نرم افزار نرم افزار

سامان

New Member
عضو تازه
سلام دوستان اين تاپيك را براي اين باز كردم كه اگر عزيزان از نرم افزار خاصي براي فعاليت هاشون در بورس استفاده مي كنند اينجا معرفي كنند تا دوستان نا وارد و تازه كار هم استفاده كنند اميدوارم عزيزان از اين كار استقبال كنند

Anonymous

New Member
کاربر فعال
از برنامه معظم اكسل غافل نشويد !

با سلام به دوست عزيزم سامان
علاوه بر رنامه هاي خوبي كه وجود دارد همجون money(microsoft) و برنامه fund manager که لينک دانلود سه نسخع ابتدايي ، حرفه اي و پِشرفته آن در وب لاگ بازار مالي وجود دارد (http://www.persia585.persianblog.com/) بسياري از دوستان در ابتدا ميتوانند از برنامه اکسل براي محاسبات ساده و اوليه استفاده کنند.
اما اينجانب هنوز در ابتداي راه ميباشم و هنوز از اين مجموعه برنامه ها که معرفي کردم قادر به استفاده نشده ام.
ارادتمند
سعيد شفيعي

حامد 80

New Member
عضو تازه
نرم افزار

من از fund manager
شخصي اسفاده ميكنم
قبلش هم از shareexpress 2000
استفاده ميكردم ولي تاريخش تموم شد.برنامه هاي فارسي هم گرونن.
ولي قابليتهاي تقريبا خوبي دارند.
براي اطلاع بيشتر ميتونيد به سايت سرمايه مراجعه كنيد.

حامد 80

New Member
عضو تازه
نرم افزار

من از fund manager
شخصي اسفاده ميكنم
قبلش هم از shareexpress 2000
استفاده ميكردم ولي تاريخش تموم شد.برنامه هاي فارسي هم گرونن.
ولي قابليتهاي تقريبا خوبي دارند.
براي اطلاع بيشتر ميتونيد به سايت سرمايه مراجعه كنيد.
:idea:

Anonymous

New Member
کاربر فعال
آقاي حامد 80

سلام عرض ميكنم
ميتونم از حضورتون خواهش كنم كه كمي وقت بذاريد و درباره برنامه بعدfund manager كمي بيشتر توضيح بدين ؟
در ضمن اگر برنامه shareexpress 2000 مفيد بوده (؟)من سعي ميكنم فايل كركش رو پيدا كنم.
ارادتمند
سعيد شفيعي

Anonymous

New Member
کاربر فعال
توضيح

با سلام
نرم افزار share express و fund manager هر دو نرم افزار هاي حسابداري هستند كه براي نيازهاي بازار سهام ساخته شده اند و مسائل اضافي نرم افزار هاي حسابداري از اين دست ( مثل فاكتور خريد و فروش و انبارداري و ..) را حذف كرده اند.
من هر دو اين نرم افزار ها را بهمراه كرك هاشون دارم. موضوع اينه كه اينها براي بازار هاي ديگري ساخته شده اند. معمولا هم نسخه هاي نهاييشون كرك نشده است.
به تجربه ميگم استفاده از اين نرم افزارها براي بازار ايران زياد مناسب نيست. دليلش اينه كه حق الزحمه خريد و فروش رو از معاملات بصورت خودكار كسر نميكنه. تمام كارها ) غير از محاسبات ماشين حسابي) رو بايد خودتون دستي انجام بدين . و تازه حق تقدم ها و ... هم هست.

معمولا واحد پولشون دلاره ( و بهيچ وجه ريال و .... نداره ! ) و قابليت تعريف واحد جديد پول هم ندارن. (تا جايي كه من ميدونم)

دست آخر اينكه براي توضيح در مورد نرم افزارهاي فارسي و قابليت هاشون من در اينجا مطالبي رو نوشتم :

http://forum.sarmaye.com/index.php?s=b7e1277f51b654fc8e14a32c5ad944f0&showtopic=38

:idea:

براي سوالات بيشتر در بخش آموزش سايت سرمايه (www.sarmaye.com) در خدمتتون هستم.
(اينجا رو هم يكي از دوستان لينكشو برام فرستاد. )
(ببينم اينجا كه لينك دادن ممنوع نيست؟ :? )

Anonymous

New Member
کاربر فعال
...

در مورد اين دو برنامه ايا براي ورود قيمت ها حتما بايد به صورت دستي وارد كرد يا راه ديگر و ساده تري هم داره

darya_s

Active Member
کاربر فعال
مشكل همه اين نرم افزارهاي خارجي اين است كه اطلاعات (قيمتها) را بايد دستي وارد كنيم و اين خليلي وقت مي گيرد. براي اكسل هم همينطور من موفق نشدم راه حل بهتري پيدا كنم اگر دوستاني كه از اين نرم افزارها و يا اكسل استفاده مي كنند بطور كاملتر در اين مورد(يعني نحوه ورود اطلاعات) توضيح دهند ممنون مي شوم.

modmah

New Member
کاربر فعال
دوستان كسي در رابطه با نرم افزارهاي هوشمند خريد و فروش اطلاعي داره

بالا