتان است.........
کشتن خودشان را بیان 500..بخرند...دیدند...شکلر..تقرب� � برای سهامدارانش..شناخته شده....ملت...تحلیل دیدند...تحلیل..کردند.......
مثل بچه ادم...امدند...بالاتر برای خرید....
سهمی که نه رکود حالیشه...نه...نفت..کامودیتی را می شناسه...

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..این..عوضیا......چشم..شان دنبال 4 تا سهم دسته..ملته....
هر سهمی..که قرار بر رشد بالا داشته باشه..صد رقم بازی در می اورند..تا سهم..ملت را هاپولی..کنند...
...به قول جناب ..گالیور ..عزیز...انقلاب...عوام...به..کام..خواص......تقربا..در هر جایی..میرویم...نمود ...این..سخن..به عینه دیده..میشه.....

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه با توجه به شناختی که از حقوقی این سهم دارم احتمالا فردا شکلر در منفی معامله میشه ظاهرا که قصد دارند فعلا بازی در بیارن .

لایک ها: mey

Yashar1979

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه با توجه به شناختی که از حقوقی این سهم دارم احتمالا فردا شکلر در منفی معامله میشه ظاهرا که قصد دارند فعلا بازی در بیارن .
بازی دربیارن و منفیش کنن ما هم از هر فرصتی استفاده میکنیم واسه اضافه کردن
من که به شخصه چند وقتیه مابقی سبدم رو میفروشم و شکلر اضافه میکنم

CliFF1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی باید گداصفت و بخیل باشه کسی که چشمش دنبال تعداد محدود سهامدار حقیقی باشد ، که البته عده ای از خدا بیخبر اینگونه هستند متاسفانه

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
درود...جای..بسی..خوشحالیست...مرد باشند..یه 1 ماه دیگه..این....حرام ..لقمه ..بازی را ادامه بدن...عالی..میشه...سود چند تا سهم را بگیرم...یه پولی هم...20 روز دیگه..میاد..دستم...همین..شکلر را ..میخرم..برای بیمه..عمر....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی باید گداصفت و بخیل باشه کسی که چشمش دنبال تعداد محدود سهامدار حقیقی باشد ، که البته عده ای از خدا بیخبر اینگونه هستند متاسفانه
درود....اینا..دقیقا..به پستی...بازیگران..کفرا ..هستند...سهم را 400 بازی دادن...ملت را خسته..کردند...به 9..ماه..نشده سهم بیش از 150 درصد بازدهی داد....ارادت

CliFF1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امیدوارم تا وقتی ما سود مجمع کفرا و کربن رو میگیریم و اعتبار هم دوباره شارژ بشه ادامه بدهند به این کارهاشون، البته کاری که بنده این مواقع میکنم اینه که اجزای سبد رو درصدشون رو تغییر میدم ، از رشد کرده ها میفروشم بقیه رو اضافه میکنم ،*** کاری بقیه هم کاری ندارم ، اما یه عده این وسط سهمشون رو از دست میدن

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
احتمال زياد امروز شاهد قدرت نمايي خواهيم بود بين خريداران و فروشندگان

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
قدرت خريداران بيشتر بود و قشنگي كار اين است كه حقوقي خريدار است..............................صف خريدش هم چشم نواز

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
فكر كنم به اندازه كافي كد شخصيهاي خودي را در قيمت نازل سيراب كرده بودند كه امروز اجازه دادند سهم صف خريد بشود

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
نه سرو كله حقوقي فروشنده پيدا شد .............................خدا كند يك رنج منفي 5 بكشد حال كنيم

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
  • عنوان طرح / پروژه
راه اندازی واحد جدید سود پرک با ظرفیت روزانه 40 تن​
  • زمان شروع طرح / پروژه
1397/10/03​
  • مدت اجراي طرح / پروژه
2 سال​
  • بهاي تمام شده طرح / پروژه
45,000 میلیون ریال​

• نتايج مورد انتظار

• محصولات حاصل از بهره برداري از طرح/ پروژه جديد
سود پرک​
  • ظرفيت اسمي محصول
40 تن در روز​
  • ظرفيت عملي بهره برداري از محصول
40 تن در روز​
  • شرح (شامل جايگاه محصول در درآمد فروش شركت)
محصول فوق حاشیه سود خوبی نسبت به دیگر محصولات تولیدی شرکت دارد​

بالا