مقررات و محدوديتهاي مربوط به مباحث سياسي (انرژي اتمي و ....)

شروع موضوع توسط مدير سايت ‏14 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

 • ربات تلگرامی بورس گرام

  قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
 1. مدير سايت

  مدير سايت New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏16 جولای 2004
  ارسال ها:
  52
  تشکر شده:
  25
  دوستان عزير؛ همراهان گرامي

  همه ما ميدانيم كه موضوعات مربوط به انرژي اتمي و برخي مباحث ديگر در سياست خارجي كشور ؛ در حال حاضر بيش از هر پارامتر ديگري در سرنوشت نوسانات سهام بورس تهران نقش دارند و بنا بر اين علي الاصول بايد در حوزه مباحث اين سايت پذيرفته شوند. اين را هم ميدانيم كه همه مراجعان مانند خود ما در اين چند هفته بيشتر علاقه دارند كه راجع به اين موضوعات بخوانند و بنويسند.

  از سوي ديگر ميدانيم كه بدليل حساسيت بسيار شديد اين موضوعات؛ ضوابط خاصي بر اين نوع مباحث حاكم است و حتي شنيده ميشود كه مطبوعات و مسيولان رسمي هم بايد قبل از هرگونه اظهار نظر درباره اين مطالب نظر مراجع ذيصلاح را استعلام نمايند.

  از آنجا كه طبق بند اول مقررات اين سايت؛ هر نوشته اي كه با قوانين كشوري مغايرت داشته باشد در سايت پذيرفته نميشود؛ ناچاريم براي جلوگيري از اختلال در تداوم فعاليت سايت؛ ضوابط ويژه اي را در اينباره اعمال نماييم كه پيشاپيش از همه اعضاي محترم سايت؛ بابت نارساييهاي اطلاعاتي ناشي از آن پوزش ميطلبيم و اميدواريم وضعيت دشوار ما در برقراري توازن مابين جامعيت اطلاع رساني و بقاي سايت را درك نمايند.

  بنا بر اين و با پوزش مجدد ؛ تا اطلاع بعدي؛ ضوابط زير اعمال خواهند گشت:

  1- نقل اخبار مربوط به اين موضوع و ساير مباحث سياسي؛ كلا ممنوع ميباشد. تنها لينك به اخبار سايتهاي خبري رسمي كشور(ايرنا؛ايلنا؛ايسنا؛مهر و فارس) پذيرفته ميشود و نقل اصل خبر(از آنجا كه توانايي تطبيق آن با منبع را نداريم) پذيرفته نميشود.

  2-پيش بيني ؛ تحليل و تفسير درباره اين موضوعات و سرنوشت آنها پذيرفته نميشود زيرا چه در جهت مثبت و چه در جهت منفي ممكن است با سياستها يا خط مشيهاي رسمي مغايرت داشته باشد.

  3- راي گيري و نظر سنجي درباره موضوعات سياسي ؛ به هرشكل و در هر مرحله اي كه باشد؛ حذف خواهد شد.

  3-در صورتيكه بخش عمده يك بحث؛ شامل مقررات فوق گردد؛ كل بحث حذف خواهد شد. در غير اينصورت تلاش خواهد شد تا بخش مزبور از متن حذف گردد.


  مجددا از اين محدوديتها پوزش ميطلبيم و پيشاپيش از همه دوستان به خاطر همكاري و توجه به اين مقررات؛ تشكر ميكنيم.
   
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.