"نطرین"(عطرین نخ قم)

vahid_dab

Well-Known Member
کاربر فعال
مقدم اجازه صعود وسقوط رابه سهم نمی دهد.............اگه مقدم زیر سهم راول کنه الان قیمت سهم 400تومان بودنه 800تومان ......................................
تاسهم میخوادبره بالاآبشاری می فروشندوموقع پائین آمدن اجازه صف فروش به سهم رانمی دهند
دیر متوجه شدی دوست عزیز !
مگر سهم قحط است که اسیر آن شدی و حالا افتادی به تف و لعن .

vahid_dab

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب میبینم برخی جوگیرانه و نابخردانه در حال تحلیل و دادن نظر هستند

این سهم هیچ مشکلی نداره

تنها مشکل سهم دید برخی خریدار هاهست ک انتظار دارندهر سهمی میخرند بعدش مثبت شه و بره بالا و اینا بفروشند بروند

این سهم به سهامدار سود میده نه سهامباز

فعلا سهامبازان بفروشند بروند روی‌ بقیه سهام
این طعنه‌ی شما که البته ناشی از سرخوردگی از روند سهم است را بنده متوجه می‌شوم .‌ نیاز به طعنه و سرکوفت نیست اما قطعا تا الان کسانی که سهم را فروخته‌اند ولو دوباره سهمی هم نخریده باشند جلوتر از شمای به اصطلاح سهام‌دار دار و نه سهام‌باز هستند . خلاصه روند سهم مشخص است و باقی همه شعار است .

mds

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سرمایه خودتون رو در این سهم قفل نکنید . مقدم اجازه رشد به سهم نمیده . من خودم چکاپا دارم و هزینه این تجربم چندین ماه خواب سرمایم بوده . شما اشتباه منو نکنید

vahid_dab

Well-Known Member
کاربر فعال
سرمایه خودتون رو در این سهم قفل نکنید . مقدم اجازه رشد به سهم نمیده . من خودم چکاپا دارم و هزینه این تجربم چندین ماه خواب سرمایم بوده . شما اشتباه منو نکنید
دقیقا. متاسفانه حقوقی بی وجدانی دارد .‌ به لعنت خدا نمی‌ارزد با این حقوقی

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
بی صبرانه منتظر گزارش ۹ ماهه هستیم تا ببینیم با ۳۸ رصد افزایش نرخ محصولات چه کرده.

پیش بینی ای پی اس رو اگه این شاپور الدنگ *** برنمیداشت این سهم قیمتش این نمیموند.

vahid_dab

Well-Known Member
کاربر فعال
نگاه کردم سهام دار عمده ، عرضه ای نداشته است.
دقیقا اشکال سهام دار عمده چیست ؟
بعضی‌ حقوقی‌ها بی‌خیر و برکت هستند . عجالتا چشم‌شان سیر هست و ضرورتی به مانور روی سهم نمی‌بینند . تا یک اعدادی از سهم حمایت می‌کنند اما برای رشد هزینه‌ای نمی‌کنند و خلاصه نظرشان این است: چیز لق سهام‌دار خرد !

taha123

Well-Known Member
کاربر فعال
بعضی‌ حقوقی‌ها بی‌خیر و برکت هستند . عجالتا چشم‌شان سیر هست و ضرورتی به مانور روی سهم نمی‌بینند . تا یک اعدادی از سهم حمایت می‌کنند اما برای رشد هزینه‌ای نمی‌کنند و خلاصه نظرشان این است: چیز لق سهام‌دار خرد !
منظور شما مطلب زیر است؟
نوسان گیر نیستند و بهانه برای نوسان گیری نمی دهند؟

taha123

Well-Known Member
کاربر فعال
صورت مالی شرکت شفاف است و قابل پیش بینی
برای همین امکان باد کردن سهم و انداختن را نمی دهد،این سهم بنیادی است، روند افزایش درآمد عملیاتی در گزارشات سه ماهه مشهود است....
گزارش نه ماهه هم روند افزایش سود متاثر از افزایش درآمد عملیاتی را نشان خواهد داد.

vahid_dab

Well-Known Member
کاربر فعال
صورت مالی شرکت شفاف است و قابل پیش بینی
برای همین امکان باد کردن سهم و انداختن را نمی دهد،این سهم بنیادی است، روند افزایش درآمد عملیاتی در گزارشات سه ماهه مشهود است....
گزارش نه ماهه هم روند افزایش سود متاثر از افزایش درآمد عملیاتی را نشان خواهد داد.
مگر باقی سهام غیر شفاف هستند و رشد می‌کنند. معتقدم سهم‌ در یک‌روند فرسایشی گرفتار شده که آفت رشد آتی سهم است .

taha123

Well-Known Member
کاربر فعال
مگر باقی سهام غیر شفاف هستند و رشد می‌کنند. معتقدم سهم‌ در یک‌روند فرسایشی گرفتار شده که آفت رشد آتی سهم است .
بعضی سهم ها به سهام داران امکان خیالباف می دهد
درآن سهم ها آینده سهم مبهم است.هرکس متناسب با اطلاعات تحلیل و سواد وبرداشت خودش آینده ایران سهم تصور می کند.
در اینحالت بعضی ها با بادکنک سهم آن را به خلق ا... می اندازند....بع سهم افت می کند.....این نوع سهام بهشت نوسان گیر آن است

ولی سهمی که مقدار و ارزش فروش آن شفاف است. سود آینده قابل پیشبینی است. و امکان فریب بازار غیر ممکن یا سخت است.مناسب نوسان گیر آن نیست

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب سهمیه حسابی رو مخه همه رفته

نه بالا میره ردش کنن نه پایین میاد حد ضرر بزارن و خارج بشن

جالبه هیچ کس هم تو بازار این سهم رو نداره خخخخ

ببینیم گزارش ۹ ماهخ این سهم رو مثل مادیرا تکون میده یا نه

afshin-ra

Well-Known Member
کاربر فعال
به دنبال صف خرید و نوسان گرفتن از سهم نباشید
اگر با سهم سهامداری کنید سود خوبی خواهید کرد
ارادتمند شما
خوب میبینم برخی جوگیرانه و نابخردانه در حال تحلیل و دادن نظر هستند

این سهم هیچ مشکلی نداره

تنها مشکل سهم دید برخی خریدار هاهست ک انتظار دارندهر سهمی میخرند بعدش مثبت شه و بره بالا و اینا بفروشند بروند

این سهم به سهامدار سود میده نه سهامباز

فعلا سهامبازان بفروشند بروند روی‌ بقیه سهام

بشارت و نوید برای صبوران

1546871717965.png

taha123

Well-Known Member
کاربر فعال
بعضی سهم ها به سهام داران امکان خیالباف می دهد
درآن سهم ها آینده سهم مبهم است.هرکس متناسب با اطلاعات تحلیل و سواد وبرداشت خودش آینده ایران سهم تصور می کند.
در اینحالت بعضی ها با بادکنک سهم آن را به خلق ا... می اندازند....بع سهم افت می کند.....این نوع سهام بهشت نوسان گیر آن است

ولی سهمی که مقدار و ارزش فروش آن شفاف است. سود آینده قابل پیشبینی است. و امکان فریب بازار غیر ممکن یا سخت است.مناسب نوسان گیر آن نیست
صف خرید مبارک سهام داران صبور نطرین
گفتم که این سهم برای نوسانگیری نیست.؟فقط سهام داری
منتظر گزارش نه ماهه
امیدوارم هر گزارش بهتر از گزارش قبلی باسد

آخرین ویرایش:

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مقدم اجازه صعود وسقوط رابه سهم نمی دهد.............اگه مقدم زیر سهم راول کنه الان قیمت سهم 400تومان بودنه 800تومان ......................................
تاسهم میخوادبره بالاآبشاری می فروشندوموقع پائین آمدن اجازه صف فروش به سهم رانمی دهند
بالاخره مقدم اجازه صعودبه سهم داد..............................دستش دردنکنه .................................:):):):):):):):)

بالا