مفـــــید : بدترین کارگزاری

آیا از عملکرد کارگزاری مفید، راضی هستید؟

• بله

رای: 289 35.4%
  • خیر

رای: 528 64.6%

• مجموع رای دهندگان
    817

percpolic

New Member
کاربر فعال
واقعا دیگه اشتباهات مفید قابل تحمل نیست

مانده حساب منفی!!!

واقعا که

اون از ضعف روزای قبل تو خرید و فروش، اینم از اشتباه تو مانده حساب که باعث شد امروز نتونم هیچ خریدی انجام بدم

کسی امروز مشکل منو داشته؟

اینا اینقد گدا گشنه هستن که وقتی تقاضای وجه میکنی، کارمزد ارشال وجه از مشتری کم میکنن

اونم 25 تومان!!!

مثلا درخواست 100میلیون ریالی میدی، 99،999،750 ریال میریزن

مسخره نیست؟

باقی کارگزاریام از این کارا میکنن؟

mmoradi

New Member
کاربر فعال
پس از دنیای خبره خبر نداری که با مشتری مثل برده رفتار می کنند و با برخوردهای توهین

آمیزشان آدم را کاملا" مایوس می کنند. همینطور با بالاترین قیمت ممکنه برای شما خرید می

کنند و ........

سهیل 1

New Member
کاربر فعال
percpolic عزیز مفید علاوه برکارمزدهائی که اکثر کارگزاریها نمیگیرند دست در اعمال خلاف بزرگتری هم دارد به عنوان مثال در تاپیک ddd نمونه هائی از دست اندازی مفیدیها نسبت به اموال دیگران را آورده ام من خودم 4 کارگزاری با کارائی متفاوت برای خود انتخاب کرده ام وتنها به دلیل دوستی با مدیران مفید گاها" خرید وفروشی باآنها دارم ولی پیش بینی مینمایم در صورت ادامه روند فعلی توسط مفید اکثر مشتری هایشان را از دست بدهند ویا از طرف دایره حقوقی سازمان بورس مورد مواخذه قرار گیرند

samasalehi

New Member
عضو تازه
با سلام
دوستان عزيز از طريق لينك زير مي توانيد شكايات خود را از كارگزاري ها و شركت هاي بورسي به اطلاع سازمان بورس برسانيد
خودم امتحان كردم و جواب گرفتم فقط سه هفته الي يك ماه زمان ميبرد
http://shekayat.seo.ir/Default.aspx?scn=Add-Complaint

در وبلاگ زير هم لينكش موجوده
www.bourse.parsiblog.com

matgogoia

Well-Known Member
کاربر فعال
مفید یه تعداد حقوقی داره که برای اونا خرید و فروش میکنه و مشتری خورد رو اصلا نمیبینه.
مخصوصا تو عرضه اولیه فقط هوای حقوقیهاش رو داره.
ولی بقیه کارگزاری ها هم همینن - بهتر نیستن
من با ملت کار میکردم بعد از یه مدت شروع کردن به بامبول در آوردن.
یه روز بر حسب اتفاق مسیرم اونطرفی بود بر خلاف همیشه که تلفنی میخرم اونروز درخواست پر کردم سینا 1110 ریال بشینه - ظهر دیدم 1145 خریده .
کلی از این بامبولا زد بعدشم یه روز گفت من تلفنی نمیتونم بخرم دیگه.!!!!!!!!
در کل همشون یه ایرادایی دارن ولی مفید ایرادش همونیه که گفتم شخص حقیقی زیاد براش اهمیت نداره.

percpolic

New Member
کاربر فعال
percpolic عزیز مفید علاوه برکارمزدهائی که اکثر کارگزاریها نمیگیرند دست در اعمال خلاف بزرگتری هم دارد به عنوان مثال در تاپیک ddd نمونه هائی از دست اندازی مفیدیها نسبت به اموال دیگران را آورده ام من خودم 4 کارگزاری با کارائی متفاوت برای خود انتخاب کرده ام وتنها به دلیل دوستی با مدیران مفید گاها" خرید وفروشی باآنها دارم ولی پیش بینی مینمایم در صورت ادامه روند فعلی توسط مفید اکثر مشتری هایشان را از دست بدهند ویا از طرف دایره حقوقی سازمان بورس مورد مواخذه قرار گیرند
سهیل 1 عزیز
ممکنه بگی چطور میشه همزمان با چند کارگزاری کار کرد؟
مگه میشه بیش از یک کارگزار ناظر داشت؟

سهیل 1

New Member
کاربر فعال
پرسپولیس جان باسلام
در قانون جدید همراه با کارگزار ناظر شما باید سهم را در به وسیله کارگزار ناظر همان سهم به فروش برسانید فرض مثال در روز شنبه شما میتوانیدسهم فولاد مبارکه را از 4 کارگزاری مختلف خرید نمائید وچنانچه خریدتان در سهم فولاد برای اولین بار صورت میگیرد یکی از این 4 کارگزار به عنوان ناظر انتخاب می شوند که در زمان فروش فولاد شما سهم فولاد را تنها از طریق همان کارگزار ناظر فولاد میتوانید بفروشید بنابر این در قانون جدید شما میتوانید برای فروش هرسهم یک کارگزار ناظر داشته باشیدوبرای خرید هم ازطریق کارگزاری های مختلف مختار به خرید هستید ومحدودیتی ندارید

saeedp1

New Member
کاربر فعال
واقعا دیگه اشتباهات مفید قابل تحمل نیست

مانده حساب منفی!!!

واقعا که

اون از ضعف روزای قبل تو خرید و فروش، اینم از اشتباه تو مانده حساب که باعث شد امروز نتونم هیچ خریدی انجام بدم

کسی امروز مشکل منو داشته؟

اینا اینقد گدا گشنه هستن که وقتی تقاضای وجه میکنی، کارمزد ارشال وجه از مشتری کم میکنن

اونم 25 تومان!!!

مثلا درخواست 100میلیون ریالی میدی، 99،999،750 ریال میریزن

مسخره نیست؟

باقی کارگزاریام از این کارا میکنن؟
مفید برای من تا به حال طبق انتظار و عادی عمل کرده. مانده منفی هم برای اینه که وقتی سهمی رو میخرید همه پولتونو(اگه بتونه و بخاین) سهم می خره و اون مانده منفی کارمزده .

percpolic

New Member
کاربر فعال
مفید برای من تا به حال طبق انتظار و عادی عمل کرده. مانده منفی هم برای اینه که وقتی سهمی رو میخرید همه پولتونو(اگه بتونه و بخاین) سهم می خره و اون مانده منفی کارمزده .
nدوست عزیز
مانده حسابمو منفی میده
شما یا حساستون توپوله، یا ... چی بگم
اما من با کسانی که حرف زدم، بدجور شاکین

BLACK WISH

مسدود شده
مسدود شده
مفید تاکنون برای من بدترین بوده
ولی حواسم نبود گزینه خیر را اشتباهی انتخاب کردم..

majid_k

Well-Known Member
کاربر فعال
پس چرا رو سایتش نوشته برترین کارگزار سال 86 و 87 ؟
کارگزاری بانک ملی چطوره ؟ کسی باهاش کار کرده ؟

babamajid

Well-Known Member
کاربر فعال
مفید اون قدیمها جز بهترین بود ولی الان بخاطر شلوغی زیاد اصلا نمیتوانند درست پاسخگوی سهامداران مخصوصا جز باشند. و البته همانطور که قبلا هم گفتم. بدترین کارگزاری برای عده ای بهترین هستند و بالعکس و بی شک مفید هم برای عده ای خاص بهترین است.

saeedp1

New Member
کاربر فعال
nدوست عزیز
مانده حسابمو منفی میده
شما یا حساستون توپوله، یا ... چی بگم
اما من با کسانی که حرف زدم، بدجور شاکین
حالا چه بدی داره که مانده حسابتون منفی باشه. مال من هم بعضاً منفی میشه ، اوقاتی که همه پولمرو خرید می کنم.چه اشکالی داره؟

aminki

Member
کاربر فعال
سلام
این بده که مثل ما به 2 تومان طلب، حسابتو 2 و نیم منفی نشون بده، خود به خود کل حساب های یکماه قبل منو 2300000 کم کرده بود. البته بعداً که پیگیر شدم درستش کردن.

totem

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام اینجانب بامفید اینترنتی کار می کنم متاسفانه کارگزاری مفید یکی از بدترین عملکردها را در خرید و فروش سهام برای من داشته در ضمن خرید و فروش را تا ساعت 4 معمولادر سیستم اعلام نمی کنندو هرچند وقت هم پس از زمان ثبت شده در سیستم اقدام به معامله می کنندکه باعث ضرر برای من شده، تو عرضه های اولیه هم که امکان خرید تاچند روز وجود ندارد.

حمیدبورسی

New Member
عضو تازه
بهترین کارگزار

دقیقترین کارگزار

مرتب ترین کار گزار

فعالترین کارگزار

با ادبترین کارگزار بخصوص دو عزیز تالار اصلی و فرعی ( به خصوص آقا م گل)

تاثیر گزارترین کار گزار

و بدون هیچ تعریف زیاد یا اغراقی مورد اعتمادترین کارگزار، مثل بانک ملی مورد اعتماد و وثوق هستند

نشده حسابم کم یا زیاد بیاره اگر هم مشکل حسابداری دارید یک زنگ 4-81901081

بزنید همشون کاری و ساعی هستند

رابیم

مسدود شده
مسدود شده
کدام کارگزاری بهتره؟
برای خرید و فروش اینترنتی؟
مفید و توسعه صادرات، اولین کارگزاران اینترنتی هستند.
در خال حاضر اکثریت قریب به اتفاق کارگزاران، اینترنتی هستند.
تا آخر سال قراره کل معاملات بورس آنلاین بشه، بنابراین دیگر خود مشتری در خواستش را وارد سیستم
میکند، در این مورد توضیح بدین.

s0roush

New Member
عضو تازه
کدام کارگزاری بهتره؟
برای خرید و فروش اینترنتی؟
مفید و توسعه صادرات، اولین کارگزاران اینترنتی هستند.
در خال حاضر اکثریت قریب به اتفاق کارگزاران، اینترنتی هستند.
تا آخر سال قراره کل معاملات بورس آنلاین بشه، بنابراین دیگر خود مشتری در خواستش را وارد سیستم
میکند، در این مورد توضیح بدین.
تا جايي که من مي دونم آنلاين شدن معامله به معني اين نيست که شما خودتون معامله بکنيد! همونطور که مي دونيد الان درخواست هاي اينترنتي وقتي به دست کارگزارتون مي رسه دوباره روي کاغذ مي ره و براي اجرا فرستاده مي شه! با اينترنتي شدن معاملات فقط اين بخش حذف خواهد شد و درضمن نتيجه درخواست (اجرا شدن يا نشدن) رو زودتر مي تونيد ببينيد

رابیم

مسدود شده
مسدود شده
در روزنامه خواندم که با شروع معاملات آن لاین مشتری خودش با پسوردی که از کارگزاری میگیرد، وارد سیستم معاملات بورش شده و اقدام به معامله میکند

الان در سیستم اینترنتی که فعلن وجود داره، فقط کاغذ بازی بین مشتری و کارگزار حذف شده، یعنی به جای آنکه کارگزاری درخواست مشتری را از روی کاغذ دریافت کند از طریق اینترنت دریافت میکند

اما در معاملات آنلا ین که قراره تا شش ماه دیگه راه اندازی شه، مشتری با هماهنگی کارگزار میتواند شخصن درخواستش را وارد معاملات بورس کند.

رابیم

مسدود شده
مسدود شده
در صورت اجرایی شدن معاملات آنلاین، وجود تالارهای منطقه ای به صورت فیزیکی، مقرون به صرفه نیست و خریداران و فروشندگان می توانند با دسترسی به رایانه و داشتن امضای دیجیتال اقدام به معامله کنند.

بر اساس این گزارش، مدیر امور مناطق شرکت بورس اوراق بهادار در خصوص به کارگیری معاملات آنلاین در معاملات سهام اظهار داشت: «برای اجرایی ساختن این بحث باید بسترهای آن آماده شوند که از مهم ترین این عوامل می توان به برقراری اینترنت پرسرعت، فرهنگسازی و گذشت چندین سال زمان اشاره کرد.»

مجید کرمعلی در مورد میزان تمایل فعالان بورس در به کارگیری این سیستم توضیح داد: «بسیاری از فعالان و سهامداران در بازار سرمایه به استفاده از معامله به صورت آنلاین تمایل ندارند و برای رسیدن به روزی که اکثر معاملات سهام به صورت آنلاین انجام شود گذشت زمانی حدود دو تا سه سال لازم است.»

به گفته مدیر امور مناطق بورس اوراق بهادار، در صورت اجرایی شدن معاملات آنلاین، وجود تالارهای منطقه ای به صورت فیزیکی، مقرون به صرفه نیست و خریداران و فروشندگان می توانند با دسترسی به رایانه و داشتن امضای دیجیتال اقدام به معامله کنند.»

شاخص بورس اوراق بهادار به عنوان آینه رشد اقتصادی بازار سرمایه معرفی می شود، از طرفی رونق واقعی در بورس نیز با به کارگیری امکانات جدید در زمینه ورود سرمایه های جدید و ابزارهای جدید با استفاده از فناوری تعریف می شود.

تحقیقات کارشناسان بیانگر آن است که جایگزین کردن بورس الکترونیک با سیستم سنتی آن سبب افزایش سرعت معاملات و کاهش بوروکراسی و نیز به عنوان مهم ترین گزینه باعث کاهش هزینه های معاملات می شود. همچنین از فناوری اطلاعات به عنوان مهم ترین ابزار در تجارت مدرن یاد می شود که ورود این فناوری به بورس با اجرای محدود معاملات آنلاین و امضای دیجیتال آغاز شده است.

بالا