معدن تیتانیوم

alishstockman

Active Member
کاربر فعال
با سلام به تمامی دوستان
چندی پیش اقدام به خرید یک معدن تیتانیوم از یکی از دوستانم که قصد فروش و رفتن به خارج از کشور راداشت کردم، حالا برای فروش محصول معدن که خاک تیتانیوم دی اکسید tio2با خلوص 44.7% راتیل سرباره که مقدار 70هزار تن استخراج نموده ام ومقدار 1میلیون تن ذخیره دارم فقط قصد فروش محصول را دارم نه معدن دوستان اگر کسی مایل به خرید یا مشارکت در امر فروش می باشد با میل اینجانب تماس حاصل فرماید . انالیز:
.TiO2: 44.7 MnO: 0.91
Co3O4: 0.026 ZrO2: 0.15
Al2O4: 2.36 P2O5: 0.14
Cl: 0.01 CaO: 2.98
V2O5: 0.32 Fe2O3: 38.0
SrO: 0.0031 La..Lu: 0.14
alishstockman@gmail.com

alishstockman

Active Member
کاربر فعال
از دوستان عزیز اگر کسی بتواند در این زمینه کمکی در جهت خرید مانند بازاریابی نماید مبلغ یک میلیارد تومان بعنوان حق الزحمه دریافت می کند توضیحاتی از مصارف این خاک:
تیتانیوم در اصل سیاه رنگ می باشد زمانی که این خاک را از نظر خلوص به مقدار 99درصد برسد سفید رنگ می شود که کاربرد وسیعتر و قیمت بیشتر را لحاظ می کند که در حدود 14000-25000دلار می باشد( بسته به کنسانتره ) که کاربرد در صنایع:
تقریبا" ۹۵% تیتانیم به شکل دی‌اکسید تیتانیم ( TiO۲) مصرف می‌شود که رنگدانه سفید ثابتی است با قدرت پوشش خوب در رنگها ، کاغذ و پلاستیکها. رنگهایی که با دی‌اکسید تیتانیم ساخته می‌شوند، منعکس‌کننده‌های بسیار خوب پرتو مادون قرمز هستند و بنابراین منجمان ، بطور گسترده ای از آن استفاده می‌کنندو صنایع غذایی دراویی صنایع شیمیایی علاوه بر اینکه دی‌اکسید تیتانیم ، رنگدانه بسیار مهمی است، چون خودش توانایی محافظت از پوست را دارد، در کرمهای ضد آفتاب بکار برده می‌شود.
که برای این که تیتانیوم سیاه رنگ به سفید رنگ تبدیل شود یا به عبارت دیگر افزایش خلوص را داشته باشیم با روشهای شیمیایی و پالایشی این کار را انجام و از نظر اقتصادی به صرفه می کنند که با ازای تقریبا هرتن معادل 2000هزار دلار هزینه انجام می شود.
اما تیتانیوم سیاه رنگ که بسته به درصد خلوص کاربردهای زیادر دارد که از جمله:
1- آلیاژهای تیتانیم به علت استحکام ، سبکی ، مقاومت بسیار زیاد در برابر فرسودگی و توانایی تحمل حرارتهای بسیار زیاد در هواپیما و موشک مورد استفاده قرار می‌گیرند، اگرچه کاربردهای آن در محصولات مصرفی مثل چوب گلف ، دوچرخه و کامپیوترهای laptop نیز در حال رواج است. تیتانیم بیشتر با آلومینیوم ، آهن ، منگنز ، مولیبدنم و مواد دیگر آلیاژ می‌سازد
2- به‌علت مقاومت زیاد آن در برابر آب دریا ، از آن برای ساخت میله‌های پروانه و وسایل کشتی استفاده می‌شود.
3- برای ساخت سنگ جواهرهای مصنوعی ظریف بکار می‌رود.
4- مایع بی‌رنگ تتراکلرید تیتانیم ( TiCl۴ ) برایiridize شیشه مورد استفاده قرار می‌گیرد و چون در هوای مرطوب شدیدا" تولید بخار می‌کند، برای ایجاد پرده دود ( جهت استتار ) نیز کاربرد دارد.
5 چون این فلز از نظر فیزیولوژیکی بی‌اثر محسوب می‌شود، در پیوندهای جایگزینی مفصل مثل لگن مورد استفاده است
6- به‌علت بی‌اثری و رنگهای جذاب ، استفاده از آن بعنوان زیورآلات بدن رایج شده است.
7- یکی از کاربردهای بالقوه تیتانیم ، در کارخانه‌های آب‌شیرین‌کن است
8- درصنعت جوشکاری و سیم جوش
که این خاک مورد نظر ما از این کاربردها مستثنی نمی باشد

+energy

Well-Known Member
کاربر فعال
http://www.tsitco.com/index.php
شرکت توسعه و سامان با توجه به وقوع رکود سهمگین در بازارهای صنعتی دنیا و نگرانی از تاثیر آن بر واحدهای صنعتی کشور و با توجه به سابقه فعالیتهای خود در زمینه مشاوره و بهینه سازی صنایع به منظور جلوگیری و کاهش لطمات وارده از این رکود بر بازار صنایع، اجرای پروژه ای به نام ارتقا و بهینه سازی بازار صنایع را در دست اجرا دارد.
در این پروژه، کلیه درخواست های خرید یا فروش از واحدهای صنعتی و بازرگانی، بنکداران و عمده فروشان فعال در سراسر کشور توسط تیم بازاریابی، بازرگانی و مشاوره صنعتی این شرکت مورد ارزیابی قرار گرفته و به صورت پیشنهادات مناقصه و مزایده در یک مرکز جمع آوری گردیده و در اختیار شما قرارمیگیرد
برای اجرای این پروژه یک بازار اینترنتی با تخصص صنعت به صورت کاملا پویا با 30 گرایش صنعتی طراحی گردیده که دارای1600 عضو صنعتی وبازرگانی می باشد که روزانه 5 تا 10 عضو جدید و درخواست خرید و فروش به آن اضافه می گردد و این بانک اطلاعاتی با پشتیبانی تلفنی تیم 30 نفره بازرگانی قادر به استعلام قیمت مواد اولیه می باشد.

alishstockman

Active Member
کاربر فعال
دوستان عزیزی ماهانه 1000تن استخراج داشته که بیشتر هم امکان دارد قیمت هم تحویل در ایران در هرنقطه از کشور تنی 3میلیون تومان
یکی از دوستان پرسیده یک میلیارد رو چه جوری محاسبه می کنی من به ازای فروش حداقل 30هزار تن یک میلیارد رو به عنوان پورسانت شغلی جهت بازاریابی تحویل می دهم

alishstockman

Active Member
کاربر فعال
تیتانیوم در اصل سیاه رنگ می باشد زمانی که این خاک را از نظر خلوص به مقدار 99درصد برسد سفید رنگ می شود که کاربرد وسیعتر و قیمت بیشتر را لحاظ می کند که در حدود 14000-25000دلار می باشد( بسته به کنسانتره ) که کاربرد در صنایع:
تقریبا" ۹۵% تیتانیم به شکل دی‌اکسید تیتانیم ( TiO۲) مصرف می‌شود که رنگدانه سفید ثابتی است با قدرت پوشش خوب در رنگها ، کاغذ و پلاستیکها. رنگهایی که با دی‌اکسید تیتانیم ساخته می‌شوند، منعکس‌کننده‌های بسیار خوب پرتو مادون قرمز هستند و بنابراین منجمان ، بطور گسترده ای از آن استفاده می‌کنندو صنایع غذایی دراویی صنایع شیمیایی علاوه بر اینکه دی‌اکسید تیتانیم ، رنگدانه بسیار مهمی است، چون خودش توانایی محافظت از پوست را دارد، در کرمهای ضد آفتاب بکار برده می‌شود.
که برای این که تیتانیوم سیاه رنگ به سفید رنگ تبدیل شود یا به عبارت دیگر افزایش خلوص را داشته باشیم با روشهای شیمیایی و پالایشی این کار را انجام و از نظر اقتصادی به صرفه می کنند که با ازای تقریبا هرتن معادل 2000هزار دلار هزینه انجام می شود که متاسفانه در ایران این کار انجام نمی گردد.

alishstockman

Active Member
کاربر فعال
دوستان عزیز معدن ثبت و دارای پروانه استخراج و بهره برداری است اشاره کنم ارسال نمونه نداریم سوال نکنید برگه آنالیز معتبر از مرکز خاک شناسی رازی داره بیش از سی نمونه ارسال شده و آنالیز شده است که ارسال انالیز ها امکان داره از طریق فکس همچنین دوستان عزیز به هیچ عنوان مدارک معدن را ارسال نمی کنم پس درخواست نکنید.

sinasam

New Member
عضو تازه
سلام من در کار فروش مواد معدني ازجمله پودر تيتانيوم هستم هم براي اکسيد تيتانيوم 44/7% مشتري دارم هم اگر به خلوص 55-58 %برسانيد مشتري دارم ضمنا" براي خلوص 94% هم در حال مذاکره هستم اگر لطف کنيد اطلاعات کاملي بمن بدهيد و ضمنا" شماره تماس لطف کنيد ممنون ميشم . با احترام وتشکر
ع . سينا سام

حسام رشیدیان

New Member
عضو تازه
خريدار سنگ تيتانيوم

با سلام .. ما باتوجه با رابطه با شرکت هاي چيني ما ماهيانه نيزمند 30000هزار تن يا هر مقدار تناژ سنگ تيتانيوم هستيم

فوري و نقدي ...
شماره تماس ما 09191244628
08743234217
hesam.rashidian68@yahoo.com
حتما با ما تماس حاصل فرماييد
ب تشکر

niazpayam

New Member
عضو تازه
صادرات خام مواد حاصله از معدن تیتانیوم و آهن مجازه

سلام جهت صادرات ماهيانه 30000 تن نياز داريم. 22960243
09123481671
هاشم ستاره

سواله من اینه میشه خام فروشی هم کرد که معدن آهن و تیتانیوم رو استخراج و خام فروشی کرد چون تکنولوژی که ما نداریم:(
یک معدن آهن و تیتانیوم هست 50 میلیارد کسی خواست درخواستشو بفرسته (لطفا فقط کله گنده ها تماس بگیرن هر هفته الکی نریم معدنو نشون بدیم برگردیم ) کار رو زندگی داریم به مولا

نشدم سگ خورد میفروشم به چینیا :-?

بالا