من... صدرايي جديد

شروع موضوع توسط علي خرم نژاد ‏26 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

ارزش واقعي اين سهم 3000 تومان مي باشد به گفته سهامدار عمده .... ولي سهامدار عمده بدليل اينكه من فروشنده نيستم اين سهم را براي رشد حمايت نمي كنند و معتقد به اين مي باشد كه خود صدرا بر اساس ظرفيت و توانايي هايش بايد رشد كنند و نه بخاطر بازار سازي ما...
    من از امروز سهامدار جديد صدرا هستم... چرا؟؟؟... چون به قابليت هاي اين شركت بعنوان سهمي در بلند مدت اعتقاد دارم... چرا اعتقاد دارم...
    1- افزايش سرمايه در روز هاي آينده و بسيار نزديك حداكثر در شهريور از طريق طريق صرف سهام
    2-تشكيل شركت كشتيراني با همراهي شركت سرمايه گذاري بانك ملي
    3-تشكيل شركت حفاري در آينده نزديك با همكاري شركت سرمايه گذاري صنعت نفت
    4-احتمال زياد در برنده شدن در مناقصه پارس جنوبي
    5-ابلاغ چند پروژه جديد در آينده نزديك به اين شركت بر اساس گفته هاي آقاي مهرزاد در مجمع بانك ملي
    6-ساخت كشتي براي حمل گاز مايع و كشتي هاي يخ شكن با همراهي شركت هاي يوناني و باژيكي (بر اساس گفته هاي آقاي خبره در مجمع وبانك)
    7-افزايش مبلغ قرارداد جمع آوري گازهاي خارك از 200 ميليون دلار به 600 ميليون دلار يعني افزايش 400 ميليون دلاري و مشاركت بيشتر در طرح
    8-پروژه هاي بسياري كه در حال مذاكره مي باشد.
    9- يك خبر ديگه كه كسي به آن هنوز توجه نكرده است (((((( بعلت اتمام پيش از موعد طرح 4 و5 پارس جنوبي 105 ميليون دلار به شركت مادر كه اگر اشتباه نكنم يك شركت اتياليايي بنام اني بود تعلق مي گيرد اين شركت چون در اين پروژه از همكاري صدرا برخورد دار بوده است بنابراين پاداشي هم به صدرا داده مي شود))))) البته دوستان در مورد اين خبر آخري تحقيق و بررسي بيشتر لازم است تا كاملا به صحت ايم مطلب پي ببريم

البته در اين مدت يعني از زمان واگذاري صدرا به بانك ملي سهامداران عزيز مقداري اذيت شدند با اين سهم تا حدودي قهر كردند..... اميد وارم كه سهامداران عزيز با سهم آشتي و در آينده نزديك شاهد رشد صدرا و صنعت كشورمان باشيم.
    دوستان عزيز سهامدار نظر خودتان را در مورد نوشته هاي من بفرماييد تا اگر اشتباهي در گفته هاي من وجود دارد رفع شود ..... با تشكر
    به اميد آينده اي بهتر و پولدارتر و خوشبختر :lol:

2. فتوت

فتوت New Member عضو تازه

شغل:
    آموزش- پژوهش و مشاوره در حوزه روانشناسي
    صدرا گل اكثر سبدها

دوست عزيز در تاييد گفته هاي شما بايد عرض كنم، من هم تمام اينها كه فرموده ايد را شنيده و خوانده ام.
    انشااله به زودي ( يك تا دو ماه ديگر، شايد هم زودتر ) شاهد پرواز صدرا ( البته نه صدرا تصميم پرواز ندارد) رشد صدرا خواهيم بود.
    تا باشد دل سهامدارانش را شاد ببينيم.

3. روزبه نوروزي

روزبه نوروزي New Member عضو تازه

صدرا و خصوصي سازي !!

دوست من اقاي خرم نژاد عزيز :
    تمام فرمايشات شما متين است و صدرا از بهترين سهامهاي ممكن ميباشد .در هر شرايطي خريدار دارد و...
    قيمت واقعي انهم بنظر من در اين بازار بايد بالاي 10000 تومان ( بله ده هزار تومان !!!) باشد !
    اما چيزي كه مهم است خصوصي سازي اين سهم ميباشد كه انرا در باتلاقي گرفتار كرده !
    پتانسيلهاي صدرا بالاتر از هر شركت ديگريست و اين سهم ارزنده ترين است اما...
    اما دستهاي پشت پرده از صعود اين سهم جلوگيري ميكنند.
    اميدوارم اين سهم به ارزش واقعي خود نزديكتر شود و دل سهامدارانش را شاد كند.
    صدرا ذاتا ارزشمند است حتي اگر به قيمتهاي پايينتر از قيمت فعلي برسد.
    در ضمن جناب دكتر فتوت عزيز :
    عرض ادب و خسته نباشيد.

4. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

تشكر

با تشكر از آقايان فتوت و روزبه نوروزي كه از استادان و بزرگواران اين سايت مي باشند اميدوارم از شما عزيزان مطالب مفيدي ياد بگيرم.
    با تشكر از دوستان كه مطلب من را مشاهده كرده و ميكنند.

5. مهرداد -امير

مهرداد -امير New Member عضو تازه

فقط صدرا

به نظر من صدرا بهترين انتخاب مي باشر زيرا شركتي كه2ميليارد دلار قرار داد در حال انجام دارد
    وبيش از 2ميلياردو800ميليون دلاردر مناقصه نفت وگاز شركت كرده و1ميلياردو700ميليون دلار در مناقصه كشتي هاي حمل گاز وبيش از 2 ميليارد دلار در ساخت كشتي هاي براي اسپانيا -اتريش وغيره مي خواهد بسازدوشركت در مناقصه فارهاي 15و16وهندوقراقستان وتاسيس شركتي براي حفاري چاهاي نفت كه بلفعل 150ميليون دلاركار دارد ودر اينده به 1ميليارد دلار ميرسد (حجم كل كاركرفته شده ودر مناقصه شركت كرده 5.8ميليارد دلار كه تقريبآنصف بوجه كشور ميباشد) پس بهترين است

6. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

صدرا

باسلام وخسته نباشيد.فكر ميكنم علت بدبيني وخستگي بعضي از دوستان در مورد صدرا بيشتر بخاطر در جا زدن اين سهم و در مقابل رشد سهام هاي ديگر باشه :x البته من اين سهم را ندارم ولي بايد بگم هيچ شركتي در تاريخ ايران نتونسته چنين افتخاراتي رو در زمينه هاي كاريش كسب وچنين كارگران زبده مهندسين مجرب ومديران لايقي راجذب كند چنانكه همين افراد لايق مجبور بودند در شركتها ويا كشور هاي همسايه جنوبي كار كنند اما در حال حاظر نه تنها در ايران حرف اول رو ميزنه بلكه درصدد حضور در كشور هاي ديگر وهمكاري با آنهاست :shock: واما حضور اين شركت دربورس بحث ديگريست بايد بگم اين شركت با ورودش به بازارسهام افتخارات ديگري به پرونده خودش افزود واز رونق چشمگيري برخوردار شد تا دي ماه سال قبل واز اون موقع تقريبا ميشه گفت ساكن وبي رمق بوده البته اين حالت براي سهامدارهاي قديمي وخرد زياد دلچسب نبوده ولي درعوض براي بزرگان اين بهترين فرصت براي جمع آوري اين سهم در قيمتهاي پايين و به مرور زمان جايگزيني اين سهم با سهام رشد كرده در اين مدت ميباشد براي تاييد گفته هايم مراجعه كنيد به شركتهايي كه سهام صدرا را قبلا درپورتفوي خود داشتند خواهيد ديد كه در تمام اين مجموعه ها تا1٪ دارايشان در مورد اين سهم افزايش پيدا كرده :wink: من هم بزودي به جمع شما ملحق خواهم شد وسهامدار اين شركت :!: ممكنه كمي طول بكشه ولي زمانش رسيده.موفقوپيروزباشيد 8)