معدن تیتانیوم

سودا جان

New Member
عضو تازه
با عرض سلام خدمت شما اینجانب خریدار کنسانتره تیتانیوم می باشم لطفا شماره تماس بفرمایید . و یا می توانم برای شما مشتری پیدا کنم

titaniom

New Member
عضو تازه
با سلام حضور شما 1500تن پودر تیتانیوم اماده خرید در انبار تهران موجود است .پودر از کانادا دارای برگ سبز و انالیز کامل .09142177431 شماره تماس بنده.تلگرام خود را اعلام کرده تا موارد مذکوررا ارائه نمایم.ممنون مرسی.

titaniom

New Member
عضو تازه
سلام.1500تن پودر کانادا با برگ سبز و انالیز کامل موجود است .تماس بگیرید.09142177431

nima kasra

New Member
عضو تازه
سلام من پودر تیتانیوم اوکراین دارم کیسه های50کیلویی شماره تماسم09126232355لطفا تماس بگیرید ممنون
سلام من در کار فروش مواد معدني ازجمله پودر تيتانيوم هستم هم براي اکسيد تيتانيوم 44/7% مشتري دارم هم اگر به خلوص 55-58 %برسانيد مشتري دارم ضمنا" براي خلوص 94% هم در حال مذاکره هستم اگر لطف کنيد اطلاعات کاملي بمن بدهيد و ضمنا" شماره تماس لطف کنيد ممنون ميشم . با احترام وتشکر
ع . سينا سام

هادی هادی

New Member
عضو تازه
با سلام خدمت هکاران عزیز
وقت بخیر
09109064346
09126524346
پودر تيتانيوم با خلوص 44 با برگ سبز و اناليز موجود می باشد
لطفا مشتری واقعی تماس بگیرد

majid abi

New Member
عضو تازه
با سلام ما نياز به تيتانيوم 44.7% با تناژ بالا داريم لطفا قيمت و برگه آناليز محصول خود را به ايميل denizhendi@yahoo.com
بفرستيد.
ک
با سلام ما نياز به تيتانيوم 44.7% با تناژ بالا داريم لطفا قيمت و برگه آناليز محصول خود را به ايميل denizhendi@yahoo.com
بفرستيد.
کنسانتره تیتانیوم ۴۷ درصد دارم 09126314286

majid abi

New Member
عضو تازه
صادرات خام مواد حاصله از معدن تیتانیوم و آهن مجازه

سواله من اینه میشه خام فروشی هم کرد که معدن آهن و تیتانیوم رو استخراج و خام فروشی کرد چون تکنولوژی که ما نداریم:(
یک معدن آهن و تیتانیوم هست 50 میلیارد کسی خواست درخواستشو بفرسته (لطفا فقط کله گنده ها تماس بگیرن هر هفته الکی نریم معدنو نشون بدیم برگردیم ) کار رو زندگی داریم به مولا

نشدم سگ خورد میفروشم به چینیا :-?
کنسانتره تیتانیوم ۴۷ درصد دارم فروش فوری 09126314286

majid abi

New Member
عضو تازه
با سلام به تمامی دوستان
چندی پیش اقدام به خرید یک معدن تیتانیوم از یکی از دوستانم که قصد فروش و رفتن به خارج از کشور راداشت کردم، حالا برای فروش محصول معدن که خاک تیتانیوم دی اکسید tio2با خلوص 44.7% راتیل سرباره که مقدار 70هزار تن استخراج نموده ام ومقدار 1میلیون تن ذخیره دارم فقط قصد فروش محصول را دارم نه معدن دوستان اگر کسی مایل به خرید یا مشارکت در امر فروش می باشد با میل اینجانب تماس حاصل فرماید . انالیز:
.TiO2: 44.7 MnO: 0.91
Co3O4: 0.026 ZrO2: 0.15
Al2O4: 2.36 P2O5: 0.14
Cl: 0.01 CaO: 2.98
V2O5: 0.32 Fe2O3: 38.0
SrO: 0.0031 La..Lu: 0.14
alishstockman@gmail.com
سلام ایا کسی رو برای فروش پیدا کردید من ۲۵۰۰ تن دارم و نیاز فوری به فروش ممنون میشم کمکم کنید

majid abi

New Member
عضو تازه
از دوستان عزیز اگر کسی بتواند در این زمینه کمکی در جهت خرید مانند بازاریابی نماید مبلغ یک میلیارد تومان بعنوان حق الزحمه دریافت می کند توضیحاتی از مصارف این خاک:
تیتانیوم در اصل سیاه رنگ می باشد زمانی که این خاک را از نظر خلوص به مقدار 99درصد برسد سفید رنگ می شود که کاربرد وسیعتر و قیمت بیشتر را لحاظ می کند که در حدود 14000-25000دلار می باشد( بسته به کنسانتره ) که کاربرد در صنایع:
تقریبا" ۹۵% تیتانیم به شکل دی‌اکسید تیتانیم ( TiO۲) مصرف می‌شود که رنگدانه سفید ثابتی است با قدرت پوشش خوب در رنگها ، کاغذ و پلاستیکها. رنگهایی که با دی‌اکسید تیتانیم ساخته می‌شوند، منعکس‌کننده‌های بسیار خوب پرتو مادون قرمز هستند و بنابراین منجمان ، بطور گسترده ای از آن استفاده می‌کنندو صنایع غذایی دراویی صنایع شیمیایی علاوه بر اینکه دی‌اکسید تیتانیم ، رنگدانه بسیار مهمی است، چون خودش توانایی محافظت از پوست را دارد، در کرمهای ضد آفتاب بکار برده می‌شود.
که برای این که تیتانیوم سیاه رنگ به سفید رنگ تبدیل شود یا به عبارت دیگر افزایش خلوص را داشته باشیم با روشهای شیمیایی و پالایشی این کار را انجام و از نظر اقتصادی به صرفه می کنند که با ازای تقریبا هرتن معادل 2000هزار دلار هزینه انجام می شود.
اما تیتانیوم سیاه رنگ که بسته به درصد خلوص کاربردهای زیادر دارد که از جمله:
1- آلیاژهای تیتانیم به علت استحکام ، سبکی ، مقاومت بسیار زیاد در برابر فرسودگی و توانایی تحمل حرارتهای بسیار زیاد در هواپیما و موشک مورد استفاده قرار می‌گیرند، اگرچه کاربردهای آن در محصولات مصرفی مثل چوب گلف ، دوچرخه و کامپیوترهای laptop نیز در حال رواج است. تیتانیم بیشتر با آلومینیوم ، آهن ، منگنز ، مولیبدنم و مواد دیگر آلیاژ می‌سازد
2- به‌علت مقاومت زیاد آن در برابر آب دریا ، از آن برای ساخت میله‌های پروانه و وسایل کشتی استفاده می‌شود.
3- برای ساخت سنگ جواهرهای مصنوعی ظریف بکار می‌رود.
4- مایع بی‌رنگ تتراکلرید تیتانیم ( TiCl۴ ) برایiridize شیشه مورد استفاده قرار می‌گیرد و چون در هوای مرطوب شدیدا" تولید بخار می‌کند، برای ایجاد پرده دود ( جهت استتار ) نیز کاربرد دارد.
5 چون این فلز از نظر فیزیولوژیکی بی‌اثر محسوب می‌شود، در پیوندهای جایگزینی مفصل مثل لگن مورد استفاده است
6- به‌علت بی‌اثری و رنگهای جذاب ، استفاده از آن بعنوان زیورآلات بدن رایج شده است.
7- یکی از کاربردهای بالقوه تیتانیم ، در کارخانه‌های آب‌شیرین‌کن است
8- درصنعت جوشکاری و سیم جوش
که این خاک مورد نظر ما از این کاربردها مستثنی نمی باشد
سلام شما بار خودتون رو فروختید منم ۲۵۰۰ تن دارم خواهشمندم کمک کنید بار رو بفروشم ممنون

بالا