موسسه اعتباری توسعه (توسعه) مورد تایید و دارای مجوز از بانک مرکزی ج.ا.ا

رئیس

Active Member
کاربر فعال
این پست تو یکی از کانال های اونور آبی اومده، عزیزان مطلع از موسسه نظر بدهند. البته کانالش خاک تو سریه!

@Sedaiemardom[Forwarded from «صدای مردم» (آمدنیوز)]
#صدای_مردم: «موسسه اعتباری توسعه» ورشکست شده اما صداشو در نمیارن. بنده کارمند موسسه هستم. از دو روز پیش شروع کردن دارن شعب شهرستان رو میبندن. بندرعباس رو ادغام کردن با کیش. شعب شمال رو ادغام کردن. سنندج، کرمانشاه، همدان رو ادغام کردن با قزوین. از دو هفته دیگه باید اجرا شه؛ یعنی از یکم شهریور. تنها دلیلش هم اینه که من نوعی بخاطر شرایط زندگیم نمیتونم شهر دیگه برم و می‌خوان کلافه‌مان کنند که خودمان استعفا بدهیم و این‌جوری حتی بیمه بیکاری هم بهمون تعلق نمی‌گیره. به مردم بگین سپرده و پولاشونو خارج کن از این موسسه، چون هر لحظه احتمال داره دچار سرنوشت مشتریان ثامن الحجج و یا کاسپین دچار بشن.

سیاست جدید جمهوری اسلامی اینه، چون از ورشکستگی‌های گذشته درس گرفتند و واسه این‌که دوباره تجمعی صورت نگیره، ناگهانی اعلام ورشکستگی نمی‌کنند. مثل این موسسه با این ترفند یکی یکی شعب رو می‌بندن تا ته ماجرا...

رییس هیئت مدیره «خلیل خلیل زاده» و مدیرعامل فعلی آقای «یعقوب مطهری» هستش. خدا ازشون نگذره بعد از ۱۰ سال کار، این‌جوری حقمونو گذاشتن کف دستمون. من با این سن دیگه کجا می‌تونم استخدام بشم؟

بزرگواری کنید اطلاع‌رسانی کنید، ما خودمون به تک تک آشناهامون گفتیم زودتر پول‌هاشون رو خارج کنن.
"خاک تو سری" رو خوب اومدین

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
این پست تو یکی از کانال های اونور آبی اومده، عزیزان مطلع از موسسه نظر بدهند. البته کانالش خاک تو سریه!

@Sedaiemardom[Forwarded from «صدای مردم» (آمدنیوز)]
#صدای_مردم: «موسسه اعتباری توسعه» ورشکست شده اما صداشو در نمیارن. بنده کارمند موسسه هستم. از دو روز پیش شروع کردن دارن شعب شهرستان رو میبندن. بندرعباس رو ادغام کردن با کیش. شعب شمال رو ادغام کردن. سنندج، کرمانشاه، همدان رو ادغام کردن با قزوین. از دو هفته دیگه باید اجرا شه؛ یعنی از یکم شهریور. تنها دلیلش هم اینه که من نوعی بخاطر شرایط زندگیم نمیتونم شهر دیگه برم و می‌خوان کلافه‌مان کنند که خودمان استعفا بدهیم و این‌جوری حتی بیمه بیکاری هم بهمون تعلق نمی‌گیره. به مردم بگین سپرده و پولاشونو خارج کن از این موسسه، چون هر لحظه احتمال داره دچار سرنوشت مشتریان ثامن الحجج و یا کاسپین دچار بشن.

سیاست جدید جمهوری اسلامی اینه، چون از ورشکستگی‌های گذشته درس گرفتند و واسه این‌که دوباره تجمعی صورت نگیره، ناگهانی اعلام ورشکستگی نمی‌کنند. مثل این موسسه با این ترفند یکی یکی شعب رو می‌بندن تا ته ماجرا...

رییس هیئت مدیره «خلیل خلیل زاده» و مدیرعامل فعلی آقای «یعقوب مطهری» هستش. خدا ازشون نگذره بعد از ۱۰ سال کار، این‌جوری حقمونو گذاشتن کف دستمون. من با این سن دیگه کجا می‌تونم استخدام بشم؟

بزرگواری کنید اطلاع‌رسانی کنید، ما خودمون به تک تک آشناهامون گفتیم زودتر پول‌هاشون رو خارج کنن.
بهترین فکر در جهت کاهش هزینه ها و افزایش سود آوری در موسسه در حال انجام هست.

اینکه یک بنگاه اقتصادی به موقع در جهت کاهش هزینه ها حرکت میکند حرکتی ارزشمند است. و اینکه کارمندی از این موسسه با شبکه های معاند ارتباط برقرار میکند نشان از آن دارد که برای موسسه فقط هزینه ساز بوده است!!!!!!!!!

امروز با توجه به زیرساختهای خوب توسعه و فناوری های روز در امور بانکداری قطعا حذف شعب و کاهش نیروی مازاد به نفع توسعه خواهد بود و این را به فال نیک باید گرفت.
علت زیانده بودن بانکهای بزرگی نظیر صادرات و تجارتت دقیقا بخاطر تعداد شعب فراوان و نیروی انسانی زیاد آنهاست.

توسعه با کمتر از 400 نیروی انسانی در حال فعالیت هست که با خاتمه خدمت نیروهای قراردادی و مازاد و تعدیل و ادغام شعب با کمتر از نصف نیروی انسانی موجود میتواند به فعالیت خود ادامه دهد
ویکی از سودآورترین موسسات مالی کشور بشود.

پروژه تجاری میرداماد توسعه که بیش از چند هزارمیلیارد تومان ارزش آنست با پیشرفت بالای 80 درصد به احتمال زیاد تا اوایل سال 99 افتتاح خواهد شد.

دوستانی که سهام توسعه را دارند همچنان نگهداری و زیر 300 تومان اضافه کنند . عرضه های زیر 300 تومان در آینده خاطره خواهد شد.!!!

تارگت سهم همچنان بالای 2000 تومان خواهد بود!!!

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
با بهره برداری از پروژه ملاصدرا توسعه به تارگتهای واقعی خود خواهد رسید از فروشهای زیر 300 تومنی در این نماد نهایت بهره را ببرید!!!!

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
با بهره برداری از پروژه ملاصدرا توسعه به تارگتهای واقعی خود خواهد رسید از فروشهای زیر 300 تومنی در این نماد نهایت بهره را ببرید!!!!
مجتمع تجاری ونک
مالک و سرمایه گذار و مجری: شرکت سرمایه گذاری توسعه و ساختمانی برج آوران
موقعیت : تهران، نبش میدان ونک
مساحت زمین پس از اصلاحی : 10000 متر مربع
متراژ کل : 102322 متر مربع
مفید : 30530 متر مربع

تعداد بلوک : 1 بلوک ( 402 واحد تجاری -8 واحد رستوران– 1546 پارکینگ ) تعداد طبقات : 6 طبقه زیرزمین ، 9 طبقه تجاری

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
امیر حسین امیری
amirhossen@

.
11 ساعت پیش

#توسعه تبادل نظر و همفکری سهامداران محترم در گردهمایی تگرام از طریق آدرس ذیل:لطفا آدرس زیر را کپی و برای فردی ارسال و یا در فضای ابری (پیام های ذخیره شده شخصی) ذخیره و ارسال و روی آن کلیک نمایید و عضو گروه شوید:
@sahamdaran_tose

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا فرصت خوبیه برای کسی که بخواد ناغافل و یکجا سهم کاشته شده در تابلو را برداره!!!
کاملا هدفدار داره باسهم بازی میکنه!!! و گرنه چرا شنبه که خریدار هرچی عرضه میشد جمع میکرد چرا یادش نبود عرضه کنه!!

1566142692349.png

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
یه زمانی تو تاپیک شاوان نوشتم چرا اینجا خبری نیست متعجب بودم نمودار به اون خفنی ولی تو تاپیکش خبری نبود
تو شتولی هم همینطور
الان اینجا میذارم بمونه نمودار به این خوبی چرا تو تاپیک توسعه خبری نیست؟

بالا