موسسه اعتباری توسعه (توسعه) مورد تایید و دارای مجوز از بانک مرکزی ج.ا.ا

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
توسعه ارزانترین سهم بازار سرمایه با میلیاردها تومان املاک مازاد و سرمایه گذاری!!!
همچنان زیر 100 تومن فرصت خریده!!!
شرکتهای سرمایه گذاری زیر مجموعه توسعه بیش از 10 درصد پترول را تو سبدشون دارن!!!
شركت مديريت توسعه سرمايه گروه پتروشيمي ايراني در حال سیو سود در پتروشیمی ممسنی، کازرون و.....
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
با كدهاي حقيقي سهم را به تدريج دارند جمع ميكنند. (مفت ترين سهم بازار پايه)
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
دکتر همتی در مجمع سالانه بانک مرکزی تاکید کرد:

بانک مرکزی با کمترین هزینه بازار ارز را کنترل کرده است

رئیس کل بانک مرکزی ذخایر اسکناس کشور را بسیار مطلوب ارزیابی و تأکید کرد: توانستیم با کمترین هزینه، بازار را کنترل کرده و آرامش را برقرار سازیم؛ درحالی‌که ذخایر کشور به سرعت بالا رفته و ذخیره‌های ارزی خارج از کشور نیز برای واردات مطلوب است.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی در پنجاه و هشتمین مجمع سالانه این بانک تصریح کرد: در هفت ماهی که به بانک مرکزی آمده‌ام تحت شدیدترین تحریم‌ها به ویژه در مرداد و آبان ماه قرار گرفتیم که با تدابیر اتخاذ شده نرخ ارز ظرف این هفت ماه در مجموع ۱۲ درصد افزایش داشته درحالی که رئیس‌جمهور آمریکا گفته بود که پول ملی ایران را نابود خواهد کرد.
رئیس کل بانک مرکزی افزود: به جز جو ***، هیچ چیز دیگری بر بازار ارز اثرگذار نیست و فاکتورهای اقتصادی نشان می‌دهد که توانستیم بازار را متعادل کرده و عرضه و تقاضا در بازار پول را به نحوی رقم بزنیم که در ثبات نسبی به سر ببریم.
وی گفت: بازار پول مهم‌ترین هدف دشمن بوده که هم‌اکنون مدیریت مناسبی در آن صورت گرفته است به نحوی که روند نقدینگی هم‌اکنون با ماه‌های قبل تفاوت نکرده و در دولت‌های یازدهم و دوازدهم نرخ رشد نقدینگی کاهش یافته است و این روند ادامه دارد.
دکتر همتی، منظم شدن سیستم بانکی، تعدیل نرخ سود و کاهش قیمت تمام شده پول در شبکه بانکی را از جمله دستاوردهای نظام بانکی در هفت ماه گذشته برشمرد و گفت: شاید این موارد در شرایط عادی افتخار نباشد، اما در شرایط سخت تحریم موفقیت مهمی است.
رییس شورای پول و اعتبار با بیان اینکه بانک‌ها در شرایط بسیار سخت کشور مأموریت مهم خود را به خوبی انجام داده‌اند، گفت: دشمن برنامه جدی برای آسیب‌رسانی به ابعاد مختلف اقتصاد ایران داشته و با توجه به اینکه مهمترین بحث این آسیب، بازار پول و ارز است، بانک مرکزی تمام تلاش خود را بر این استوار کرده که این دو بازار را به خوبی مدیریت کرده و از آن محافظت کند.
رئیس کل بانک مرکزی خاطرنشان کرد: التهابات اخیر، کوچک‌ترین تأثیری در نقدینگی نداشته و وضعیت بانک‌ها نیز به نسبت قبل بهتر شده است.
وی با اشاره به رابطه خوب سیستم بانکی با اقتصاد و مجموعه دولت افزود: کمک به نقدینگی واحدهای تولیدی در این شرایط سخت در دستور کار است.
دکتر همتی بهبود معیشت مردم را برنامه این بانک برای ماه های پیش رو اعلام کرد و گفت: در ماه های گذشته باید از اینکه وضعیت بدتر نشود جلوگیری می کردیم، اما اکنون در شرایطی به سر می بریم که به سمت بهتر شدن شرایط اقتصادی در حرکتیم.

@tosse_institute
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
آدرس كانال رسمی موسسه اعتباري توسعه :

@tosse_institute

براي انتقال نقطه نظرات و پيشنهادات خود از طريق لينك هاي ارتباطي ذيل اقدام نماييد:

Instagram: cid.ir
➡️@cidadmin

مركز ارتباط با مشتريان:
٨٣٧٩١
شماره پيام كوتاه:
٢٠٠٠٨١٤٦١
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
تراکنش‌های بانکی با مبالغ بالا رصد می‌شوند

نمایندگان مجلس مقرر کردند به منظور مبارزه با پولشویی و فرار مالیاتی تراکنش های بانکی با مبالغ بالا رصد شوند.

در بند الحاقی ۳ تبصره ۱۶ لایحه بودجه ۹۸ آمده است؛ به منظور افزایش شفافیت تراکنشهای بانکی، مبارزه با پولشویی و جلوگیری از فرار مالیاتی:

۱- بانک مرکزی مجاز است ظرف مدت یک ماه پس از لازم‌الاجراء شدن این قانون حسابهای بانکی اشخاص حقیقی فاقد شماره ملی و افراد حقوقی فاقد شناسه ملی را مسدود نماید.

۲- کلیه بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری موظفند براساس درخواست سازمان امور مالیاتی فهرست حسابهای بانکی و اطلاعات مربوط به کلیه تراکنش‌های بانکی(درون بانکی و بین بانکی) مؤدیان را به صورت ماهانه در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهند.

۳- بانک مرکزی با تصویب شورای پول و اعتبار، برای شفافیت تراکنش‌های بانکی به صورت یکسان یا متناسب با سطح اشخاص حقیقی حدآستانه‌ای(سقفی) را تعیین کند و انتقال وجه با مبلغ بالاتر از حد آستانه(سقف) را برای اشخاص حقیقی از طریق کلیه تراکنش‌های بانکی(درون بانکی و بین بانکی) و سایر ابزارهای پرداخت، مشروط به درج «بابت» و در صورت نیاز ارائه اسناد مثبته نماید.

اشخاص حقیقی که از حساب بانکی خود استفاده تجاری می‌کنند می‌توانند با دریافت کد اقتصادی و اتصال حساب بانکی خود به کد اقتصادی، از شمول مفاد بند(ج) مستثنی شوند.
@tosse_institute
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
♨️حساب‌های بانکی فاقد شماره ملی مسدود می‌شود

مجلس در مصوبه‌ای مقرر کرد حساب‌های بانکی اشخاص حقیقی فاقد شماره ملی و و افراد حقوقی فاقد شناسه ملی مسدود می‌شود.

نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس و در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۸، بندالحاقی سه بند و تبصره ۱۶ را به تصویب رساندند که براساس آن به منظور افزایش شفافیت تراکنش‌های بانکی، مبارزه با پولشویی و جلوگیری از فرار مالیاتی:

۱- بانک مرکزی مجاز است ظرف مدت یک ماه پس از لازم‌الاجراء شدن این قانون حساب‌های بانکی اشخاص حقیقی فاقد شماره ملی و افراد حقوقی فاقد شناسه ملی را مسدود نماید.

۲- کلیه بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری موظفند براساس درخواست سازمان امور مالیاتی فهرست حساب‌های بانکی و اطلاعات مربوط به کلیه تراکنش‌های بانکی (درون بانکی و بین بانکی) مؤدیان را به صورت ماهانه در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهند.

۳- بانک مرکزی با تصویب شورای پول و اعتبار، برای شفافیت تراکنش‌های بانکی به صورت یکسان یا متناسب با سطح اشخاص حقیقی حدآستانه‌ای (سقفی) را تعیین کند و انتقال وجه با مبلغ بالاتر از حد آستانه (سقف) را برای اشخاص حقیقی از طریق کلیه تراکنش‌های بانکی (درون بانکی و بین بانکی) و سایر ابزارهای پرداخت، مشروط به درج «بابت» و در صورت نیاز ارائه اسناد مثبته نماید.

اشخاص حقیقی که از حساب بانکی خود استفاده تجاری می‌کنند می‌توانند با دریافت کد اقتصادی و اتصال حساب بانکی خود به کد اقتصادی، از شمول مفاد بند (ج) مستثنی شوند.

@tosse_institute
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
️دژپسند : بنگاه های تولیدی به هیچ عنوان نباید به دلایل مختلف از جمله نقص قوانین و تحریم ها، از تامین سرمایه مورد نیاز توسط نظام بانکی محروم شوند.

️به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، دکتر فرهاد دژپسند در این نشست که با حضور مدیران عامل، اعضای هیات مدیره و مسئولان it و برنامه ریزی بانک های دولتی و نمایندگان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در محل بانک صنعت و معدن برگزار شد، اظهار داشت: برخی مدیران بانکی دغدغه این را دارند که برخی بنگاه های تولیدی، در حال حاضر، قدرت باز پرداخت تسهیلات دریافتی را ندارند؛ من در این ارتباط با رییس جمهور صحبت کردم و ایشان به عنوان بالاترین مقام اجرایی کشور تاکید کرد که بانک های دولتی از بنگاه ها تعهد بگیرند، بازپرداخت تسهیلات را از محل سود خود، ظرف شش ماه آینده انجام دهند و قرار شد این موضوع بررسی و اجرایی شود.

️دژپسند در این همایش گفت، من معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد را مکلف به پیگیری پروژه واگذاری اموال مازاد بانک ها کرده ام و می پذیرم که در راه تحقق این هدف، موانع زیادی از جمله گرایشات، علقه و تعصبات منطقه ای و قومی وجود دارد اما برای اجرای این پروژه، به شدت مصر هستیم‌.

️وزیر اقتصاد با بیان اینکه با واگذاری اموال مازاد بانک ها، از بسیاری از دغدغه‌های حاشیه ساز، رها می شویم، اظهار داشت: اگر شما مدیران بانکی، بکوشید و با دیجیتالیزه کردن فرآیند ها، خدمات رسانی را برای مشتریان به نحوی تسهیل کنید که همه احساس کنند بدون نیاز به شعبه بانک هم می توانند کارشان را انجام دهند، خودبخود مقاومت ها از بین میرود.

️دکتر دژپسند با اشاره به اینکه ما می دانیم تحقق اقتصاد هوشمند ظرف دو یا سه سال، امکان پذیر نیست، افزود: اما ما این را هم می دانیم که اگر امروز کار را شروع نکنیم، خیلی زود، دیر می شود.

️وی با یادآوری اینکه برخی کارشناسان حوزه it با تعبیر اقتصاد هوشمند بجای اقتصاد دیجیتال، مشکل دارند، تصریح کرد: تحقق اقتصاد هوشمند لوازم و ضرورت هایی دارد که یکی از آنها اقتصاد دیجیتال است و به تعبیری، اقتصاد هوشمند، نوع متکامل اقتصاد دیجیتال محسوب می‌شود.

️وزیر اقتصاد با بیان اینکه برای رسیدن به اقتصاد هوشمند، باید مسیری طولانی را طی کرد یادآور شد: البته این مسیر را می شود کوتاه کرد و اگر حوزه فعالیت های نظام بانکی را در نظر بگیریم، این راه میانبر به این شکل معنا می شود که بانک هایی که هنوز وارد حوزه core banking نشده اند، یکسر به سمت تجهیز زیر ساخت های خود برای پیاده سازی بانکداری دیجیتال بروند.

️دژپسند گفت: یکی از ملزومات تحول در نظام بانکی، از جمله دیجیتالیزه کردن و سرعت بخشیدن به ارائه خدمات نوین و تسهیل در تامین منابع مالی بخش های مختلف اقتصاد، بویژه بخش تولید است
️وزیر اقتصاد درخصوص تقویت بخش های پژوهشی بانک ها افزود ، این بخش ها باید بتوانند نسبت به شناسایی، الگو بردای و بومی سازی خدمات نوین بانکی در سطح دنیا اقدام کنند .

️وی یادآور شد: کارکرد دیگر واحد های پژوهشی بانک ها، بهره برداری از تمام ظرفیت‌های فنی و دانش بنیان داخلی از طریق برقراری ارتباط علمی و پژوهشی با دانشگاه ها و شرکت های نوآور بخش خصوصی است، کاری که بانک صنعت و معدن نیز آن را بخوبی انجام داده است.

️وزیر اقتصاد پیشرو بودن بانک ها در شناسایی و عملیاتی کردن فناوری‌های نو را یکی از اصلی ترین ملزومات تحول نظام بانکی در کشور عنوان و تصریح کرد: بانکداری که قرار است مبنای تعالی بخشی و رشد و توسعه اقتصاد کشور باشد، نمی تواند به شیوه سنتی عمل کند.

️دژپسند گفت: به نظر من، هیات مدیره های بانک ها، در مجمع، به عنوان نخستین کار، باید استراتژی خود را در ارتباط با طرح تحول بانکی ارائه کنند.

️وی عنوان کرد: بانک های کشور باید تبدیل به بانک هایی چابک ( بدون اموال منجمد و مازاد) نوآور و دارای خدمات متنوع شوند، در عین حال که باید به فکر سود آوری (و نه سودا گری) باشند.

️وزیر اقتصاد اظهار داشت: دولت آقای روحانی، تا کنون دو مرتبه برنامه اصلاح نظام بانکی را ارائه کرده ولی هنوز به نتیجه مناسب نرسیده و همچنان مطالبه آن وجود دارد.

️وی خطاب به مدیران عامل بانک ها یادآور شد: اکنون زمانی است که نشان دهید بانک های دولتی دنبال سوداگری نیستند و مجهز به روش ها و طرح های جدید برای کمک به اقتصاد کشور هستند.

️دژپسند در بخش دیگری از سخنان خود از معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد خواست دو موضوع جوان گرایی و حضور زنان در هیات مدیره بانک های دولتی را نیز پیگیری نماید و گفت: این موارد نیز در ارزیابی عملکرد مدیران نظام بانکی، مد نظر قرار خواهد گرفت.
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
بانک شهر هم تو بازار ج هست اما صندوق سرمایه گذاری بازارگردان داره که سهم را جمع میکنه اما توسعه هیچ اقدامی تعمدا در این زمینه نمیکنه قطعا کارگزاری توسعه فردا که خودش زیر مجموع توسعه هست باید پاسخگوی کارهای احمقانه و کثیف خود تو این سهم باشه
با رنج زدنهای منفی کاری از پیش نمیبرید روزی که صفهای سنگین به اندازه کل سهام توسعه بچینن دیر نیست!!!
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
سهامداران در پایان روز معاملاتی
سهامدار سهم درصد تغییر شركت بيمه توسعه-سهامي عام- 101 میلیون5.02%

0
شخص حقيقي 100,000,000 5%

0
شركت بازرگاني پتروشيمي-سهامي خاص- 100,000,000 5%

0
شركت آپاداناپتروبازرگان-سهامي خاص- 100,000,000 5%

0
شركت گروه طراحان كارنو-سهامي خاص- 100,000,000 5%

0
شركت بازگاني تجارت نوين عالي-سهامي خاص- 99,729,440 4.98%

0
شخص حقيقي 91,726,000 4.58%

0
شخص حقيقي 91,464,600 4.57%

0
شخص حقيقي 63,026,870 3.15%

0
شخص حقيقي 61,758,500 3.08%

0
شركت انبوه سازان خاورنوين-سهامي خاص- 61,200,000 3.06%

0
شخص حقيقي 50,771,000 2.53%

0
شخص حقيقي 47,500,000 2.37%

0
شخص حقيقي 43,000,000 2.15%

0
شخص حقيقي 40,100,000 2%

0
شخص حقيقي 40,010,000 2%

0
شخص حقيقي 38,450,000 1.92%

0
شخص حقيقي 37,743,840 1.88%

0
شخص حقيقي 37,425,000 1.87%

0
شخص حقيقي 37,300,000 1.86%

0
شخص حقيقي 37,000,000 1.85%

0
شخص حقيقي 36,850,000 1.84%

0
شخص حقيقي 35,760,000 1.78%

0
شخص حقيقي 34,850,000 1.74%

0
شخص حقيقي 34,805,000 1.74%

0
شركت بيمه معلم-سهامي عام- 33,333,334 1.66%

0
شخص حقيقي 32,555,000 1.62%

0
شخص حقيقي 27,500,000 1.37%

0
شخص حقيقي 26,570,831 1.32%

0
شركت آرادويراماني-سهامي خاص- 20,193,840 1%


تقریبا 18 درصد توسعه سهم شناور هست
سهامداران عمده یک عدد سهم هم عرضه نکرده اند
نه خرید و نه فروش تا این سهم در گمنامی بماند
اما اگر بازار به آن توجه کرد و صفهای سنگین خرید سهامداران خانوادگی و عمده را نا امید خواهد کرد که جرأت عرضه هم ندارن اونوقت بازار هست که برای سهم قیمت تعیین میکنه نه کارگزاری توسع فردا
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
قطعا" به زودي توسط بانك مركزي اين موسسه با سرمايه كم و البته دارائيهاي زياد تعيين تكليف ميگردد.در ابتداي امر هيئت مديره بايد مشخص گردد و بعد از اون تكليف مجامعي كه برگزار نشده بايد مشخص گردد. و به تبع اون بحث افزايش سرمايه كه اين مراحل كمي زمانبر ميباشد. دوستان سهامداري كه در تهران سكونت دارند بهتره مرتب پيگير باشند و به امور سهام موسسه مراجعه نمايند تا زودتر مراحل به سرانجام برسند و تعيين تكليف گردد.
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
آخرین پیگیریها و اطلاعات بدست آمده از بانک مرکزی درخصوص تعیین وضعیت توسعه حاکیست بزودی هیأت مدیره و مدیرعامل جدید این موسسه معرفی می شوند.
دوستانیکه سهامدارند مفت سهامشونو از دست ندهند!!!
 

amin_artava

New Member
کاربر فعال
بانک شهر هم تو بازار ج هست اما صندوق سرمایه گذاری بازارگردان داره که سهم را جمع میکنه اما توسعه هیچ اقدامی تعمدا در این زمینه نمیکنه قطعا کارگزاری توسعه فردا که خودش زیر مجموع توسعه هست باید پاسخگوی کارهای احمقانه و کثیف خود تو این سهم باشه
با رنج زدنهای منفی کاری از پیش نمیبرید روزی که صفهای سنگین به اندازه کل سهام توسعه بچینن دیر نیست!!!
این موضوع فرصت خرید برای هوشمندان بازار است.

من که امسال هر سهمی را که با سود می فروشم توسعه می خرم.

الان حدود 40 درصد پورتفویم توسعه 65 تومانی است و تا 60 درصد جا دارد.
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
قطعا" به زودي توسط بانك مركزي اين موسسه با سرمايه كم و البته دارائيهاي زياد تعيين تكليف ميگردد.در ابتداي امر هيئت مديره بايد مشخص گردد و بعد از اون تكليف مجامعي كه برگزار نشده بايد مشخص گردد. و به تبع اون بحث افزايش سرمايه كه اين مراحل كمي زمانبر ميباشد. دوستان سهامداري كه در تهران سكونت دارند بهتره مرتب پيگير باشند و به امور سهام موسسه مراجعه نمايند تا زودتر مراحل به سرانجام برسند و تعيين تكليف گردد.
كم كم توجه بازار به اين سهم ارزشمند جلب خواهد شد.مواظب سهام ارزشمند خود باشيد.سال 98 سال تحول در نظام بانكي و پولي ميباشد.
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
قطعا" به زودي توسط بانك مركزي اين موسسه با سرمايه كم و البته دارائيهاي زياد تعيين تكليف ميگردد.در ابتداي امر هيئت مديره بايد مشخص گردد و بعد از اون تكليف مجامعي كه برگزار نشده بايد مشخص گردد. و به تبع اون بحث افزايش سرمايه كه اين مراحل كمي زمانبر ميباشد. دوستان سهامداري كه در تهران سكونت دارند بهتره مرتب پيگير باشند و به امور سهام موسسه مراجعه نمايند تا زودتر مراحل به سرانجام برسند و تعيين تكليف گردد.
موسسه اعتباري توسعه (توسعه) با شناوري زير 20 درصد شگفتي ساز سال 98 بورس ميباشد.اين موسسه به ازاي هر سهم بيش از 5000 تومان دارايي دارد.به دليل ارزش بالاي سهام اين موسسه سهامداران عمده حاضر به فروش حتي يك برگ از سهام خود نمي باشند.قطعا" در سال 98 توسط مديريت فهيم و با درايت بانك مركزي جناب آقاي همتي تحولي عظيم در نظام بانكي و پولي رخ خواهد دارد. كه از جمله تعيين و تكليف موسساتي از جمله توسعه ميباشد و ...
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
معاملات روز گذشته باطل شد.فعلا" به نظر ميرسه بنا به دلايلي نمي خواهند اجازه رشد به سهم بدهند. ولي تا كي ، سهم ارزشمند راه خودشو ميره اينو مطمئن هستم ..........اگر واقعا" در حال حاضر بتوانند جلو رشد سهم را بگيرند خيلي خوبه مجدد با تهيه نقدينگي در اين قيمتهاي سوپر مفت اضافه مينماييم.
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
٢٠٠ ميليارد تومان سرمايه موسسه اعتباري توسعه ميباشد. اما ارزش املاك مازاد موسسه بيش از ٥٠ برابر سرمايه موسسه اعتباري توسعه ميباشند. ٢ ميليارد سهم ، ٤٧ شعبه ، عضو شبكه شتاب ، داراي مجوز از بانك مركزي ، داراي زير مجموعه هاي ارزشمند ، شناوري كم (زير ٢٠ درصد) و ...
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
به گفته ی یکی از سهامداران قدیمی یکی از اعضای هیات مدیره شرکت روند قیمتی 1000تومان را عادی ارزیابی کرده بود
نظر شخصی است معیار انتخاب قرار نگیرد هر سهمی می تواند هر قیمتی را تجربه کند
 

loverb

Well-Known Member
کاربر فعال
معاملات روز گذشته باطل شد.فعلا" به نظر ميرسه بنا به دلايلي نمي خواهند اجازه رشد به سهم بدهند. ولي تا كي ، سهم ارزشمند راه خودشو ميره اينو مطمئن هستم ..........اگر واقعا" در حال حاضر بتوانند جلو رشد سهم را بگيرند خيلي خوبه مجدد با تهيه نقدينگي در اين قيمتهاي سوپر مفت اضافه مينماييم.
سلام فکرا کنم چون بالای ۲۰ درصد مثبت خورده اینکار را کردند
در همین روز لپیام هم ۳۰ درصد مثبت خورده بود که معاملات آن را باطل کردند
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
به گفته ی یکی از سهامداران قدیمی یکی از اعضای هیات مدیره شرکت روند قیمتی 1000تومان را عادی ارزیابی کرده بود
نظر شخصی است معیار انتخاب قرار نگیرد هر سهمی می تواند هر قیمتی را تجربه کند
بعيد هم به نظر نمي رسد.شركتي كه به ازاي هر برگ سهمش بيش از ٥٠٠٠ تومان دارايي (املاك) دارد.ميتواند قيمتي بيش از عدد مذكور داشته باشد.
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
عید است و هوا شمیم جنت دارد
نام خوش مصطفی حلاوت دارد

با عطر گل محمدی و صلوات
این محفل ما عجب طراوت دارد

عید مبعث مبارک باد
 
بالا