ميگويند................... گاز لوله

سعيد تهراني

New Member
کاربر فعال
بورس از گاز لوله اطلاعات جديد خواسته و توضيح . با فروش صرف سهام شركت قدر توسط گاز لوله چقدر سود شناساي ميكند؟

Anonymous

New Member
کاربر فعال
گاز لوله

گاز لوله بسته شد !
حدود 40 تومان از محل فروش قدر كه آگهي آن امروز منتشر شد به درآمد هر سهم اضافه خواهد شد.

Anonymous

New Member
کاربر فعال
اين يعني بلوكه شدن پول من و شما .
اگر اين كار بيشتر از چند روز طول بكشد از سازمان بورس شكايت خواهم كرد
دو شكايت يكي از سازمان بورس و يكي از اقاي عبده تبريزي
آنهم شكايت كيفري
از :اقاي ضد انحصار

صادق

Well-Known Member
کاربر فعال
گازلوله

تعديل سود به حدود 200 تومان :D
باز شدن قيمت بالاي 5000 تومان :shock:
لطفا خيلي حرص و جوش بلوكه شدن پولتون رو نزنيد!!
جان خودم كه صادق هستم!
EPS تا آخر سال 300 تومان.
تا باشه از اين بلوكه شدن ها.

عبدالله محمدی

New Member
عضو تازه
تعديل سود به حدود 200 تومان :D
باز شدن قيمت بالاي 5000 تومان :shock:
لطفا خيلي حرص و جوش بلوكه شدن پولتون رو نزنيد!!
جان خودم كه صادق هستم!
EPS تا آخر سال 300 تومان.
تا باشه از اين بلوكه شدن ها.
سهم شده 40تومن بورس عجایب زیاد داره باید با دید باز سرمایه گذاری کرد
ایا پلوله هم افزایش سرمایه داره؟؟

7سین

Well-Known Member
کاربر فعال
بسته شدن - فروش قدر - توضیح خواستن سازمان بورس و غیره ذکر منبع خبر لازم است. ولی آقای بابای مدیریت مالی شرکت نظری عکس دارند . دوستان ما با این سهم نوسان گیری می کنیم اگر حر فه ای نیستید و سهم را دنبال نمی کنید و تجربه آن را ندارید لطفا وارد نشوید و اگر با زیان خارج شدید ما را بد دعای نکنید .دوستان حرفه ای لازم بود بگم من چندین سال است با سهم نوسان گیری می کنم اجازه ندهیم پول دوستان کم تجربه طرف ما بیاید ما باهم یک جوری کنار می آیم .

7سین

Well-Known Member
کاربر فعال
بسته شدن - فروش قدر - توضیح خواستن سازمان بورس و غیره ذکر منبع خبر لازم است. ولی آقای بابای مدیریت مالی شرکت نظری عکس دارند . دوستان ما با این سهم نوسان گیری می کنیم اگر حر فه ای نیستید و سهم را دنبال نمی کنید و تجربه آن را ندارید لطفا وارد نشوید و اگر با زیان خارج شدید ما را بد دعای نکنید .دوستان حرفه ای لازم بود بگم من چندین سال است با سهم نوسان گیری می کنم اجازه ندهیم پول دوستان کم تجربه طرف ما بیاید ما باهم یک جوری کنار می آیم .
من جلو تر هشدار دادم . گزارش جدید روی کدال سال 90 زیان (462) سال 91 زیان (698) سود عملیاتی از 211 به 68 رسیده .

راكفلرآتي

New Member
کاربر فعال
سلام
با حجم بالاي در تاريخ پلوله وتكرار تاريخ در مورد سهام قابل انكار نيست فقط بايد منتظر ماند ومطمئنا خبرهاي خوبي در پيش ميباشد.
شايعه شده خاتم الانبياء شركت راخريده اول تحقيق بعدا خريد.
باي

جهان شهر

New Member
کاربر فعال
بعيد نيست با اين حجم سدسازي هاي سپاه پاسدارن ..خاتم وارد اين شركت بشه تا بحث لوله هاي پروژه هارو خودش دست بگيره..خبري نشنيدم از اين موضوع ولي با توجه به پروژه هاي افتتاحي در اول سال توسط رئيس جمهور(آبرساني از شما كشور به مركز كشور)قطعااين سهم تاثير خودشو ميگيره..

مجید خالقی.

مسدود شده
مسدود شده
وقتی که حرفه ای ها هم در سهام ورشکسته گیر می کنند و گاز لوله چند هزار تومنی تبدیل به 40 تومن می شود.

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
وقتی که حرفه ای ها هم در سهام ورشکسته گیر می کنند و گاز لوله چند هزار تومنی تبدیل به 40 تومن می شود.
پلوله راه شدوص و شکربن را خواهد رفت ...............میگید نه 3-4 سال دیگه صبر کنید وقتی سهام 50 تومنی در عرض 3-4 سال بشه 700 تومن ;) یعنی 1400 درصد بازدهی...و بر عکسش هم وجود داره .....

البته فرض رو ما این میزاریم که مثل گزارش سه ماهه همینجوری به فعالیتش ادامه بده .......

AMIN00

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظرم پلوله زیر 300 تومان بازگشایی نخواهد شد
برای پیاده کردن سهامدار خسته بعید می دونم که تو این رنج قیمت بخوره .اما پس از مدتی حرکت خودشو به این سمت شروع می کنه .

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال
شك نكنيد پديده 92 در تعديلات مثبتي كه خواهد داشت پلوله هست........

آقای همساده

New Member
کاربر فعال
غول سرمایه که مثل من جیش نداره سریع دنبال خرید یا فروش باشه.
صبرش در حد ایوب علیه سلام است.
من فعلا کاری باهاش ندارم.
شماهم فقط پیگیرباشد
1 شرکتش
2 سازمان بورس
ساده فقط با تلفن
قدرت دست جمعی رو دست کم نگیریم

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
اين خانم محترمي كه از طرف شركت پاسخگوست ،ميگويد منتظر راي دادگاه هستيم ، دوستان هر بار فقط همين را ميگويد نه بيشتر نه كمتر كاملا"

مشخصه كه قبلا" از طرف شركت هماهنگ شده و صحبت ميكند

ديگه يقين پيدا كردم كه جريان دادگاه ي برنامه ريزي و يا بقول دوستان طرح هست

يقينا" در حال هماهنگي با اقتصاد نوين هستن
...........

بالا