مي گويند ............ اقاي سعيد تهراني

شروع موضوع توسط كاميار فراهاني ‏29 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. كاميار فراهاني

كاميار فراهاني New Member کاربر فعال

سلام اقاي تهراني باور نمي كنيد يكي از مشتري هاي ژرو ا قرص تاپيك هايتان مي باشم و به نظرم انقدر مهم مي باشند كه همه را نمي توان در يك تاپيك جا داد چون شايد بنوعي از ابهت كار كم كند از طرفي افزايش اين ها هم باعث سر درگمي ذوستان مي شود براي همين پيشنهاد مي كنم تاپيك هاي مي گويند را روزانه كنيد
    البته تاكيد مي كنم اينكه شما اين اطلاعات با ارزش را در اختيار ما قرار مي دهيد بسيار بسيار تا دعزيز و قابل احترام مي باشد و اميدوارم از اين حرف من دلگير نشده باشيد كه مي دانم نشديد .
    مثال براي انچه من گفتم :

مي گويند ....................... هفتم مرداد 83

اميدوارم مفيد افتد
    ممنون يا علي مدد ( ى )

2. سعيد تهراني

سعيد تهراني New Member کاربر فعال

تشكر

كاميار جان ممنون از لطفت . پيشنهاد خوبي است و سعي ميكنم اين تاپيك را روزانه كنم و عمل به پيشنهاد شما كنم . اما چند مطلب فكر ميكنم اين نوع تاپيكها بيشتر نقش اطلاع رساني داشته باشد نه به معناي خريد و فروش سهام . بلكه من فكر ميكنم اين نوع مطالب بايد نقطه شروع مطالعه و تحقيق راجع به سهام باشد و بعد بر اساس مقدار تحقيق و مطالعه و سرعت عمل در پردازش اطلاعات تصميم به خريد يا فروش سهام بگيرد . چون واقعا نوع نگاه افراد به سهام كاملا متفاوت است و همين تفاوت ديد باعث اختلاف قيمت و سود و زيان يكديگر ميشود . شما اگه سود ميبريد از كسي ديگر اين سهام را خريديد كه او الان بدليل نداشتن اين سهم زيان عدم النفع دارد و بهرحال مقدار پول افراد . درصد ريسك افراد . درصد سود افراد . سهامداري و بلند مدت بودن و كوتاه بودن و............. حالتهاي مختلف باعث متفاوت بودن ديدگاه افراد ميشود لذا نميشود يك نسخه براي همه پيچيد لذا سعي من بيشتر اطلاع رساني است و بحث بيشتر ميتوان تصميم درست را گرفت ممنون از همه دوستان كه تلاش صادقانه دارند