معاملات بازار پایه توافقی

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
✴ وملت ( سرمایه گذاری ملت )

بالاخره اتفاق مثبتی که منتظرش بودم برای شرکت افتاد و دادگاه تجدید نظر رای به رد دعوای خواهان یعنی شخص حقیقی یا شرکت سوری سرمایه گذاری ایثارگران خراسان داد؛
موضوع از این قرار است که یک شخص حقیقی در سال 96 براساس معامله انتقال سهام 1.2 میلیاردی تقاضای خسارت 300 میلیاردی میکنه و متاسفانه با استفاده از سندسازی توانسته بود رای اولیه دادگاه را بنفع خودش صادر کند بموجب این اتفاق تقریبا یک سال حساب های شرکت بسته شده و شرکت رو با ریسک بزرگی مواجه کرده بود.
حالا با این رای جدید دادگاه بنفع سرمایه گذاری ملت دیگه میشه این شرکت رو بررسی جدی کرد شرکتی که تو سال 85 فقط 86 میلیارد تو بخش املاک چاتانوگا سرمایه گذاری کرده دیگه خودتون حساب کنید امروز بعد از 11 سال و تورم چه قیمتی میخوره این املاک

علاوه بر این برطرف شدن اظهار نظر مردود حسابرس در گزارش سالیانه شرکت بدلیل حل و فصل این پرونده نکته مثبت دیگری است که میتوان انتظار داشت شرکت به بازار بالاتر انتقال یابد

قیمت ۷۷ تومان دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸
@hdeljouee

مطالب فوق برگرفته از کانال تلگرامی جناب دلجویی است امروز پله اول را ورود زدیم.....لطفا دوستانی که اشراف به این سهم و معاملات بازار ج دارند نظراتشان را به اشتراک بگذارند

nimacheng

Well-Known Member
کاربر فعال
#وآتوس دوستان اينم نمودار به روز شده وآتوس حمايت محكم در ٥٨٠ تومان با قدرت سقف كانال شكسته كه مقاومت مهمي بوده الان اين مقاومت مهم شده يك حمايت محكم در ٥٨٠ يكم اصلاح و پولبك به مقاومت شكسته شده داريم در حال حاضر مقاومت ٦٣٥ تومان كه برابر با فيبو ١.٦١ هست كه مقاومت ٦٣٥ تومان بشكنه تا ١٠٠٠ مقاومتي نداره با توجه به شناوري كم و كوچك بودن سهم و برنامه افزايش سرمايه كه در پيش داره ميتونه راحت هر مقاومتي رد كنه اين سهم عالي به ديد سهامداري

mehran5

Well-Known Member
کاربر فعال
وپسا بدون هیچگونه قیل و قالی در حال رشد است این سهم امرور براحتی می توانست به صف خرید برسد لیکن بازیگران آن حرفه ای بوده و به دنبال جمع آوری هر چه بیشتر سهم در این حدود قیمتی هستند. وپسا هدف 450 تومان را که معادل ارزش ذاتی و حقیقی دارایی هاست را دنبال می کند.

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازار مثبت مبارک سهامداران.مقاومت اول شاخص با قدرت شکسته شد.

حجم ورود نقدینگی و استقبال از بازار بورس روز به روز بیشتر شده.با توجه به روند صعودی اعتماد کامل به بازار برگشته و سهامداران فهمیدن اصلاحی برای شاخص وجود ندارد و اگر هم عرضه ای هست بر اساس نوسانات طبیعی بازار است و اینده بازار بورس کاملا روشن است.
ورود نقدینگی از طرف غول سرمایه و حقوقی های بزرگ و سهامداران به بازار تزریق شده آنهم بخاطر جبران ضرر سنگین و بی ارزش شدن سرمایه شان نسبت به تورم چندصد درصدی کشور انجام میشود.و این کاملا طبیعی است که سهامداران کلان هم نگران ضرر کردن و جا ماندن از تورم باشند.
از عرضه های بازار برای ورود به سهام با ارزش نهایت استفاده را ببرید.

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
لازما
بیشترین حجم معاملات
با قدرت جمع شد
از فرصتهای ورود به لازما نهایت استفاده را ببرید

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
ثزاگرس - 26 فروردین
فردا اول وقت با برخورد به 707، موج e از E از (E) از 4 رو خاتمه میده و وارد موج 5 با هدف 1700 یا 2400 (بسته به چگونگی رسم کانال) میشه...
البته از یک زاویه و از یک مدل دیگه توانایی 4000 تومن شدن رو هم داره... شیب صعود هدف رو مشخص میکنه چرا که هر هدفی باشه تا اول خرداد دیده میشه....

1555357663010.png

kmlrasouli

Well-Known Member
کاربر فعال
گپارس
اصلاح قیمتی و زمانیش صورت گرفت و پایان یافت

امروز را فرصت خرید میدانم

از فردا با قدرت به سمت اهداف بالای 2000 تومن خواهد تاخت

## کوچکترین سهم فسقلی بازار ##
عقب ماندگیش را نسبت به شسم ساذری و حرهشا را پر خواهد کرد./
یک حقیقی دیگر هم به جمع درصدیای گپارس اضافه شد دیروز

amir-33

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نتوس سوپر مفت و بدون فروشنده صف نشینان یالا برید توصف

morteza arab

Active Member
کاربر فعال
ثزاگرس - 26 فروردین
فردا اول وقت با برخورد به 707، موج e از E از (E) از 4 رو خاتمه میده و وارد موج 5 با هدف 1700 یا 2400 (بسته به چگونگی رسم کانال) میشه...
البته از یک زاویه و از یک مدل دیگه توانایی 4000 تومن شدن رو هم داره... شیب صعود هدف رو مشخص میکنه چرا که هر هدفی باشه تا اول خرداد دیده میشه....

مشاهده پیوست 48008
سلام . جناب بارسلونا بین بمیلا و ثزاگرس شما کدامیک را ترجیح میدهید.

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام . جناب بارسلونا بین بمیلا و ثزاگرس شما کدامیک را ترجیح میدهید.
سلام... هر دو خوبن... چون ثزاگرس سهم کوچکی هست بنظرم خرید نصف نصف بهتر باشه... کف قیمت هر دو در همین محدودۀ کف دیده شدۀ امروز هست...

Reza134726

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با تشکر از جناب آقای بارسلونا من ۴۰ درصد پرتفورا ثزاگرس خریدم البته قبل از اعلام آقای بارسلونا طی هفته قبل و این هفته

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
با تشکر از جناب آقای بارسلونا من ۴۰ درصد پرتفورا ثزاگرس خریدم البته قبل از اعلام آقای بارسلونا طی هفته قبل و این هفته
سلام... خواهش میکنم... در مورد هدف میان مدت ثزاگرس هنوز تردید دارم به این دلیل که در تایم روزانه چند مدل کانال میشه رسم کرد که همه هم بنوعی درست هست، در نتیجه رفتم سراغ تایم هفتگی و نتیجه این شد که هدف نهایی سهم که سقف کانال میان مدتی میشه، بسته به زمان محدودۀ 2800-3000 میفته... منتها این باید در کانال روزانه هم جواب بده که هنوز به جمع بندی نرسیدم... اگر شما هم خبر و نظری دارید خوشحال میشم به اشتراک بذارید... و اینکه اگر شما هم در مورد روند خصدرا سؤال دارید، نمودار سهم رو در تاپیک مربوطه درج کردم... بنظر میاد نزدیک یک ماه دیگه در اصلاح تا 1035-1040 بمونه و بعد طی سه هفته و در گام اول تا حدود 1500 رشد میکنه و ادامۀ ماجرا... و در نهایت حمایت اول وآتوس 545 هست...

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام جناب بارسلونای عزیز میشه یه تحلیل کوچیک هم از وآرین بذارین؟؟؟؟ممنون میشم

بالا