نامه تعديل 50 توماني شركت توسعه معادن روي ايران در راه بورس

شروع موضوع توسط سهند ‏8 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. سهند

سهند New Member نارنجی سابق

اين يك خبر بود و در ضمن معادن روي سه شنبه + خواهد شد. يك خبر ديگر انكه شنيده ام اتيه دماوند 10 ميليون سهم شيران خود را به مديران فروخته ازقبل مديران آتيه به كاركنان شركت خريد اين سهم را توصيه مي كردند و مي گفتند اين سهم حداقل 20 درصد بازدهي در طي يكماه آينده خواهد داشت. من شخصا با توجه به اينكه شيران گير نمي اد بر روي خريد معادن روي در 5 درصد منفي و خريد بهپاك و دجابر فوكوس كرده ام. جالب است كه بگويم در اين بازار منفي پس از يك خانه تكاني !غير معادن روي من امروز هيچ سهم منفي نداشتم!.
    يك خبر ديگر اينكه بر سر شتولي بين شركتهاي سركمايه گذاري دعواست .همه مي خواهند قسمت عمده اي از سهام را از سرمايه گذاري البرز خريداري كنند كه بر سر قيمت تفاوق نرسيدند مهمترين متقاضيان غدير و كف مي باشند. معلوم نيست تو اين شتولي چه مي گذرد
    براي دوستداران وصنا هم بگويم كه پس از تماس با رابط!!! معلوم شد فروش اقتصاد نوين اين شركت فقط براي تعيين سود بوده است و يك معامله چرخشي بوده است!!! به هر حال مديران منتظرند بازار + شود تا نماد را باز كنند در ضمن با توجه به تعهد وبشهر به عرضه مقدار معين اين سهم به بورس تا آخر سال وبشهر قصد دارد اين شركت را تا آنجا كه امكان دارد بالا ببرد. حتي گفته مي شود افزايش سرمايه 100 درصدي ديگري در طي پاييز بلافاصله پس از اتمام كار اين افزايش سرمايه فعلي ممكن است صورت بگيرد. در ضمن بهپاك هم براي تعديل + بزودي بسته مي شود تعديل گويا حدود 18 تومان است . سود كنوني بهشاك 54 تومان است. دجابر هم كه صف خريد دارد. بنظر من تخصيص دادن قسمتي از پرتفوي به اين گونه سهام كه در كف مي باشند و در نيمسال اول رشد نكرده اند سود شما را تضمين خواهد كرد . حداقل انست كه ضرر نمي كنيد.

بورس در سيطره ماست!! خبرگزاري سهند اينترنشنال :!:

2. سهند

سهند New Member نارنجی سابق

طبق پيش بيني

همان طور كه پيش بيني كردم معادن روي فردا سه شنبه + مي شود .