معرفي منابع مفيد براي مطالعه

زيان باز

New Member
عضو تازه
با سلام به همه دوستان
از آنجايي كه رشته تحصيلي من در ارتباط با امور مالي و بازرگاني نبوده است و با توجه به اينكه در سالهاي اخير سرمايه گذاري در بورس مورد توجه بسياري از جمله خود من قرار گرفته است از كليه دوستان تقاضا دارم در صورتي كه منابع مفيدي در اين زمينه براي مطالعه سراغ دارند در اين تاپيك معرفي نمايند.البته اين منابع بايد به نحوي باشند كه قابل استفاده براي عموم باشند.
در صورت معرفي كتاب خواهشمند است نام كامل آن به همراه نام نويسنده و ناشر را نيز ذكر كنيد.
با تشكر از همه دوستان

دوستي

New Member
عضو تازه
با سلام
بستگي داره كه رويكرد فاندامنتالي دايد يا تكنيكالي اگر فانئامنتالي هستين بهتره سايت هاي اقتصادي رو بخونين مثل همين سايت. خيلي افراد فادمنتال هستند در اين سايت كه سرمايه هاي اين سايت محصوب ميشن. مثل آقاي مددي و پزشگي و ....

براي مباحث تكنيكال بنظر من(اگر لينك دادن ايراد نداشته باشه www.sarmaye.com ) بخش آموزش سايت سرمايه بد نيست. مقالات رو هم ببينيد. البته بيشتر تكنيكالي هستند. ;)

بخش آموزش سايت سرمايه:
http://edu.sarmaye.com
همينطور هم بخش گفتگو:
http://forum.sarmaye.com

(از نگهبان محترم :D معذرت ميخوام آقا ما نفهميديم بالاخره ميشه تو اين سايت لينك داد يا نه؟ لينك بعضي ها رو پاك ميكنيد بهضي ها رو نه :-o )

ممنون
(من در سرمايه ساحل هستم
:p )
[/url]

زيان باز

New Member
عضو تازه
با سلام
دوستي عزيز
از اينكه لطف كرده و مرا راهنمايي كرديد بسيار سپاسگزارم >:D<
با توجه به اينكه دسترسي به كامپيوتر نداشتم تشكر من با تاخير انجام شد كه از اين بابت پوزش مي‌طلبم.
به ياد داشته باشيم كه : تنها دوستي و دوستي‌ها ماندگارند.
منتظر راهنمايي ساير دوستان هم هستم.(كتاب مجله مقاله سايت و...) :)
با تشكر

زيان باز

New Member
عضو تازه
سلام
خواستم اين تاپيك بالا باشد تا باز هم اگر دوستان لطفي كنند منبعي را (ترجيحاٌ كتاب) جهت مطالعه معرفي كنند.حداقل حسنش اين است كه اين تاپيك به درد تازه كارهايي مانند من و نيز دوستان علاقمند به مطالعه مي‌خورد.
از كليه دوستان دعوت مي‌شود در اين مورد زكات علمشان را بپردازند....(شوخي) :)

بهروزشهداپي

New Member
کاربر فعال
آقاي كاميار فرهاني هم يك كتاب درخصوص بازار بورس نوشتند حتما مفيد فايده خواهد بود
كتاب ديگه مديريت سبد سهام نوشته چارلز پاركر جونز انتشارات جامعه دانشگاهي
يه كتاب هم توسط آقاي مستا درخصوص مباحث تكنيكال به زبان ساده نوشته شده فكر كنم 10 تا 15 روز ديگه از زير چاپ بيرون بياد
ما زكات علم نداشته مون رو فكر كنم داديم ;)
موفق باشيد
بهروز شهداپي

زيان باز

New Member
عضو تازه
جناب آقاي شهدايي
با تشكر از لطف شما در معرفي منابع
در ضمن خدمت شما عرض كنم كه قبلاٌ نيز از مطالب شما در اين سايت استفاده و حظ فراوان برده‌ام.
با توجه به همين مطلب به شما مي‌گويم كه زكات داده شده خيلي كم است.(شوخي) ;)
منتظر نظر ساير دوستان نيز هستم.
با تشكر و احترام فراوان

لعلي

New Member
عضو تازه
گرچه خريد و فروش سهام يك كار تجربي با ديدگاههاي باز و كلان اقتصادي نياز دارد ولي براي شروع مي توانيد كتاب مديريت سرمايه گذاري و ارزيابي اوراق بهادار از دكتر علي جهانخاني و دكتر علي پارساپيان از انتشارات دانشكده مديريت دانشگاه تهران را مطالعه كنيد

بالا