میدکو ( هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه )

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان در حاشیه مجمع امروز 88.1.29بیمه پاسارگاد در تالار حرکت واقع در تقاطع کردستان و شهید گمنام چند لحظه ای با دکتر قاسمی و امینی تفرشی گپی زدم دکتر قاسمی اذعان داشت که به زودی خبر بسیار محیر العقولی در مورد فعالیت مبنا به استحضار سهامداران خواهیم رساند امینی تفرشی هم به نوبه خود بر ارزشمند بودن این شرکت تاکید داشتند
از شما دوستان ارجمند درخواست می شود هر گونه اطلاعی در مورد شرکت مزبور دارید در وبلاگ www.saham20.blogfa.com برای سایر دوستان منعکس کنید.
ضمنا در این حاشیه گفته شد که ارزش سهام پاسارگاد بیش از انی است که در بازار می بینید افزایش سرمایه صد در صدی هم به شکل صرف سهام با سلب خرید حق تقدم خواهد بود
واگر خریدار خارجی اقدام به خرید سهام کند حد اقل قیمت سهام 400 تومان با افزایش سرمایه صرفی خواهد بود
 

iranbiz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
طبق صورت های مالی 144 ریال سود تلفیقی و 155 ریال سود شرکت اصلی بود.
مبلغ 12 تومان در ازای هر سهم تقسیم شد و 150 میلیون تومان نیز به عنوان پاداش هیئت مدیره تعیین گردید.
روزنامه دنیای اقتصاد و اطلاعات روزنامه های شرکت تعیین شدند.
در زمینه پاداش کمی بحث و دعوا شد.
شرکت هنوز هیچ فعالیت عملیاتی آغاز ننموده است.
شرکت مانا عمده یادداشت های توضیحی حسابرس را شامل می شد که ظاهرا مشکلات عدیده ای دارد.
به گفته قاسمی گروه مالی پاسارگاد مالک حدود 90% سهام شرکت است.
 

saeedp1

New Member
کاربر فعال
شرکت داره اطلاعات سهامدارا رو برای افزایش سرمایه جمع میکنه یه سری به سایت بزنین.
 

بینا سهام

New Member
عضو تازه
شرکت داره اطلاعات سهامدارا رو برای افزایش سرمایه جمع میکنه یه سری به سایت بزنین.
با سلام .

دوست عزیز لطفا آدرس سایت را قرار دهید .
ما که یک آدرس داشتیم دیگه بالا نمیاد .
توی گوگل هم که خبری نیست .

با تشکر .
 

مشگين شهري

New Member
عضو تازه
گزارش بازرس قانونی در زمینه افزایش سرمایه

در اجراي ماده ۱۶۱ لايحه قانوني اصلاح قسمتي از قانون تجارت مصوب اسفند ۱۳۴۷، گزارش هيأت مديره به مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام همراه با ساير اطلاعات و توضيحات ارائه شده در خصوص افزايش سرمايه بانك از مبلغ ۳،۵۰۰ ميليارد ريال به مبلغ ۷،۰۰۰ ميليارد ريال، مورد مطالعه و بررسي اين موسسه قرار گرفته و بدينوسيله گزارش خود را تقديم مي داريم:

حدود رسيدگيهاي بعمل آمده
دلائل افزايش سرمايه
ملاحظات
جمع بندی
حدود رسيدگيهاي بعمل آمده :
رسيدگيهاي اينجانبان شامل مطالعه، بررسي و تجزيه و تحليل اطلاعات مندرج در گزارش مذكور و انجام ساير اقدامات و رسيدگي هائي بوده كه در شرايط و اوضاع و احوال ضرورت داشته است.

دلائل افزايش سرمايه :
طي گزارش هيات مديره، توجيه افزايش سرمايه بانك در جهت توسعه و گسترش فعاليت هاي آن بطور خلاصه در چهار حيطه اصلي ارائه شده است:

جذب منابع سپرده اي بيشتر
توسعه شبكه و ضرورت رعايت نسبت دارائي به سرمايه
توانائي اعطاي تسهيلات به مشتريان بزرگ
استفاده از فرصت هاي سرمايه گذاري در شرايط جديد اقتصادي كشور
ملاحظات :
يكي از شرايط ضروري براي سلامت عملكرد و تضمين ثبات فعاليت هاي بانك ها يا موسسه هاي اعتباري داشتن سرمايه مناسب است."سرمايه" اين امكان را به بانك مي دهد كه برابر زيان هاي غير منتظره از پوشش حفاظتي كافي برخوردار بوده و بتواند از سپرده گذاران و اعتبار دهندگان در برابر زيانهاي احتمالي محافظت نمايد و در نتيجه اعتماد عمومي را نسبت به بانك افزايش دهد. به همين منظور در قوانين پولي و بانكي سرمايه بانكها و بطور كلي"نسبت كفايت سرمايه" مورد توجه خاص قرار گرفته است. در جريان اولين دوره فعاليت بانك، بخش عمده اي از منابع مالي بانك در اوراق مشاركت دولتي و سپرده گذاري هاي كم ريسك سرمايه گذاري شده كه در نتيجه نسبت كفايت سرمايه آن در پايان دوره مالي منتهي به ۲۹اسفند ۱۳۸۴ بسيار بالا بوده است. بديهي است با افزايش فعاليت هاي بانك و اعطاي تسهيلات و پذيرش ريسك هاي مالي بيشتر، اين نسبت كاهش خواهد يافت. در نتيجه، افزايش سرمايه مي تواند نسبت كفايت سرمايه بانك را با گسترش عمليات بانكي در آينده در حد مناسبي نگاه دارد.


با توجه به توضيحات فوق، مي توان اذعان نمود كه هر بانك نياز به سرمايه هاي جديد و تازه دارد. وليكن همواره بايستي امكان بكارگيري وجوه حاصله با ريسك مناسب و در حدي كه بازار بتواند آنرا جذب كرده و در نهايت انتظارات سهامداران را برآورده نمايد، را مد نظر قرارداد. فعاليت محدود چند ماهه بانك در دوره مالي اول فعاليت آن، الزاماً نمي تواند ملاك ارزيابي عمليات بانكي قرارگيرد. اگر چه اطلاعات مالي جداگانه اي در مورد عملكرد بانك در سه ماهه سال ۱۳۸۵ ارائه نشده، برخي اقدامات بعمل آمده در سال ۱۳۸۵ بهمراه برنامه هاي آتي بانك طي گزارش ضرورت افزايش سرمايه (و همچنين گزارش هيات مديره به مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام) برشمرده شده و چنين عنوان شده كه ايجاد ۱۹۰ شعبه تا پايان سال ۱۳۸۵ در دستور كار هيات مديره قرار دارد. ليكن ميزان سرمايه گذاري لازم در شعب و نيز تسهيلات جديد و بازده آن پيش بيني نشده است. بر اين اساس، ايجاد شعب جديد مورد نظر بوده كه سرمايه گذاري در آنها در شرائط فعلي موجب افزايش بيش از پيش نسبت اموال غير منقول به سرمايه خواهد گرديد. يكي از توجيهات هيات مديره براي افزايش سرمايه جبران اين نقصيه است.


افزايش سرمايه بانك و در نهايت اصلاح اساسنامه در اين مورد، منوط به صدور مجوز لازم از طرف بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


پيشنهاد هيات مديره با توجه به اوضاع و احوال و سياستهاي فعلي اقتصادي و اجتماعي كشور و قوانين و مقررات موجود ارائه گرديده است. هر گونه تغيير احتمالي در شرايط موجود منجمله تغيير نرخ سود سپرده ها و تسهيلات مي تواند تاثيرات بااهميتي در عملكرد آتي بانك و نيز مفروضات زيربنائي گزارش هيات مديره داشته باشد.
جمع بندی :
با در نظر گرفتن موارد فوق، در شرائط فعلي، افزايش سرمايه بانك بمنظور گسترش شعب و شبكه موجود و در نتيجه جذب منابع سپرده اي بيشتر، افزايش توانائي بانك در اعطاي تسهيلات و در نهايت كفايت سرمايه در آينده، منطقي به نظر مي رسد.
 

j_sanati

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب آقاي مشكين خان
با سلام
1- اين افزايش سرمايه مال كدام بانك است
2- اين موضوع چه ربطي به تاپيك ميدكو دارد
 

saeedp1

New Member
کاربر فعال
آگهی پذیره‌نویسی افزایش سرمایه
آگهی پذیره‌نویسی افزایش سرمایه
شرکت هلدینگ توسعۀ معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (سهامی عام)
ثبت شده به شمارۀ 310643

به اطلاع می‌ر‌ساند به استناد مصوبۀ هیئت مدیرۀ شرکت شرکت هلدینگ توسعۀ معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (سهامی عام)، مورخ 21/ 11/ 88 و مجوز شمارة 97292/ 121 مورخ 21 / 11/ 1388 سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر گردید سرمایة شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ 1,000میلیارد ریال به مبلغ 1,250میلیارد ریال، منقسم به 1,250 میلیون سهم 1,000 ریالی به شرح زیر افزایش یابد:

1) سرمایه فعلی شرکت: 1,000 میلیارد ریال،
2) مبلغ افزایش سرمایه: 250 میلیارد ریال،
3) مبلغ سرمایه پس از افزایش: 1,250 میلیارد ریال
4) ارزش اسمی هر سهم: 1,000 ریال
5) تعداد سهام عرضه شده: 250 میلیون سهم،
6) نوع سهم: عادی
7) محل افزایش سرمایه: افزایش سرمایۀ شرکت از محل مطالبات و آورده نقد سهامداران به مبلغ 250 میلیارد ریال انجام خواهد شد.
8) موضوع افزایش سرمایه: احداث کارخانۀ تولید کنستانترۀ سیرجان به ظرفیت 2 میلیون تن

9) به هر صاحب سهم، در ازای هر 4 سهم متعلقه در تاریخ 21 /11/ 1388، تعداد 1 حق‌تقدم خرید سهم جدید تعلق می‌گیرد.
10) سهامدارانی که ظرف مدت هفت روز از تاریخ انتشار آگهی به علت تغییر آدرس و یا به هر دلیل، گواهینامۀ حق‌تقدم خود را دریافت ننمایند، می‌توانند جهت دریافت گواهینامۀ مربوطه به آدرس مندرج در بند 12 این آگهی مراجعه نمایند.
11) مهلت استفاده از حق‌تقدم در خرید سهام جدید، 60 روز از تاریخ انتشار این آگهی می‌باشد.
12) سهامداران محترمی که تمایل به استفاده از حق تقدم خود دارند، حسب مورد باید بر اساس موارد بیان شدۀ زیر اقدام نمایند:
· سهامدارانی که به موجب گواهی حق‌تقدم خرید سهام جدید، فاقد مطالبات بوده و یا مطالبات آنان، بهای سهام جدید را تأمین نمی‌‌کند، می‌بایست ظرف مهلت مقرر بهای سهام یا مابه‌التفاوت آن را به حساب شمارة 1-543210-810-202 این شرکت نزد بانک پاسارگاد شعبۀ خوردین کد 202 واریز و رسید بانکی مربوطه را به انضمام گواهینامۀ حق‌تقدم خرید سهام جدید، ظرف مهلت استفاده از حق‌تقدم، با پست سفارشی به نشانی: تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار خوردین، بعد از تقاطع دادمان و ایران زمین، کوچه بخشی، ساختمان دوبرال، برج آرمینه، پلاک 8، طبقه همکف، واحد 001، کدپستی 1465953111، صندوق پستی 456-14655 ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به دفتر مرکزی واقع در تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار خوردین، بعد از تقاطع دادمان و ایران زمین، کوچه بخشی، ساختمان دوبرال، برج آرمینه، پلاک 8، طبقه همکف، واحد 001تحویل و رسید دریافت نمایند.
· سهامدارانی که به موجب گواهینامۀ حق‌تقدم خرید سهام جدید، دارای مطالبات به میزان بهای سهام جدید می‌باشند، می‌بایست ظرف مهلت مقرر ضمن تکمیل گواهی حق‌تقدم، مبنی بر اعلام موافقت با تبدیل مطالبات به سرمایه، مراتب را با پست سفارشی به نشانی تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار خوردین، بعد از تقاطع دادمان و ایران زمین، کوچه بخشی، ساختمان دوبرال، برج آرمینه، پلاک 8، طبقه همکف، واحد 001 ، کدپستی 1465953111 ، صندوق پستی 456-14655ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار خوردین، بعد از تقاطع دادمان و ایران زمین، کوچه بخشی، ساختمان دوبرال، برج آرمینه، پلاک 8، طبقه همکف، واحد 001 تحویل و رسید دریافت نمایند.

13) در صورت عدم تمایل به مشارکت در افزایش سرمایه، سهامداران می‌توانند در مهلت تعیین شده برای پذیره‌نویسی نسبت به واگذاری حق‌تقدم خود اقدام نمایند. با توجه به قابلیت معاملۀ مکرر حق‌تقدم خرید سهام شرکت، خریداران نهایی می‌بایست قبل از پایان مهلت پذیره‌نویسی نسبت به واریز بهای سهام جدید به حساب شمارة 1-543210-810-202این شرکت نزد بانک پاسارگاد شعبۀ خوردین کد 202 اقدام کرده و رسید بانکی مربوطه، به انضمام گواهینامۀ حق‌تقدم خرید سهام جدید را ظرف مهلت مقرر با پست سفارشی به نشانی تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار خوردین، بعد از تقاطع دادمان و ایران زمین، کوچه بخشی، ساختمان دوبرال، برج آرمینه، پلاک 8، طبقه همکف، واحد 001 ، کدپستی 1465953111، صندوق پستی 456-14655ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار خوردین، بعد از تقاطع دادمان و ایران زمین، کوچه بخشی، ساختمان دوبرال، برج آرمینه، پلاک 8، طبقه همکف، واحد 001 تحویل و رسید دریافت نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارسال مستندات یاد شده یا عدم واریز بهای اسمی، سهام جدید به آنها تعلق نخواهد گرفت.
14) حق‌تقدم سهامدارانی که در مهلت مقرر از حق‌تقدم خود استفاده ننموده‌اند و همچنین پاره سهم‌های ایجاد شده، توسط شرکت عرضه و مبلغ حاصل از فروش پس از کسر هزینه‌ها و کارمزد متعلقه به حساب بستانکاری سهامداران منظور خواهد شد.

نکات مهم:
· مسئولیت صحت و قابلیت اتکای اطلاعات اعلامیة پذیره‌نویسی بر عهدة ناشر است.
· ناشر، شرکت تأمین سرمایه، حسابرس، ارزش یابان و مشاوران حقوقی ناشر، مسئول جبران خسارت وارده به سرمایه‌گذارانی هستند که در اثر قصور، تقصیر، تخلف و یا به دلیل ارائة اطلاعات ناقص و خلاف واقع در عرضة اولیه که ناشی از فعل یا ترک فعل آنها باشد، متضرر گردیده‌اند.
· ثبت اوراق بهادار نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقررات قانونی و مصوبات سازمان بورس و اوراق بهادار و شفافیت اطلاعاتی بوده و به منزلة تأیید مزایا، تضمین سودآوری ویا توصیه و سفارشی درمورد شرکت‌ها یا طرح‌های مرتبط با اوراق بهادار توسط سازمان نمی‌باشد.
· با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانة شرکت، این افزایش سرمایه تا تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 29/ 12/ 1388 نزد مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت نخواهد رسید.


بدیهی است با توجه به عدم ثبت افزایش سرمایه تا تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 29/ 12/ 1388، به دارندگان حق تقدم سود تعلق نخواهد گرفت.
· سایر افرادی که تمایل به خرید حق‌تقدم عرضه شده در بازار خارج از بورس را دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت شرکت، می‌توانند به سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.midhco.com مراجعه و یا با شمارۀ تلفن 4 -88574053 021 تماس حاصل نمایند.
· گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه، گزارش بازرس قانونی در این خصوص و همچنین بیانیۀ ثبت سهام جدید در سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.midhco.com و سایت سازمان بورس و اوراق بهادار به آدرس www.seo.irبخش بازار اولیه در دسترس می‌باشد.

 

kivantair

New Member
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان. امروز برگ افزایش سرمایه به دستم رسید :)
 

j_sanati

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان اگر از مجمع خبري داريد لطفا اطلاع رساني كنيد
درضمن مهلت استفاده از حق تقدم تا 13ارديبهشت تمديد شد .
 

j_sanati

Well-Known Member
کاربر فعال
خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 1 / 2 / 89


مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در تاریخ 1 / 2 / 89 تشکیل گردید و صورتهای مالی سال مالی منتهی به 29 / 12 / 88 مورد تصویب قرار گرفت. خلاصه اطلاعات شرکت و تصمیمات مجمع به شرح زیر است:

درآمد متعلق به هر سهم پس از کسر مالیات (ریال) : 156

سود نقدی هر سهم پس از کسر مالیات (ریال): 140

سرمایه (میلیون ریال) : 1,000,000

- موسسه حسابرسی مختار و همکاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 29 / 12 / 89 انتخاب گردید.

- روزنامه اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی و کثیر الانتشار انتخاب گردید.
 

j_sanati

Well-Known Member
کاربر فعال
جدول زمان بندی پرداخت سود سهام


زمان بندی پرداخت سود سهام اشخاص حقیقی و حقوقی برای سال مالی منتهی به 29 / 12 / 88 مطابق جدول زیر اعلام می گردد:

از تاریخ تا تاریخ حرف اول نام خانوادگی

01/ 8 10 / 8 الف تا خ

11 / 8 20 / 8 د تا ع

21 / 8 30 / 8 غ تا ی

10 / 8 30 / 9 کلیه سهامداران حقوقی

پرداخت سود سهام گلیه سهامداران حقوقی در تاریخ ذکر شده به صورت چک در وجه شخص حقوقی صادر و به نماینده قانونی سهامدار حقوقی تحویل خواهد شد.
 

reza566

New Member
عضو تازه
توسعه معادن وصنايع معدني خاورميانه

خريدار سهام توسعه معادن وصنايع معدني خاورميانه به قيمت توافقي
09126521628
 

mehrdad75

New Member
عضو تازه
دوستان خبراي موثق و متاسفانه دلسرد كننده اي از شركت هلدينگ رسيده و مربوط ميشه به پروژه هاي مس و فولاد اين شركت.

اول اينكه سودهي پروژه هاي فولاد شركت هلدينگ وابستگي شديد به چگونگي و محل تامين مواد اوليه مورد نياز اين پروژه ها بعد بهره برداري داره كه ظاهرا" در گزارشات امكان سنجي پروژه ها نيز ذكر شده و براي تامين مواد اوليه هيچ فكري نشده و با هيچ ارگاني براي تامين و تضمين موافقت نشده و به قولي اول مناره رو دزديدن بعد فكري براش ميكنند.

دوم پروژه مس شهربابك هلدينگه كه علاوه بر مشكل پروژه هاي فولادي،تكنولوژي انتخابي اون مناسب روش تامين ماده اوليه پروژه بعد از بهربرداري نيست.اگه بتونم بيشتر توضيح بدم كه مشكل اينه كه تكنولوژي انتخابي شركت هلدينگ براي توليد مس تكنولوژي ليچينگ كنسانتره مسه كه اولا" اين تكنولوژي در هيچ جاي دنيا از مرز آزمايشگاه پا فراتر نگذاشته و در اشل صنعتي نمونه اي نداره ثانيا" اين روش اگه جوابش در اشل صنعتي مثبت باشه مناسب كسانيه كه در زمان طولاني از يك منبع كنسانتره مس تامين ميكنند نه شركتهايي كه خود كارخانجات توليد كنسانتره مس رو ندارن و مجبورن هر زمان از يك فروشنده كنسانتره تامين كنن.

البته اين خبر از دوستي نقل قول شده كه با روحيه و سابقه مدير عامل هلدينگ آشنا بود و ميگفت ايشان قبلا" مدير عامل شركت مس بوده و در اونجا هم بدون بررسي دقيق بيش از ده دوازده تا پروژه ضرر ده تعريف كرده كه هنوزم مديران جديد با اونا درگيرن.
اين خبر رو از اين جهت آوردم چونكه بانك پاسارگاد از سهامداران عمده اين شركته و با مديريت قوي كه اين شركت داره ميتونه همين ابتدا روشها شونو اصلاح كنن تا خدايي نكرده سهامدارها متضرر نشن.
 
بالا