موسسه اعتباری توسعه (توسعه) مورد تایید و دارای مجوز از بانک مرکزی ج.ا.ا

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#82
نتیجه جلسه ویژه رئیس‌کل بانک مرکزی با بانک‌ها اعلام شد
نتیجه جلسه ویژه رئیس‌کل بانک مرکزی با بانک‌ها و چند اولویت برای ماه های پایانی سال اعلام شد .


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک مرکزی اعلام کرد جلسه عبدالناصر همتی با جمعی از مدیران عامل بانک‌های دولتی و خصوصی با توجه به مشکلات تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی با محوریت حمایت از تولید جهت حفظ اشتغال و افزایش تولید تشکیل شد.
در این جلسه ضمن مرور سهم تسهیلات پرداختی سیستم بانکی به بخش‌های مختلف اقتصادی اعلام شد که بانک‌ها همواره نقش پیشروی عمده را در تأمین مالی بخش‌های تولیدی داشته‌اند، مدیران عامل بانک‌ها با توجه به سهم بالای سیستم بانکی در تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی نسبت به اولویت قایل شدن در تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی در شرایط کنونی اعلام حمایت کردند.
مقرر شد در ماه‌های پایانی سال موضوعاتی از قبیل اولویت قرار گرفتن تسهیلات برای سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، گشایش اعتبار اسنادی داخلی به‌منظور حمایت از تولید، اولویت قرار گرفتن تأمین مالی بنگاه‌های پیشتاز و مؤثر در زنجیره تولید و اعطای تسهیلات و تأمین مالی بنگاه‌ها با محوریت افزایش سهم تولید مورد توجه بانک‌ها قرار گیرد.
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#83
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛
فراخوان بانک ها برای افزایش سرمایه

۱۱ آذر ۱۳۹۷
رییس کل بانک مرکزی در بخشنامه ای بانک‌ها و مؤسسات اعتباری را ملزم به تدوین برنامه ی مشخص و مناسب به منظور بهبود وضعیت و کیفیت سرمایه نظارتی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در این بخشنامه آمده است؛ بانک‌ها و موسسات اعتباری به واسطه نقش متمایز در نظام اقتصادی و برخورداری از ساختار مالی و اهرمی متفاوت و همچنین پیچیدگی و تنوع فعالیت‌ها، در معرض ریسک‌های گوناگون قرار دارند.

تجارب حاصل از بحران‌های مالی سنوات گذشته و توصیه نهادهای نظارتی بین‌المللی نظیر کمیته نظارت بانکی بال، با هدف ثبات و سلامت سیستم بانکی و همچنین پیشگیری از وقوع بحران های مالی بر حفظ و تقویت منابع سرمایه ای همواره تاکید کرده است.

در این میان، نسبت کفایت سرمایه از طریق برقراری تناسب منطقی میان دارایی‌های در معرض ریسک با تامین سرمایه کافی، نقش بسزایی در حفظ و ادامه حیات موسسات اعتباری ایفا می کند.

با توجه به موارد اشاره شده و نظر به اهمیت نسبت کفایت سرمایه در مؤسسات اعتباری به عنوان یکی از شاخص‌های مهم ثبات و سلامت نظام بانکی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته در راستای برنامه اصلاح نظام بانکی و تعامل با نظام بانکی بین المللی، ضمن به روز رسانی ضوابط مربوط به سرمایه نظارتی و کفایت سرمایه موسسات اعتباری، موضوع بخشنامه شماره ‏‏96.111597 مورخ 1396.04.17 و اصلاحیه آن به شماره 3143497.31434 مورخ 1397.02.05 تلاش کرده است شبکه بانکی را به سمت اجرای رهنمودهای بال 2 و 3 هدایت کند. در ضوابط جدید علاوه بر ریسک اعتباری، ریسک های عملیاتی و بازار نیز مطمح نظر قرار گرفته است. از آنجا که رقم سرمایه نظارتی، مبنای محاسبه بسیاری از نسبت های احتیاطی است، کاهش آن به زیر حداقل الزام آور، علاوه بر افزایش آسیب پذیری موسسه اعتباری، سایر حدود نظارتی را نیز متاثر می‌سازد.‌ بنابراین با توجه به بانک محور بودن نظام تامین مالی کشور، نیاز به تقویت منابع سرمایه ای شبکه بانکی بسیار محسوس بوده و لازم است بانک‌ها و مؤسسات اعتباری که نسبت کفایت سرمایه آنها از حدود مقرراتی 8 درصد شورای پول و اعتبار کمتر می باشد، با تدوین برنامه ی مشخص و مناسب، وضعیت و کیفیت سرمایه نظارتی خود را بهبود بخشند.

ضمناً عدم رعایت مفاد و حدود دستورالعمل فوق الاشاره، موجب می شود تا این بانک، استفاده از ظرفیت‌های موضوع ماده (1) قانون اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل (44) قانون اساسی (موضوع بخشنامه شماره 97.196703 مورخ 1397.06.10) را نیز مورد توجه قرار دهد.‏‏‏

 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#85
اعتباری توسعه سهمی که فقط پروژه میدان ونک برای آن بیش از 3هزار میلیارد تومن ارزش داره
=====================================
بهترین زمان و موقعیت برای اهالی خوش فکر بازار سرمایه که بتوانند سهادار عمده و مالکیت و مدیریت یک موسسه مالی اعتباری که پتانسیل بانک شدن را دارد بدست آورند
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#86
هم شگفتی ساز سال 98
به قیمتهای زیر 100 تومن این سهم واقعا باید خندید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loverb

Well-Known Member
کاربر فعال
#87
واقعا این سهم میخواهد چکار کنه
توسعه بانک میشه یا همان موسسه میمونه
از سال ۹۲ تا حالا هم که هیچ مجمع نداشته
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#88
فروش املاک مازاد 1396
موسسه اعتباری توسعه در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز( تملیکی)را در تهران و شهرستان ها از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.بسمه تعالی

موسسه اعتباری توسعه (سهامی عام) در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را در تهران و شهرستان ها از طریق مزایده عمومی به فروش برساند ، متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت برگ شرایط شرکت در مزایده و تعیین زمان بازدید از ملک مورد نظر می توانند از تاریخ 96/11/3 لغایت 96/11/8 باستثناء ایام تعطیل به نشانی تهران، چهارراه جهان کودک، خیابان آفریقای شمالی ، نبش کوچه شهید صانعی پلاک 68 ، موسسه اعتباری توسعه طبقه اول اداره حفاظت و پشتیبانی مراجعه نمایند.

شرایط عمومی مزایده

1- متقاضیان محترم از تاریخ تعیین شده می توانند پس از مراجعه به نشانی فوق و کسب آگاهی از وضعیت املاک مورد مزایده و رویت آن با نماینده موسسه هماهنگی لازم بعمل آورند

2- متقاضیان محترم پس از رویت و تائید ملک مورد نظر می توانند جهت خرید اسناد مزایده به مبلغ 000/200 ریال از روز دوشنبه 96/11/9 لغایت 96/11/12 به آدرس فوق مراجعه نمایند.

3- مبلغ شرکت در مزایده معادل 5% مبلغ پایه مندرج در آگهی می باشد و متقاضیان هر یک از املاک می بایست با در دست داشتن یک برگ چک تضمین شده در وجه موسسه اعتباری توسعه بابت شرکت در مزایده املاک سال 1396 و تکمیل برگ اسناد مزایده به همراه پیشنهاد قیمت و تکمیل مشخصات و اطلاعات درخواستی در پاکات لاک و مهر شده نسبت به تحویل آن اقدام و رسید دریافت نمایند.

4- پاکات دریافتی جهت بازگشایی در روز یکشنبه مورخ 96/11/15 باحضور اعضاء کمیسیون معاملات موسسه مفتوح و قرائت می گردد. حضور فرد متقاضی در جلسات مزایده اختیاری بوده و بدلیل محدودیت مکانی علاقمندان شرکت در جلسه می بایست با هماهنگی قبلی و در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه در جلسه حضور داشته باشند.

5- چنانچه تغییری در زمان برگزاری مزایده صورت پذیرد از طریق سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد

6-فروش املاک در مرحله اول بصورت نقدی بوده و در صورت کسب امتیاز مورد نظر نفرات اول و دوم در روز بازگشایی پاکات تعیین و مابقی شرکت کنندگان از روز 96/11/16 می توانند با مراجعه به موسسه نسبت به دریافت ودیعه پرداختی خود اقدام نمایند.

7- برنده مزایده می بایست حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از ابلاغ مشخص شدن برنده با در دست داشتن مدارک لازم و واریز الباقی مبلغ جهت انتقال سند اقدام و در غیر اینصورت بدون در نظر گرفتن هر قید و تشریفات و فوت وقت به نفر دوم واگذار خواهد شد.

8- موسسه اعتباری توسعه در قبول یا رد پیشنهادات در هر مرحله ای از انجام مزایده مجاز بوده و متقاضی با مطالعه و آگاهی از این بند حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید

9- شناسنامه املاک مورد مزایده در جدول زیر قابل رویت می باشد.
===============================


دقیقا یک سال از مزایده بخشی از املاک مازاد اعتباری توسعه میگذره و این اموال ابتدای سال فروش نرفته و الان با افزایش قیمت ملک و املاک چند برابر قیمت شده و نزدیک به 10 هزار میلیارد تومان برآورد می شود.

قیمت سهم 70 تومن!!!!

-=======================================
حالا مقایسه کنید با ملک و املاکی وبیمه داره یا تجار داره و قیمتهای سهام آنها را با اعتباری توسعه مقایسه کنید!!!

==================================================

الحق و الانصاف قیمتهای الان این سهم باید 70 تومن باشه!!!!!!!!!!!!!!!!
============================================
حق به حقدار میرسه!!!! و سال 98 از جمله سهام شگفت انگیز خواهد بود !!!!
=========================
بانک مرکزی نظارت گسترده ای بر این موسسه داره و سال 98 سال شکوفایی
توسعه خواهد بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا هی با سهم بازی کنن سرخطی فروشان !!!!!!!!!!وابسته!!!
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#89
بزودی شاهد تغییرات در معاملات بازار ج خواهیم بود و ضمن روانتر شدن معاملات شرکتها بایستی بازار گردان داشته باشند در این گروه توسعه به لحاظ بنیادی رشد خوبی خواهد داشت

توسعه از سال تیرماه 93 بعد از استعفادی مدیرعامل وقت (هادیان همدانی ) کاملا توسط بانک مرکزی اداره می شود و این شزکت هیچ بدهی به بانک مرکزی نداشته و از طرفی نتوانسته بادوستان و آشنایان وامهای بدون برگشت اعطا کند
به لحاظ مالیوضعیت خوبی داره و املاک مازاد سنگین
قیمتهای 70 تومنی برای این سهم واقعا مسخرست
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
#90
بزودی شاهد تغییرات در معاملات بازار ج خواهیم بود و ضمن روانتر شدن معاملات شرکتها بایستی بازار گردان داشته باشند در این گروه توسعه به لحاظ بنیادی رشد خوبی خواهد داشت

توسعه از سال تیرماه 93 بعد از استعفادی مدیرعامل وقت (هادیان همدانی ) کاملا توسط بانک مرکزی اداره می شود و این شزکت هیچ بدهی به بانک مرکزی نداشته و از طرفی نتوانسته بادوستان و آشنایان وامهای بدون برگشت اعطا کند
به لحاظ مالیوضعیت خوبی داره و املاک مازاد سنگین
قیمتهای 70 تومنی برای این سهم واقعا مسخرست
در حال حاضر تعداد شعب اين موسسه در كل كشور 47 شعبه ميباشد.
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#91

شماره روزنامه: ۲۱۱۴

تاریخ چاپ: ۱۳۸۹/۰۴/۷

شماره خبر: ۶۱۲۰۹۸

بزرگنمایی متن خبر
پذیره‌نویسی موسسه توسعه با قیمت ۱۵۰ تومان

گروه بازار پول - مراسم افتتاح شعبه نارنجستان ساری موسسه اعتباری توسعه با حضور معاون استانداری و مدیرکل امور اجتماعی استانداری، ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار استان، فرماندهان نیروی انتظامی، نماینده بانک مرکزی، روسای بانک‌ها، بیمه‌ها، به همراه جمعی از فعالان اقتصادی استان و مدیریت عامل موسسه اعتباری توسعه و جمعی از مدیران این مجموعه برگزار شد.گروه بازار پول - مراسم افتتاح شعبه نارنجستان ساری موسسه اعتباری توسعه با حضور معاون استانداری و مدیرکل امور اجتماعی استانداری، ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار استان، فرماندهان نیروی انتظامی، نماینده بانک مرکزی، روسای بانک‌ها، بیمه‌ها، به همراه جمعی از فعالان اقتصادی استان و مدیریت عامل موسسه اعتباری توسعه و جمعی از مدیران این مجموعه برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی‌موسسه اعتباری توسعه در این مراسم‌ هادی ابراهیمی، معاون استانداری مازندران با اشاره به پتانسیل‌های طبیعی و اقتصادی مازندران به ورود ۱۱ میلیون گردشگر در نوروز امسال به این استان اشاره کرد و گفت: شرایط مطلوب جغرافیایی مازندران سبب شد تا سالانه گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور و حتی دنیا برای بازدید از این جاذبه‌ها به این استان سفر کنند. وی با اظهار امیدواری نسبت به گشایش موسسات پولی به منظور بهره‌برداری از قابلیت و توانمندی‌های این منطقه خاطرنشان کرد: وجود موسسات پولی و بانکی سر منشاء سازندگی، عمران، آبادی و رشد اقتصادی منطقه است و امیدواریم وجود موسسه اعتباری توسعه درخششی در جهت شکوفایی، اشتغال‌زایی و اعتبار دهی به فعالیت‌ها و تولیدات سازنده منطقه باشد.
ابراهیمی‌با تاکید بر فلسفه وجودی بانک‌ها در گره گشایی و رفع مشکلات اقتصادی تولید و جامعه، توجه بر الگوی توسعه ایرانی - اسلامی ‌را ضروری دانست و تصریح کرد: اگر امروز سازمان‌ها و موسساتی با نام توسعه وجود دارند، اعتقاد و نگرشی به توانمندی‌های داخلی است و امیدواریم موسسه اعتباری توسعه با این شعار وجودی گستره خدمات رسانی را در این استان گسترش دهد و در قالب سرپرستی انسجام قوی‌تری را در منطقه به جا گذارد تا با کوتاه کردن دست واسطه‌ها در چرخه اقتصادی و نقش آفرینی در اقتصاد منطقه پیشرفت و آبادانی بیشتر را فراهم آورد.
در ادامه این مراسم دکتر حیدر مستخدمین حسینی، مدیریت عامل موسسه اعتباری توسعه با اشاره به راه‌اندازی شعبه نارنجستان ساری عنوان کرد: موسسه اعتباری توسعه با اخذ مجوز از بانک مرکزی از ۱۵ شهریور ماه سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در نظام پولی کشور به عنوان اولین نهاد خصوصی آغاز کرد.
وی با اشاره به اینکه فعالیت موسسه اعتباری توسعه در سال ۱۳۷۶ به عنوان نقطه عطفی در نظام بانکی کشور مطرح شد، تصریح کرد: نهاد‌های خصوصی پولی بعد از شکل گیری موسسه در عرصه اقتصادی کشور یکی پس از دیگری شکل گرفتند و موسسه اعتباری توسعه امروز به عنوان پیشتاز این حرکت نو و سازنده اقتصادی بر خود می‌بالد.
دکتر مستخدمین حسینی با بیان اینکه در حال حاضر این موسسه ۱۱۰۰ سهامدار دارد، اظهار داشت: در آینده‌ای نزدیک پذیره‌نویسی عام برای افزایش سرمایه موسسه آغاز می‌شود تا موسسه اعتباری توسعه با افزایش تعداد سهامداران پیشتازی دیگری را در عرصه فعالیت‌های بانکداری خصوصی نمایان کند.
به گفته وی، در حال حاضر ارزش سهام موسسه اعتباری توسعه ۲۶۰ تومان است که این سهام در پذیره‌نویسی عام با ۱۵۰ تومان عرضه خواهد شد تا متقاضیان در بدو ورود به خانواده گروه توسعه انتفاعی داشته باشند.
مستخدمین حسینی دلیل گسترش شبکه شعب این موسسه بعد از ۱۳ سال را بنا بر تصمیم سهامداران عنوان کرد و افزود: امروز حضور موسسه اعتباری توسعه در عرصه بانکی کشور با ارائه خدمات ساتنا، سحاب، پایا، شتاب، خدمات ارزی و صدور کارت‌های بین‌المللی توسکا با قابلیت بهره‌برداری در ۵ قاره جهان، حضوری تمام عیار است.
به گفته وی، این موسسه برنامه گسترش شبکه تا ۵۰ شعبه را تا شهریور ماه امسال دنبال می‌کند و با راه‌اندازی سرویس‌های نوین بانکی قادر به پاسخگویی به تمام نیازهای مشتریان می‌باشد.
وی ادامه داد: حضور موسسه اعتباری توسعه در شهرستان ساری به منزله ارائه خدمات مالی و بانکی به فعالان اقتصادی است و شعبه نارنجستان آماده ارائه تسهیلات ریالی و ارزی به تولید‌کنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان مواد اولیه است تا با حضور خود در این منطقه تاثیر مطلوبی در رشد فعالیت‌های اقتصادی استان داشته باشد و تا ۲ ماه آینده با افتتاح شعب آمل و بابل خدمت‌رسانی به هموطنان این خطه را گسترش دهد.
مدیر عامل موسسه اعتباری توسعه با اشاره به خدمات متمایز این موسسه به مشتریان خاطرنشان کرد: در حال حاضر کارت‌های ریالی موسسه اعتباری توسعه در قطر و بحرین قابل بهره‌برداری است.
وی با بیان اینکه در سال ۸۹ علاوه بر فعالیت برای گسترش تعداد شعب، حضور قوی در بازار سرمایه نیز در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: موسسه اعتباری توسعه با ایجاد شرکت کارگزاری توسعه فردا و شرکت خدمات ارزی و صرافی توسعه به زودی باجه‌های مالی را نیز در شعب ایجاد می‌کند تا از این طریق فعالیت‌های خود را در تمام عرصه‌های اقتصادی کامل نماید.
وی با اشاره به تمرکز فعالیت‌های موسسه در دو محور ارزی و بانکداری الکترونیک افزود: ارائه تسهیلات به صادرکنندگان از اولویت‌های برنامه موسسه اعتباری توسعه است تا با این هدف بتوان در جهت تامین نیاز‌های داخلی کشور اقدام کرد.
در ادامه این مراسم ابوالحسن صالحی هیکوئی، ریاست محترم شعبه نارنجستان ساری با اشاره به اینکه این شعبه با هدف اشتغالزایی و خروج نیروهای متخصص بومی‌از منطقه برنامه حمایت از پتانسیل‌های اقتصادی سود آور را دنبال می‌کند، گفت: شعبه نارنجستان احترام به مشتری، توجه به خواست‌های وی و ارائه سرویس‌های مطلوب را به سبب ایجاد رضایت‌مندی مشتریان در سر لوحه برنامه‌های خود قرار داده است.
شعبه نارنجستان ساری موسسه اعتباری توسعه در استان مازندران، بلوار آزادی، حدفاصل خیابان نهضت و میدان امام خمینی (ره) واقع شده است.
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#92
سهمی که سال 89 به مبلغ هر سهم 150 تومن پذیره نویسی شده !!!
الان به قیمت 70 تومن میفروشن!!!!!!!!!!!!!!!!
آیا فروش توجیحی داره!!!
چرا سهامداران عمده که خانوادگی هستند یک عدد سهم را هم نفروختن!!!
الان هم زیر 100 تومن اگر فروشی هست صرفا کد به کد هست!!!

این سهم با میلیاردها تومن اموال مازاد سال 98 شگفتی ساز خواهد شد
چه سهامداران عمده بخواهن و چه نخواهند!!!!!!!!!!!!!!!!
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#93
اریخ 1396/10/30 ساعت 13:50:43 گروه خبری بانکفروش املاک مازاد 1396
موسسه اعتباری توسعه در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز( تملیکی)را در تهران و شهرستان ها از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.


بسمه تعالی​
موسسه اعتباری توسعه (سهامی عام) در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را در تهران و شهرستان ها از طریق مزایده عمومی به فروش برساند ، متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت برگ شرایط شرکت در مزایده و تعیین زمان بازدید از ملک مورد نظر می توانند از تاریخ 96/11/3 لغایت 96/11/8 باستثناء ایام تعطیل به نشانی تهران، چهارراه جهان کودک، خیابان آفریقای شمالی ، نبش کوچه شهید صانعی پلاک 68 ، موسسه اعتباری توسعه طبقه اول اداره حفاظت و پشتیبانی مراجعه نمایند.شرایط عمومی مزایده

1- متقاضیان محترم از تاریخ تعیین شده می توانند پس از مراجعه به نشانی فوق و کسب آگاهی از وضعیت املاک مورد مزایده و رویت آن با نماینده موسسه هماهنگی لازم بعمل آورند
2- متقاضیان محترم پس از رویت و تائید ملک مورد نظر می توانند جهت خرید اسناد مزایده به مبلغ 000/200 ریال از روز دوشنبه 96/11/9 لغایت 96/11/12 به آدرس فوق مراجعه نمایند.
3- مبلغ شرکت در مزایده معادل 5% مبلغ پایه مندرج در آگهی می باشد و متقاضیان هر یک از املاک می بایست با در دست داشتن یک برگ چک تضمین شده در وجه موسسه اعتباری توسعه بابت شرکت در مزایده املاک سال 1396 و تکمیل برگ اسناد مزایده به همراه پیشنهاد قیمت و تکمیل مشخصات و اطلاعات درخواستی در پاکات لاک و مهر شده نسبت به تحویل آن اقدام و رسید دریافت نمایند.
4- پاکات دریافتی جهت بازگشایی در روز یکشنبه مورخ 96/11/15 باحضور اعضاء کمیسیون معاملات موسسه مفتوح و قرائت می گردد. حضور فرد متقاضی در جلسات مزایده اختیاری بوده و بدلیل محدودیت مکانی علاقمندان شرکت در جلسه می بایست با هماهنگی قبلی و در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه در جلسه حضور داشته باشند.
5- چنانچه تغییری در زمان برگزاری مزایده صورت پذیرد از طریق سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد
6-فروش املاک در مرحله اول بصورت نقدی بوده و در صورت کسب امتیاز مورد نظر نفرات اول و دوم در روز بازگشایی پاکات تعیین و مابقی شرکت کنندگان از روز 96/11/16 می توانند با مراجعه به موسسه نسبت به دریافت ودیعه پرداختی خود اقدام نمایند.
7- برنده مزایده می بایست حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از ابلاغ مشخص شدن برنده با در دست داشتن مدارک لازم و واریز الباقی مبلغ جهت انتقال سند اقدام و در غیر اینصورت بدون در نظر گرفتن هر قید و تشریفات و فوت وقت به نفر دوم واگذار خواهد شد.
8- موسسه اعتباری توسعه در قبول یا رد پیشنهادات در هر مرحله ای از انجام مزایده مجاز بوده و متقاضی با مطالعه و آگاهی از این بند حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید
9- شناسنامه املاک مورد مزایده در جدول زیر قابل رویت می باشد.

============================================================
بهمن پارسال درست در پایان سال که میدونستن نقدینگی برای خرید نیست آگهی کردن و حتی در کدال هم آگهی رسمی ندادن!!!

این همه دارایی بدون بدهی به بانک مرکزی و مطالبات زیر 15 درصدی!!!!!!!!!!!

بزودی با تغییرات معاملات بازار پایه در این سهم تحرکات شدید آغاز خواهد شد
زیر 100 تومن فرصت خرید!!!!!!!!!!!!!!!
 

loverb

Well-Known Member
کاربر فعال
#94
شما هم هر به چند وقت.....
اما معلوم نیست این سهم چکار میکنه
آینده معلومی نداره
 

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
#95
سهمی که سال 89 به مبلغ هر سهم 150 تومن پذیره نویسی شده !!!
الان به قیمت 70 تومن میفروشن!!!!!!!!!!!!!!!!
آیا فروش توجیحی داره!!!
چرا سهامداران عمده که خانوادگی هستند یک عدد سهم را هم نفروختن!!!
الان هم زیر 100 تومن اگر فروشی هست صرفا کد به کد هست!!!

این سهم با میلیاردها تومن اموال مازاد سال 98 شگفتی ساز خواهد شد
چه سهامداران عمده بخواهن و چه نخواهند!!!!!!!!!!!!!!!!
پس از فراخوان براي پذيره نويسي بنده هم در سال 89 با مراجعه به بانك پاسارگاد در آن پذيره نويسي شركت نمودم.
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#96
پس از فراخوان براي پذيره نويسي بنده هم در سال 89 با مراجعه به بانك پاسارگاد در آن پذيره نويسي شركت نمودم.
سلام
دوست عزیز وارد لینک زیر بشید و شکایت خود از توسعه را ثبت کنید. هیچ هزینه ای نداره!!!

لینک شکایات بانک مرکزی
https://www.cbi.ir/request/8625.aspx
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#97
شما هم هر به چند وقت.....
اما معلوم نیست این سهم چکار میکنه
آینده معلومی نداره
دوست من وقتی سهمی گمنام بمونه هیچ کس سراغی ازش نمیگیره همین توسعه را سال آینده عمری بود خواهی دید !!!علاوه بر صدها میلیارد تومان املاک مازاد چند برابر سرمایه اسمی سرمایه گذاری در صنایع پتروشیمی توسط زیرمجموعه هاش داره!!!
 
آخرین ویرایش:

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#98
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=69143674941561637#
5.5 درصد سهام پترول مربوط به زیر مجموعه سرمایه گذاری اعتباری توسعه!!!!
سهامدار/دارندهسهمدرصدتغییر شركت صنايع پتروشيمي خليج فارس-سهامي عام-
13 B
67.140 0

شركت گروه توسعه مالي مهرآيندگان-سهامي عام-
1 B
7.110 0

شركت مديريت توسعه سرمايه گروه پتروشيمي ايراني
878 M
4.380 0

شركت توسعه انرژي پتروشيمي ايرانيان-سهامي خاص-
240 M
1.200
 

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
#99
http://www.tfholdingco.com/Fa/index.php/borjavaran/unde-construction/vanak-complex

http://www.iidtech.net/

http://www.tfholdingco.com/Fa/index.php/features/energy-mobinfarda

http://www.tfholdingco.com/Fa/index.php/features/borjavaran

http://www.tfholdingco.com/Fa/index.php/features/brokerage-tossehfarda

تمام جنگولک بازی تو این سهم توسط کارگزاری توسعه که زیر مجموعه هلدینگ موسسه اعتباری توسعه هست داره انجام میشه همینا سهم را از 150 آوردن تا 40 تومن!!! اما هرچی سهم عرضه میکنن از دستشون رفته!!!!
با افزایش تورم و بی ارزش شدن پول حماقت محضه کسی سهمی که داره مفت بفروشه!!!
یعنی این سهم با سرمایه ناچیز اینقدر بی ارزشه!!! 200 میلیارد تومن سرمایه به اندازه یک برج توسعه در جهان کودک هم نمیشه!!!

لینکها مربوط به زیر مجموعه های توسعه
 
بالا