معاملات بازار پایه توافقی

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
گوشه چشمی به شتولی وشکف وکیوان بیندازید
امسال میتونن شکوفا بشن
چون مدیر عامل شکف قول داده امسال این شوینده ها به جایگاه اصلی خود در بورس برسن
شتولی ۴۱درصد بازار شوینده رو در اختیار داره
میتونه بالای ۲۰۰۰درصد از تجدید دارایی افزایش بده
شکف هم میتونه بالای ۳۰۰۰درصد افزایش بده

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سرمایه در بازار بورس مدام در حال جابجا شدن از یک گروه به گروه دیگر است.
یک روز یک گروه خاص مثبت است و روزی گروهی دیگر و این طبیعت بازار است
در بازاری که سهمهای بزرگ و شاخص ساز بخاطر رشدی که داشتند تمایل به اصلاح دارند برین گروههای کوچک و سهمهای کوچک و بنیادی و همچنین بازار پایه ،همچون غذایی سیمانی برق و کاشی ها و مخصوصا داروییها و.... این سهمها به علت داشتن بازیگردان و کنترل قوی تر روی روند احساسی سهم رشد مطمن تر و مثبت تری دارند .

همین امروز خیلی از سهمهای کوچک و بازار پایه مورد توجه بازار بودند و خیلی از سهمها در صف خرید قفل شدند.داروییها از فردا استارت دوباره میزنند.

اکثر سهمهای گروه دارو امروز با حجم بالا جمع شدن و از فردا صف خرید خواهند شد

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

tahlilgar2c

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
ثنام زیر 160 تا میتونید اضافه کنید فرصت عالی برای خریداران _ جا مونده بازار میباشد اصلا رشدی نداشته . توصیه به سبد گردانها میشود برای خرید این ثنام رو مد نظرتون بزارید

ak119

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی نتونستم خودم رو کنترل کنم باید بگم کدوم سهمه که منتظر الگوی قشنگشم!
کهرام
لطف کنید بیاریدش پایین ولی کمی کند هم عمل کنید من سود کنم تو جاهای دیگه!:p
بازم لطفا بیاریدش پایین دم همتون گرم!

set

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مبارک سهام داران پلوله

#پلوله دادنامه شماره 9709970269501342 مورخ 1397/09/10 شعبه 52 دادگاه تجدید نظر استان تهران که اعاده دادرسی بانک اقتصاد نوین را پذیرفته بود و هم اکنون دستور توقف اجرای دادنامه موصوف توسط مقام محترم قضایی صادر گردیده است.

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#کفرآور
بازار زمانی متوجه سهم میشه که میفهمه شرکت زمین 37 هکتاری رو بجای هر هکتار 500 میلیون تومان هر هکتار رو 2 یا 3 برابر در مزایده فروخته و حمله میکنن به سهم!
الته خودم اندکی روی حمایت خرید کردم و بقیه سهامم ختراک و شمواد و خچرخش بود که امروز هر سه نماد بسته شدن
نماد بعدی که در صف بسته شدن برای نوسان 40 درصدی خواهد بود همین نماد کفراور خواهد بود
شناوری سهم 40 میلیون
تعداد کل سهام شرکت 180
سود سازی مزایده 22 خردادماه مضربی از 100 تومان می باشد که هر احتمالی داره که ضرایب بالایی بخوره
در مزایده سال قبل هر هکتار زمین رو 6 میلیارد فروخت
ببینیم 37 هکتاری که به صورت صنعتی و ساختما و سوله می باشد به چه قیمتی فروش میرود

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
هر کی از این تلاطم و هیجانات کاذب قسر در بره در آینده ای نه چندان دور سود کلانی خواهد برد... تکنیکالی بدترین حالت ها رخ داد... بدترین حالتی که تنها در چنین بازاری میتونه رخ بده...
قیمت همۀ کالاها چند برابر شده، دلار بالای 15هزار برگشته، اما خیلی سهم ها نه تنها متناسب با این کاهش ارزش پول ملی رشدی نداشتند که کاهشی هم بودند...
دریغ از یک جو عقل و شعور از سوی سهامدارانی که با هر حرف و حدیثی اول به خود بعد به دیگران ضرر میزنند و سهم رو سرمایه نمیدونند!
در هر حال اینگونه نمیمونه و سهام رشد نکرده مورد توجه بازار قرار میگیره، فقط وای به حال فروشندگانی که سهام رشد نکرده رو فروختند،
وگرنه این اصلاح برای سهام رشد کرده ضروری و بدیهی بود... اما شما سهامدار سهم رشد نکرده چرا از اونها سبقت گرفتید...
به فرض ایران بخواد از برجام خارج بشه دلار رشد میکنه و شمای سهامدار باید داراییت رو سفت بچسبی نه اینکه روزی 10% کم کنی!
اگر فکر کردید جنگ میشه که کلا ول معطلید و زیان حق شماست... اگر هم در برجام بمانیم یا نیم بند بمانیم باز هم اوضاع همینه و باید داراییت رو سفت بچسبی...
الان کسی پیدا میشه سکه و طلا و دلار و خودرو و هر کالایی که داره رو روزی 10% کمتر به دیگری تقدیم کنه که توی سهامدار بی فکر داری با دارایی سهامت چنین حماقتی رو مرتکب میشی؟
با سلام... پست 7 روز قبل رو با هم مرور دوباره ای کنیم... هر کی از اون تلاطم و هیجانات کاذب قسر در بره در آینده ای نه چندان دور سود کلانی در انتظارش خواهد بود...
شکل معاملات امروز بازار پایه بویژه سهم های معرفی شدۀ از سوی بنده که تا امروز رشدی نکرده بودند گویای شروع حرکت موج صعودی است که مدتهاست چشم انتظارش هستیم...
بمیلا - شجم - وآرین که با شکست 162 این بار همه سدها رو یک به یک خواهد شکست، و بخصوص ثزاگرس که حداقل 2200 و حداکثر 3800 تارگت داره...
پلوله هم که با شفاف سازی دیروز موج اصلی رو استارت خواهد زد و هدف اولیه اون 1300 و هدف میان مدت به مراتب بالاتری هم داره... معاملات امروز شروع هست...

بالا