نرم افزار «<( سهامدار نسخه 2 )>» آماده شد! (صفحه 20)

babamajid

Very Good Member
کاربر فعال
آقا منوچهر سلام و خسته نباشيد عزيزم >:D< :-*

ممنون ميشم سورس اين برنامه تون رو واسم سند كنيد ;)

خب من عادت ندارم برنامه بدون ديدن سورسش روي سيستمم نصب كنم ;)

ممنون ميشم فورواد كني به ايميلم ببينم چكارا كردي ;;)

m1980iran@yahoo.com

افشين امين

Member
عضو تازه
پرويز گفت:
كورش خان تنظيم صفحه دسكتاپ خود را بر روي 1152 در 864 قرار بده مشكل حل مي شود.
منوچهر جان مشكل من اين است كه هر قيمتي در رديف 6 قرار دهم قيمت مربوط به رديف 5 را مي گيرد. لطفا راهنمايي كنيد.
منوچهر جان سلام خسته نباشي.
>:D<
آقا مشگل منم همينه انگار رديف 5 و 6 يكيه :/>

راستشو بگم :-s دلم برات ميسوزه :x وقتي اينهمه سوال رو مي بينم منتظر جوابن .
دوستان لطف كنن و اون فايل pdf رو با دقت بخونن جواب خيلي از سوالاشون رو مي گيرن.

آقا منوچهر از دست ما اگه كمكي بر مياد بگو داداش
قربانت /

ارمين مرادي

Member
عضو تازه
منوچهر جان دستت درد نکنه که جواب دادي مشکل من حل شد.واقعا کارت عالیه اما من چند تا پیشنهاد دارم:
1.اگه ممکنه تنظیم برنامه روی مانیتور رو به صورت اتو ماتیک کن(مثل اکثر بازیها)ویااجازه ی جابجایی
تصویر رو به کار بر بده.
2.تعداد سهام کم است.
3.با نگاهی به نرم افزار ها ی مشابه مثل رهاورد امکانات این برنامه روارتقا بده.

افشين امين

Member
عضو تازه
پرويز گفت:
كورش خان تنظيم صفحه دسكتاپ خود را بر روي 1152 در 864 قرار بده مشكل حل مي شود.
منوچهر جان مشكل من اين است كه هر قيمتي در رديف 6 قرار دهم قيمت مربوط به رديف 5 را مي گيرد. لطفا راهنمايي كنيد.
منوچهر جان سلام خسته نباشي.
>:D<
آقا مشگل منم همينه انگار رديف 5 و 6 يكيه :/>

راستشو بگم :-s دلم برات ميسوزه :x وقتي اينهمه سوال رو مي بينم كه منتظر جوابن .
دوستان لطف كنن و اون فايل pdf رو با دقت بخونن جواب خيلي از سوالاشون رو مي گيرن.

آقا منوچهر از دست ما اگه كمكي بر مياد بگو داداش
قربانت /

نرگس1

Member
عضو تازه
با عرض سلام و خسته نباشيد

فكر كنم برنامه اكسل كامپيوترم كامل نصب نشده.به خاطر همين مشكل دارم.

در تلاشم اين مشكل را رفع كنم.

باز هم از زحمتي كه كشيديد تشكر ميكنم.

محسن سهرابي

مسدود شده
مسدود شده
با سلام ؛

آقاي منوچهر از بابت نرم افزار بسيار خوب شما « سهامدار » تشكر و قدرداني مي كنم .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سبز و خندان باشيد >:)

منوچهر

Member
کاربر فعال
سلام به همه دوستان
اول از همه ببخشيد كه اين چند ساعت فرصت نكردم بيام وجوابگوي اشكالات شما ياشم .ازاظها لطف همه شما هم ممنونم.حالا بريم براي پاسخگويي:

1- درمورد قيمت رروز سهام در رديف 5 و6 قبلا توضيح دادم.اشتباه از من است .لينك را بايد تصحيح مي كردم.
2- فايل pdf را در صفحات قبلي گذاشتم از آنجا دانلود كنيد.
3- رضا.ش عزيز درقسمت فروش كارمزد از فروش كسر مي شود ودرقسمت خريد كارمزد اضافه مي گردد.با عدد تست كن برات روشن ميشه.
4-دوست عزيز stockholder اگرحق تقدم دريافت كردي وپولي ندادي صفر را در نظر بگيرولي تعدادسهام را در ستون مر بوطه وارد كن.
5- اميد بين، عزيزم در ستون قيمت روز قيمت سهامي را مي تواني وارد كني كه نمادش باز باشد.وقتي بسته است يعني نمي تواني بفروشي بنابراين قيمت روز هم لازم نداري!حالا اينكه ازآخرين قيمت استفاده كند چه فايده اي دارد.ارزش حقيقي كه ندارد.
- در صفحه سود وزيان تا قيمت روز را وارد نكرده باشي عبارت div/0 را مي بينيد البته در نسخه بعدي رفع خواهد شد.اينجا به دلايلي نشان داده مي شود.
- منظورتان از فرمولها كدام است .در تاپيك هاي قبلي اگر مراجعه كنيد مهم ترينش را توضيح داده دام (قبل از ارسال فايل)
- فايل pdf را هم در تاپيك هاي قبلي مي توانيد ببينيد ودانلود كنيد .البته اگر برنامه را داريد وارد صفحه راهنما شويد وآنرا مطالعه كنيد .فرقي نمي كند.
- شما به محض اينكه در قسمت فروش اطلاعات را وارد كنيد و ارزش روز هر سهم را هم مشخص نماييد، سود ويا زيان شما مشخص خواهد شد.قيمت روز را وارد نكرده ايد.
- اين نرم افزار هرجا كه اينترنت وصل باشه به آن وصل ميشه !شبكه وغيره براش فرقي نمي كنه!!!البته من تست نكردم ولي بايد اين طوري باشد!

6- باني جان، عزيز من آخه بايد عضو باشي و وارد سايت بشي تا بتوني ببيني!

7- سهامدار كوچك ودوست بزرگ.عزيزم اون برنامه بازبون برنامه نويسي حتما نوشته شده وگرافيك كمي بايد داشته باشد.من آنرا نديده ام.حجم برنامه با اينكه حجم عكسها را كم گرفته ام به خاطر همين گرافيك بالا كمي زياد شده .Data ها حجم را زياد نمي كند .البته در نسخه هاي بعدي كمترش خواهم كرد . برادر جان با عجله بود وفرصت كم .
8- ساراا خانم به جوابهاي فوقاني مراجعه نماييد!
9- آقامجيد عزيز منظورت از سورس برنامه چيه؟ من سورس خارجي نداشتم. سورسم همان اكسل است واستفاده از امكانات آن كه با باز كردن پنجره هاي آن اين امكانات در اختيار همه هست .بايد اكسل را بلد باشي وگرنه چيز پنهاني اين برنامه ندارد.مثلا بايد بداني اگر سلولي را نمي بيني از امكان Hid استفاده شده.اميدوارم جواب را گرفته باشي. ضمنا حق انتخاب با شما است !
10 - افشين جان قبلا هم گفتم از 5 به بعد لينك اشتباه است .ببخشيد .
11- ارمين عزيز من از امكانات اكسل استفاده كرده ام .اين تغيير دست من نيست يا اگر هم باشد من نمي دانم.تعدادسهام هم براي سهامدار جزء است ! شما بيشتر داري؟ چشم در نسخه بعدي تعداد سهام بيشتر مي شود!ارتقاء برنامه هم با پيشنهاددو راهنمايي دوستان در نسخه بعدي.

12- نرگس جان اميدوارم اكسلت درست شده باشد.
13- محسن خان خيلي مخلصيم ومتشكر از بذل محبت شما.

دوستان خواهشم اينست كه پاسخهاي قبلي را بخوانيد اگر مشكل شما حل نشد من در خدمت هستم.
آرزوي شادي برايتان دارم.

منوچهر

Member
کاربر فعال
ناصر843 عزيزم ما را چوب كاري كردي .بيشتر خجالتمون نده.فعلا 20 سهم بيشتر نمي توني داشته باشي .مگر سهامدا جزء نيستي!؟

عليرضاي عزيز راستش نمي دونم اشكالت از چيست ولي ظاهرا از برنامه نبايد باشد چون اغلب دوستان استفاده كرده اند اين مشكل را نداشته اند .ببين فونتهايي را كه در فايل پي دي اف نام بردم داري؟ضمنا اگر ويندوزت Xp باشد احتياجي به فايل فارسي کن نداري مگر اينک ويندوزت مشکل داشته باشد.ببين وقتي فايل باز مي شود وحروف قاطي است فونت که در بالاي برنامه اکسل نشان داده مي شود چيست؟به Arial تغييرش بده ببين درست ميشه؟ باز هم با من درتماس باش.

منوچهر

Member
کاربر فعال
110 عزيز اگه منظورت دانلود برنامه است بايددرسايت log in كني واونوقت توصفخه 9 يا 10 بخش دانلود را مي بيني.موفق باشي

عباس1343

Member
عضو تازه
حامد خان سلام!

اگر يادتان باشد چندي پيش برايتان اي ميل زدم كه جوابم را داده بوديد(فكر كنم در رابطه با وبانك بود) تازه از سفر برگشتم و مي خواستم نظرتان را راجع به محورسازان و گلتاش بدانم!
با تشكر

حسين خضري

Member
عضو تازه
آقا كمك كنيد

آقا منوچهر عزيز واقعا از شما ممنون هستيم اما من با اينكه دانلود كردم اما چيزي گيرم نيامد .
دوست گرامي ٬ پس از اتمام دانلود كامپيوتر از من سوال ميكنه كه فايل دانلود شده را با چه برنامه اي باز كنم و من هم اكسل مشخص كردم اما چيزي كه در صفحه مانيتور دارم يك سري علايم و اعداد و حروف لاتين ميباشد . لذا از شما و ديگر دوستان مطلع خواهش ميكنم تا براي اينكه من هم به اين برنامه ارزشمند دسترسي پيدا كنم ٬ بنده را راهنمايي بفرماييد .
با سپاس فراوان.

آينده نگري

Member
عضو تازه
سلام با عرض تبريك به مناسبت آغاز ماه مبارك رمضان به همه دوستان اميدوارم آقا منوچهر عزيز موفق باشند.......راستي مثل اينكه ما دير رسيديم وامكان دانلود را برداشته اند. :((
لطفا راهنمايي بفرماييد تا ما نيز استفاده كنيم :x

محمد رضا

Member
کاربر فعال
با سلام

من فايل را با وين زيپ باز كردم اما اصلا فايل اكسلي نديدم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! :-/ :-/ :-/ :-/ :-/

ما

Member
عضو تازه
اخطار

با تشكر از آقا منوچهر كه زحمت زيادي بابت اين نرم افزار كشيدن.
من قصد بدي از اين پست ندارم ولي فقط يك اخطار كوچيك به افرادي كه اين نرم افزار رو دانلود ميكنن دارم.

بنظر من اين حجم براي نرم افزاري با اين كارآيي خيلي خيلي زياده. در ضمن ميدونيد كه اين روزها چقدر جاسوسي اطلاعات مد شده. خيلي از نرم افزار هاي بزرگ و صاحب نام هم به فرستادن اطلاعات كاربران براي توليد كنندگانشون متهم ميشوند.......

من ميخواستم به تمامي دوستان اخطار بدهم كه بگذاريد آقاي منوچهر برنامه رو تحويل يك متخصص كامپيوتر بده(يعني سورسش رو!!) و اون چك بكنه كه اين نرم افزار چيكار ميكنه.

گفتم من قصد تهمت به نويسنده زحمت كش اين نرم افزار ندارم. فقط ميخوام بگم براي همه سهامداراي مثل ما محفوظ بودن اطلاعات شخصي از اوجب واجباته :D اونوقت ما ميايم و كل اطلاعات سبد و قيمت خريد و فروش و .... مونو بهمراه كلي اطلاعات ديگه رو كامپيوتر( كارگزار و پسورد ميل ياهو . .....) رو به خطر ميندازيم با دانلود و نصب يك برنامه كه بجاي 2 مگ 8 مگ هست :-o
روند معرفي و تشنه كردن افراد هم براي اين نرم افزار از نظر من كمي غير معقول بود ولي اين رو ميگذاريم به حساب محتاط بودن من........
من كه دانلود نكردم و به تمامي دوستان(غير از اين 300 و خرده اي نفري كه فعلا دانلود كردن :D توصيه ميكنم تا مشخص شدن تكليف اين نرم افزار اونو نصب نكنن و سعي كنن يه اوكي از يه متخصص براي اسپاي نبودنش بگيرن)

از ما گفتن.
نبايد بزاريم نبودن يك نرم افزار كه آپديت بشه و ....ما رو مجبور كنه اطلاعات كامپيوترمونو به خطر بندازيم.

(من كه نصب نكردم ولي اگر آنتي ويروس اينايي كه نصب كردن موقع نصب يا بعد اون چيزي پيدا كرده حتما بگين....)

منوچهر

Member
کاربر فعال
سلام به همه دوستان :x
اميدوارم هفته خوبي را با قيمتهاي مثبت آغاز كرده باشيد.
در تاپيك هاي مختلف ودر چند مورد همه دوستاني كه حد اقل چندين ماه از عضويت آنها مي گذرد شاهد اين بوده اند كه به يك باره يك فرد ناشناسي كه هنوز دوهفته هم از عضويت او نمي گذرد شروع به جو سازي منفي در مورد يك سهم مي كردوسعي در آشفته نمودن بازار مي نمود.ظاهرا اين اتفاق اين بار براي «سهامدار»دارد اتفاق مي افتد.مسلما اين نه دفعه اول ونه دفعه آخر خواهد بود ، ولي من همچنان خوشبينانه به ماجرا نگاه كرده ومسايلي را كه آقا ويا خانمي به نام « ما » مطرح نموده اند به حساب حس بدبيني ومحتاط بودن ايشان مي گذارم وچند توضيح كوتاه براي روشن شدن ذهن ايشان وبقيه دوستان تقديم مي كنم:
1- من اصلا فكر نمي كنم كه اين جريان وجو منفي از جانب كساني شروع شده كه منافعشان براي فروش نرم افزار با قيمتهاي چند صد هزار توماني به خطر افتاده است.گو اينكه پيش بيني چنين وضعيتي ميشد!
2-اگرهر شخصي درحد مبتدي هم با كامپيوتر اشنا باشد مي داند كه برنامه هاي جاسوسي را كسي در اكسل نمي نويسد!از اين گذشته برنامه هاي جاسوسي اغلب يك فايل Exe دارند كه يعد از ورود به كامپيوتر راه اندازي شده وازطريق اينترنت اطلاعات را مي فرستد.همه مي دانند كه فايل اكسل لينك براي دريافت دارد نه ارسال!!!!!
3- بالا بودن حجم را قبلا هم گفتم كه به خاطر گرافيك زياد آن است.اگر گرافيك آنرا بردارم به يك مگ هم نمي رسد.برنامه اكسل يك برنامه شبيه بانك اطلاعاتي وحسابداري است نه گرافيكي براي همين هم وقتي از گرافيك استفاده شود حجمش زياد مي شود ولي با عدد وارقام نه.
4- اگر كسي بخواهد برنامه جاسوس تهيه كند آنرا با زبانهاي برنامه نويسي قوي توليد ومعمولا با حجم خيلي كم(در حد چند كيلو بايت) به همراه يك نامه ايميل ارسال مي كند ، نه با8 مگابايت حجم!كسي تابه حال برنامه جاسوسي كه حتي از يك مگابايت هم بيشتر باشد ديده؟!!!!
5- من به اين دوست عزيز توصيه مي كنم خودشان زحمت كشيده فايل برنا مه را به هر متخصصي كه مايلند نشان دهند .شايد آن متخصص به ايشان راهنمايي كند كه وقتي شما سورس برنامه را مي خواهيد دريافت كنيد بايد با ماكروسافت آفيس تماس بگيريد وسورس اكسل را دريافت كنيد شايد آنها دراختيار آن متخصص قرار دهندودوست ما سورس را ببیند!!! اضافه برآن با یک برنامه آنتی ویروس قوی هم آن راچک کنندتا خاطر دوست عزیز ما جمع شود.البته حتما اگر دوستان ویروسی پیدا کرده بودند اطلاع می دادندواحتیاج به درخواست ایشان نبود.به احتمال زیاداکثر کامپیوترهای دوستان آنتی ویروس را دارد. برنامه «سهامدار» دقيقا مانند اين است كه شما چندتا عكس وعدد توي يك صفحه اكسل بنويسيد،آنرا ذخيره كنيد وبراي دوستي بفرستيد.حالا اگر دوست شما سورس آنرا خواست شما چه چيزي بايد دراختيار او قرار دهيد؟!
6- يك سئوال هم براي من پيش آمده وآن اينكه مگر اطلاعاتي درمورديك سهامدار جزء كه به طورمتوسط شايد ده ميليون سرمايه اش بيشتر نباشد به چه درد مي خورد؟.حجم معاملات وتعدادخريد وفروشها وحقوقي وغير حقوقي كه معلوم است همين چند ميليون تومان مي شود اطلاعات بدرد خور كه بشود روي آنهم حساب كرد؟شايد من ناواردم ونمي دانم.
7-هيچكس براي اين برنامه جو سازي نكرد.برنامه مجاني بود وكسي كيسه برايش ندوخته بود.به جز اينكه من بيش از سه هفته از كاروزندگيم زدم وآنرا تهيه كردم.ازاول هم گفتم هيچ ادعايي نه در برنامه نويسي ونه در بورس ندارم.آقا خوب يا بد همين است كه هست .هر كي دوست داره بسم الله.
8- قبل از ارسال برنامه به همه چيز فكر مي كردم به جز اينكه به جاسوسي متهم بشوم!
9- دوستانی که دست اندرکار کامپیوتر هستند وبرنامه را تست کرده اند خودشان اگر لازم دیدند پاسخهای مناسب را ارایه فرمایند.از این دوست ناشناس « ما » هم خواهش می کنم مرا وارد این بحثهای انحرافی نفرمایند.

ما که روز خوبی را شروع کردیم شما چی؟ :D

منوچهر

Member
کاربر فعال
حسين خضري وسهامدار جزء وحافظ :دوستان عزيز به روشي كه عادل خان نوشته اند عمل كنيد

عباس آقاي عزيز من درمورد خريد وفروش صاحب نظر نيستم .از دوستان ديگر راهنمايي بخواهيد.

آينده نگري عزيز من در جريان نيستم اگر هم اينطور باشد حتما به دليل ترافيك سايت است.پنجشنبه وجمعه براي دانلود خلوت بود.اگر اينطور باشد كه شما مي فرماييد بايد يك جاي ديگري براي دريافت فضاي كافي پيدا كنيم.

بالا