*****معرفي انواع نسبت هاي مالي***** آموزشي

تا چه حد مطالب ارايه شده سودمند بوده است؟

• متوسط

رای: 0 0.0%
  • كم

• خيلي كم

• اين مطالب ربطي به بورس ندارد و از آنها نمي توان استفاده نمود

• مجموع رای دهندگان
    374

امير كبيري

Member
عضو تازه
... تشكر

با سلام و تشكر از تلاش ارزشمند شما - بحث جالب و عميقي است . با آرزوي موفقيت بيشتر

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
نظر سنجي

دوستاني كه اين مطالب رو مطالعه كرده اند درخواست ميكنم در نظر سنجي حتماْ شركت نمايند.
با تشكر از همه دوستان

پيمان

Member
کاربر فعال
آقاي حسين زاده مطلب جالبي است اگه بشه ازش استفاده كرد كه به نظر خيلي فعاليت لازم داره (كسب اطلاعات در مورد دارايي پايه اي كه در آخر مزيت رقابتي داشته باشد ) خيلي مفيده
به هر حال اگر حوصله داشتين نموداري رو كه گفتين به همراه هرچي كه فكر ميكنين به درد ميخوره تا كامل سر در بياريم براي بنده ميل كن
مخلص شما 8-|
پيمان آرامي نژاد

رضا ايراني

Member
کاربر فعال
تشكر

مطالب قابل ستايش و مفيدي بود از تلاش شما متشكرم
اگر نموداري كه ذكر كردهايد را نتوانستيد اينجا بياوريد و اگر زحمتي نبود به ايميل من بفرستيد

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان عزيز
آقا پيمان عزيز اين رو خدمت شما عرض كنم كه هر دارايي پايه اي قرار نيست كه حتما به مزيت رقابتي تبديل شود. در مورد اينكه چطور بفهميم يك شركت آيا داراي مزيت رقابتي هست يا نه (نسبت به رقبا ) بله من هم قبول دارم كمي سخته ولي با توجه به اطلاعاتي كه شركت و افرادي كه در آن جا مشغول به كار هستن و با توجه به استراتژيهاي بلند مدت آن شركت ها مي توان تا حدودي به اين موارد پي برد. همان طور كه دو مثال در اين مورد زدم(گروه بهمن و پارس خودرو)
در مورد اينكه فعاليت زياد لازم داره فقط اينو بگم كه (( نابرده رنج گنج ميسر نمي شود يا بقولي نابرده رنج پنج شيش هفت .....);) ;)
رضا خان مشكل شكل هم با راهنمايي هاي مدير محترم سايت حل شد فقط بايد انو در يك صفحه وب يا وب لاگ قرار دهم تا دوستان بتونن ببينند.
فعلا خداحافظ موفق و مويد باشيد.

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
اين تاپيك صاحاب داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام بر تمام دوستان
بقول سهند عزيز (در مورد تاپيك خودش) : اين تاپيك صاحاب داره
منم ميگم اين تاپيك صاحاب داره هر چقدر هم بياد پايين خودم با قدرت فوق العادم b-) مي فرستمش بالا حالشو ببرين ;)
منتظر اراجيف بعدي من باشيد =)) از اين اراجيف براتون زياد دارم :-& >:D<
مخلص همگي دوستان

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
سلام دوستان
آقا ما هم ديگه رفتيم قاطي مرغ ها =(( (صدرايي ها)
مي دونيد چرا مي گم مرغ چون مرغي كه تخم نزاره فايده اي هم نداره مگه اينكه قربونيش كني(البته خدا نكنه) كه سران بانك ملي دارن اين كارو مي كنند. x(
انشاا... اين مرغ بي پر ما با اومدن فصل نو پر در بياره و به كمك اينا (خروس ها :x ) ديگه شروع كنه به تخم طلا :-o گذاشتن.
فعلا خدانگهدار

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
دوباره سلام
دوستان 1400 بار از اين تاپيك ديدن شده فرض كنيد هر نفر 10 بار سر زده باشد حالا بايد 140 نفر نظر داده باشند تا ببينم سودمند بوده مطالب يا نه ولي خوب مثل اينكه زياد راضي كننده نبوده و به درد سروران ارجمند نخورده. پس ما هم كم كم جمع ميكنيم .
خوب شد خودم 4 تا راي دادم :-o ;)
طبق نظر سنجي گزينه آخر بيشترين راي رو آورد و ما انشاا... اگه فرصتي بود و زنده مانديم سنگر رو خالي نمي گذاريم مي ريم تو مايه هاي ديگر تا دوستان حالشو ببرن.[/size
]

علي مددي

Member
کاربر فعال
Re: به به

علي مددي گفت:
سلام :
از تمايل بيشتره. بنده به شخصه بسيار علاقه مند هستم. اميدوارم حتي اگر دوستان نسبت به اظهار تمايلشان هم اقدام نكردند باز هم جنابعالي زحمت خود را بكشيد. پيشايش متشكرم.
بازم سلام :
عزيز برادر ‌: حرف مرد يكي است. >:D< ;)
اوامري نيست؟
منتظر ديگر مطالب مفيد و فرمايشات شما هم هستيم. ( ضمنا مطمئن باش كه بعضي از دوستان پاي كامپيوتر لميده اند { يعني خيلي ريلكس نشسته اند }‌ و مطالب را ميخوانند اما خيلي اهل نظر دادن نيستند. ) به نظر بنده اگر علاقه داشته باشي « كه حتما داري « اصلا منتظر اين مباحث نمان و ادامه بده.
( * يك توصيه : زياد سراغ نظرخواهي نرو. غالبا آناني كه نظر مثبتي ندارند حتما چيزي خواهند گفت. ;) )

جواد حيدري

Member
عضو تازه
نوشتن

معلم عزيز
سلام

لطفا براي وظيفه مي نويسي يا براي هوادار داشتن - نيچه گفته آخر دنيا تعليم وتربيته

پس ادامه بده ما هم تو خطيم

خدا نگهدار

احمد اريانا2

Member
کاربر فعال
سلام!

خسته نباشيد! والا مطلب براي من سنگين است!!! شايد چون تصوير يا نمودار ندارد!!!! اما در مورد نظر خواهي من هميشه مطالب را دانلود ميكنم و بعد سر فرصت مي خوانم! وقثي به مطلب شما ميزسم يادم مي افتد كه نظز خواهي را راي ندادم و باز تا دفعه ديكه همين داستان تكزاز ميشود!!! :/> به هر حال از زحمتي كه مي كشيد ممنون! >:D<

جواد حيدري

Member
عضو تازه
ما هم راي ميديم از نوع خوبش

گفتيم كه موافقيم از نوع خيلي زيادش تازه به توان بي نهايت

خدا نگهدار

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
جواد جان سلام
نه ؛من اهل هوادار جمع كردن نيستم ولي چون اين مطالب تو بورس كمي جديده (از نظر خودم) بايد نتيجه و فيدبك اونو ببينم تا بدونم كه آيا اين سلسله مباحث جديد واقعاْ بدرد دوستان مي خوره يا نه ؟ اگه به درد هم نمي خورد مطمئن باشيد با يك بحث و موضوع ديگر در خدمت دوستان بودم.
و محض اطلاع دوستان هيچ كس تا بحال بجز يك نفر نه منو ديده و نه ميشناسه. من بيشتر براي اينكه اين محيط به يك محيط آموزشي و نه كي بخريم و كي بفروشيم تبديل بشه از همون اول كه عضو شدم هدفم اين بود. الحمدا... مي بينيم كه اين مطالب آموزشي هر روز داره بيشتر ميشه و در اينجا جا داره از جناب آقاي محمد رضا و آقاي شهدايي عزيز كمال تشكر و قدر داني رو بكنم و ميدونم كه نوشتن و دسته بندي كردن چقدر سخته.
از اين به بعد هم ديگه نظر كسي رو نمي پرسم و فقط دانسته هاي اندك خودم رو در حد بضاعت و اگر وقت كنم مي نويسم .
باشد كه مقبول حق افتد .

جواد حيدري

Member
عضو تازه
نظر سنجي

جناب حسين زاده

سلام

البته كه گرفتن فيدبك جز اساسي كارها است وقصد ما اين نبود كه بگيم شما چي انجام بهيد يا ندهيد.بلكه منظور من اين بود كه هر كار اصولي كه انجام ميشه بالطبيعه - كم كم و بدنبال خودش نتايج مثبت رو مياره .

حافظ وظيفه تو دعا گفتن است وبس دربند اين نباش كه نشنيد يا شنيد

خدا نگهدارو به انتظار تحليلهاي آموزشي شما
جواد

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
آقا جواد ممنون از نكته بجايي كه عرض كردي (شعرو ميگم)
انشاا.. هميشه موفق باشيد.
البته بگم من از انتقادات و پيشنهادات دوستان استقبال مي كنم.(جنبشم دارم ;) )

جواد حيدري

Member
عضو تازه
سلام

آقا يعقوب

با سلام

وقتي كاملا نكات آموزشيت رو خونديم و با سواد شديم حتما رو حرفات جر ح وتعديل ام ميذاريم

البته گاه گداري پيشنهاد هم ميديم

خدا نگهدار

جواد

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
فايل پي دي اف مطلب(ماتريس گروه مشاوران بستن)

با سلام خدمت دوستان عزيز
با تشكر از حامد خان عزيز كه تو اين چند روزه خيلي مزاحمش شدم . ولي با تمام مشكلات و كار سختي كه به عهده داره باز هم به سوالات و خواسته هاي ما جواب مي ده.
با كمك اين دوست بزرگوار از اين به بعد فايل مطالب رو در اينجا پيوست ميكنيم كه مشكلي از نظر شكل و نمودار پيش نياد.
حامد خان واقعا دست مريزاد :-*

فايل فقط براي اعضايي كه لاگين كرده اند قابل دسترس مي باشد

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
بازم سلام
آقا حامد دستت درد نكنه واقعا خوشحالم كردي بالاخره ديگه من مي تونم مطالبمو راحت در اختيار دوستان قرار دهم اگه قابل باشه. انشاا... كه براي دوستان مفيد باشه.
بازم ميگم يك دنيا ممنون .
راستي مطلب بعدي يك مثال از ماتريس پرتفوليو هستشدارم آمادش مي كنم.
يا حق

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
مثال ماتريس گروه مشاوران بستن

سلام بر همه دوستان اين هم مثالي كه قول داده بودم مطلب بعدي هم در مورد نقاط قوت و ضعف اين ماتريس مي باشد كه اگه خدا بخواهد بحث رو جمع كنيم

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
سلام بر دوستان بزرگوار
بابا چند روز سرمون شلوغ بود تاپيكو فرستادين پايين :((
چند ساعت ديگه مزيت ها و معايب ماتريس گروه مشاوران رو جمع مي كنم تا اين بحث تموم بشه و از دستم (بخصوص اراجيفم)تا مدتي راحت بشيد و بعد با قدرت بيشتر حضور پيدا مي كنم و همچنان اراجيف خود را ادامه مي دهم.
منتظر باشيد.
ولي دمتون گرم يك وقت خبر نديد تاپيكمو حذف كنن بخاطر اين اراجيف ;) :D

بالا