نرم افزار مدیریت سبد

شروع موضوع توسط soheilkh ‏2 ژانویه 2010 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. soheilkh

soheilkh New Member عضو تازه

با سلام
    شما از چه نرم افزار سبد گردانی استفاده می کنید؟
    به نظر شما نرم افزار سبد گردانی چه ویژگی هایی باید داشته باشد
    چند روز هست که دارم روی این موضوع کار می کنم.
    شرکت هایی که نرم افزار های سبد گردانی ارائه می دهند که من پیدا کردم به شرح زیر است

1. رایان هم افزا
    2. راه آورد نوین
    3. تدبیر پرداز
    4. شرکت پارس پرتفولیو
    البته خیلی ها هم خودشان توی اکسل دستی ورود اطلاعات می کنند . و از آن استفاده می کنند و راضی هستند.
    خوشحال می شوم شما نیز نرم افزار مورد استفاده تان را بنوسید و معایب و مزایای آن را هم بنویسید.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏2 ژانویه 2010
  2. soheilkh

soheilkh New Member عضو تازه

از اساتید کسی اطلاعاتی نداره؟

3. baranak59

baranak59 New Member عضو تازه

دوستان من از نرم افزار سبد یاب استفاده میکنم
    خیلی عالی هست حدود یک ماه خریدم قیمتش مناسبه 50000 تومان و اشتراک نداره مادام العمره
    استفاده کنی میفهمی
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]ویژگیهای نرم افزار :
    [/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]1 - تعریف سبد به تعداد نامحدود[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]2 - حذف و ویرایش سبدهای ایجاد شده[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]3 - افزودن سهام به سبدها به تعداد نامحدود[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]4 - حذف سهام موجود در سبدها[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]5 - کاهش سهام فروخته شده از سهام موجود داخل سبد[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]6 - اعمال تغییر میانگین (کاهش و افزایش) بر روی سهام موجود در سبد[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]7 - اعمال افزایش سرمایه (از محل آورده نقدی ، سود انباشه و یا ترکیبی) بر روی سهام موجود در سبد[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]8 - محاسبه دقیق کارمزدها[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]9 - نمایش اطلاعات کلیدی مربوط به سهام به همراه مبلغ سود و زیان ، درصد سود و زیان ، درصد پیش رو برای جبران زیان ، درصد حجم سهم نسبت به سبد[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]10 - نمایش نمودار سبدها[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]11 - ایجاد هشدارهای قیمتی بر روی سهام به تعداد نامحدود[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]12 - نمایش پیامهای متناسب با هشدار معین شده توسط شما[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]13 - ویرایش و حذف هشدارهای ایجاد شده[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]14 - دریافت خروجی از جدول [/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]سبدها [/FONT]به صورت عکس (برای ارسال به شبکه های اجتماعی مثل سهامیاب)[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]15 - دریافت خروجی از نمودار [/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]سبدها [/FONT]به صورت عکس[/FONT] (برای ارسال به شبکه های اجتماعی مثل سهامیاب)[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]16 - دریافت خروجی از سبدها با فرمت اکسل[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]17 - بروز رسانی اطلاعات (به صورت دستی و خودکار)[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]18 - نمایش آخرین زمان به روزرسانی[/FONT]
    [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]و غیره ...[/FONT]
    http://sabadyab.blogfa.com/

یک شخص از این تشکر کرد.