نحوه ي اقدام در مورد حق تقدم هاي خريداري شده در بورس

شروع موضوع توسط نيلوفر مقدم ‏19 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. نيلوفر مقدم

نيلوفر مقدم New Member عضو تازه

سلام به دوستان.
    ممنون مي شوم اگر به اين پرسش من پاسخ سريع دهيد. من پيشنهادات ضد و نقيضي تا حالا دريافت كرده ام و چون از جمعه به مدت دو هفته بعلت مسافرت از بازار بورس دور هستم خوشحال مي شوم اگر دوستان لطف كرده و جواب كاربردي به من بدهند : در مورد حق تقدم هاي خريداري شده توسط كارگزاري در بورس و تبديل آنها به سهم به چه نحو بايد عمل كرد؟

2. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

با كارگزارتان چك كنيد كه وجه پذيره‌نويسي را پرداخت كند. بعد شما لازم نيست كاري بكنيد. فقط پس از ثبت افزايش سرمايه و اعلام شركت به دفترسهام شركت مراجعه كنيد و برگه سهام خود را بگيريد. در اكثر موارد به جاي مراجعه به شركت مي‌تواند كمي از سهام شركت را خريد كنيد و برگه جديد شامل حق‌تقدم‌هاي سهم شده شما خواهد بود. ولي در اندكي از موارد شركت برگه خود را مي‌دهد كه لازم است براي فروش آن را به كارگزارتان بدهيد.

3. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

Man ham hamin masaleye khanoum moghadam ra daram. Mamnoun mishavam agar doustani ke ghablan inkar ra kardeand rahnemaee daghigh befarmayand. Ba tashakor,