معاملات بازار پایه توافقی

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینم لینک تایید گفتم خبر موثقه دیروز محدودیت ها شدید تو راهه
تو این خبر محدودیتی میبینی برای ساعات معالات به چشم پزشک مراجعه کن!
کاملا شایعه محدودیت انجام معامله در هفته توسط شاپور رد شده و اگر قوانین جدید هم باشد شامل این قانون مندراوردی و مسخره کاهش روزهای معاملاتی نمیشود! چه بسا به نفع سهامداران خرد و به ضرر سفته بازارن این بازار باشد

حرف حق

Well-Known Member
کاربر فعال
اتفاقا اين قانوني كه تدوين خواهد شد به نفع سهامداران تمام خواهد شد كه بيشتر متوجه ناشرين خواهد بود و
ربطي به ساعت و روز معاملات نخواهد داشت ...تك شاخها بايد جو منفي بدند و جفت شاخها جو مثبت تا بوده
تو بورس همين بوده شنونده بايد عاقل باشه

ak119

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من مشکل ندارم ولی گویا شما .... .این خبر ساعت 11 اومده و تا ان زمان کمتر کسی دیده بود هر چند منبع اینم بورس 24 است و در واقع همان خبر است از همان منبع
بحث من بر سر تعداد معاملات در هفته و ماه است که شاپور هم 1 بار و 2 بار را رد کرده . بحث بر سر اینه . افتاد الان ؟
اصلا تو فضای دیگه ای هستی فکر کنم!!!
به یه کاربری توهین کردی که خبری رو زده منم لینکش رو گذاشتم برات دیگه چه فلانته؟!!!

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بابا ول کنید این اراجیفه تک شاخ رو که خودش هم شاخ درآورده از گفتنش شده تک شاخ خخخخخ!
باز جالب کاربرایی که از این متوهم میپرسن کی قرار اعمال شه یا از ش سوال میکنن!!!
اصلا طرف کارنامه ای داره تو تین تاپیک حرفی تا حالا زده درست باشه که ازش معلومات کسب میکنی عجب مردمان ساده ای داریم
این یارو یه روز قبل خودش اومده اینجا بپرسه چیه این قوانین بعد دچار توهم خود باوری شده چون چند نفر ریپلای زدن روش خوشش اومده از جلب توجه داره همینطور شر و ور تحویل میده !?
یاد هشتگی اینستا افتادم که *** ها رو معروف نکنیم!
امروز بهترین فرصت بود واسه شکار سهم از همین پایه و اگر هرزگاهی از این شایعات یا مسایل دیگه پیش نیاد که نمیتونن سهم بزخری کنن به عقل خودتون رجوع کنید من که فقط میتونم واژه اسکول رو واسه کسی که میگه پایه ج ماهی یه بار معامله میشه به کار ببرم حالا فکر کن این چه جوری خرید و فروش میکنه تو بازار درنده بورس!!!
نهایت استفاده رو از وضعیت به وجود اومده ببرین

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بابا ول کنید این اراجیفه تک شاخ رو که خودش هم شاخ درآورده از گفتنش شده تک شاخ خخخخخ!
باز جالب کاربرایی که از این متوهم میپرسن کی قرار اعمال شه یا از ش سوال میکنن!!!
اصلا طرف کارنامه ای داره تو تین تاپیک حرفی تا حالا زده درست باشه که ازش معلومات کسب میکنی عجب مردمان ساده ای داریم
این یارو یه روز قبل خودش اومده اینجا بپرسه چیه این قوانین بعد دچار توهم خود باوری شده چون چند نفر ریپلای زدن روش خوشش اومده از جلب توجه داره همینطور شر و ور تحویل میده !?
یاد هشتگی اینستا افتادم که *** ها رو معروف نکنیم!
امروز بهترین فرصت بود واسه شکار سهم از همین پایه و اگر هرزگاهی از این شایعات یا مسایل دیگه پیش نیاد که نمیتونن سهم بزخری کنن به عقل خودتون رجوع کنید من که فقط میتونم واژه اسکول رو واسه کسی که میگه پایه ج ماهی یه بار معامله میشه به کار ببرم حالا فکر کن این چه جوری خرید و فروش میکنه تو بازار درنده بورس!!!
نهایت استفاده رو از وضعیت به وجود اومده ببرین
دیروز گفتم قوانین پایه عوض میشه همه گفتن نه

امروز رییس سازمان اومد تایید کرد تاریخ اجرام گفتم دو ماه دیگه یادت باشه

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه کاربر زد کسی شنیده بازار پایه تغییراتی داره این تک شاخم اولین بار خودش نمیدونست چه خبره دیروز اول پرسیده چه تغییراتی???!!!!
حالا خوبه شاپور همین امروز مصاحبه کرد و محدودیت ساعات معاملاتی رو کلا رد کرد
تغییراتی هم باشه احتمالا واسه مچینگ یا دامنه نوسان مخصوص پایه ج هست که سفته بازار جولان ندن در راستای همون تغییر قانون جدید که چند وقت قبل واسه اوردر چینی بدون وجه گذاشته شده بود مگر قانونش بد بود!? اتفاقا اگر شفافیت بیشتر بشه که بهتر هم میشه
اونوقت نمیتونن یه سهمی مثل ثتوسا رو باد کنن تا 900 بعد آور کنن سر ملت یا از اونور به عمد جلوی رشد سهم ارزشمندی رو بگیرن
وبرق امروز از بهترین فرصت های خرید بازار بود رو 600تومن
فقط استفاده کنید...

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه کاربر زد کسی شنیده بازار پایه تغییراتی داره این تک شاخم اولین بار خودش نمیدونست چه خبره دیروز اول پرسیده چه تغییراتی???!!!!
حالا خوبه شاپور همین امروز مصاحبه کرد و محدودیت ساعات معاملاتی رو کلا رد کرد
تغییراتی هم باشه احتمالا واسه مچینگ یا دامنه نوسان مخصوص پایه ج هست که سفته بازار جولان ندن در راستای همون تغییر قانون جدید که چند وقت قبل واسه اوردر چینی بدون وجه گذاشته شده بود مگر قانونش بد بود!? اتفاقا اگر شفافیت بیشتر بشه که بهتر هم میشه
اونوقت نمیتونن یه سهمی مثل ثتوسا رو باد کنن تا 900 بعد آور کنن سر ملت یا از اونور به عمد جلوی رشد سهم ارزشمندی رو بگیرن
وبرق امروز از بهترین فرصت های خرید بازار بود رو 600تومن
فقط استفاده کنید...
خوب خبر موثق بعدش پرس جو کردم و دست یافتم

بازار ب هفته ای ۲ بار و بازار ج ماهی ۱ بار معامله اونم دوماه دیگه

HoHi

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز من از ایشون پرسیدم چون دیدم ایشون راجب تغییرات صحبت کردن و درست بود در مورد اینکه اجرایی میشه پرسیدم ! این ایرادی داره ؟ ایشون نظرشون رو چه با نیت خوب چه بد که اون رو من و شما نمی‌دونیم گفتن چرا عادت کردیم ( خودم رو میگم) از هر چیزی ایراد بگیریم یا از کاه کوه بسازیم ! مگه نه اینکه آخرش تصمیم گیرنده خودمونیم ؟ اگه جو دادنه اگه راست یا دروغه خوب زمان همه چیز رو مشخص می‌کنه ! چرا طاقت صبر کردن نداریم ؟ پرسیدن ایراده؟ هی اینقدر به پای هم نپیچین آخرشم هر کسی بر اساس تحلیل و رانت و علم و سادگی و هر چیز دیگه مسئول کار و نتیجه کارشه دعوا نداره که !

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز من از ایشون پرسیدم چون دیدم ایشون راجب تغییرات صحبت کردن و درست بود در مورد اینکه اجرایی میشه پرسیدم ! این ایرادی داره ؟ ایشون نظرشون رو چه با نیت خوب چه بد که اون رو من و شما نمی‌دونیم گفتن چرا عادت کردیم ( خودم رو میگم) از هر چیزی ایراد بگیریم یا از کاه کوه بسازیم ! مگه نه اینکه آخرش تصمیم گیرنده خودمونیم ؟ اگه جو دادنه اگه راست یا دروغه خوب زمان همه چیز رو مشخص می‌کنه ! چرا طاقت صبر کردن نداریم ؟ پرسیدن ایراده؟ هی اینقدر به پای هم نپیچین آخرشم هر کسی بر اساس تحلیل و رانت و علم و سادگی و هر چیز دیگه مسئول کار و نتیجه کارشه دعوا نداره که !
اخه اینا سهام پایه دارن میخوان جماعت ساده رو پیدا کنن بندازن بهشون

HoHi

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی خوب شما دنبال حقیقت بودی نه مقابله و این روحیه خوبه انعطاف پذیری
خوب همین دلیل پیگیری من هست حداقل با ریسک کمتر و با احتیاط بیشتری معاملات بعدیم رو انجام میدم چون الان ۱۰۰ درصد سرمایه ام تو بازار پایه هست باید هم محتاط تر باشم حالا شایعه یا هر خبری که مربوط به این بازار هست باید پیگیری کنم

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوب همین دلیل پیگیری من هست حداقل با ریسک کمتر و با احتیاط بیشتری معاملات بعدیم رو انجام میدم چون الان ۱۰۰ درصد سرمایه ام تو بازار پایه هست باید هم محتاط تر باشم حالا شایعه یا هر خبری که مربوط به این بازار هست باید پیگیری کنم
فعلا اخبار همان بود که اشاره کردم ولی خوب احتمال داره تجدید نظر هم کنن و محدودیت معاملات بردارن ولی احتیاط کنید

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اصلا مسله پیچیده ای نیست که فهمیدن نیت بد یا خوب این اقا مشخص نباشه و اصلا نیتش اهمیتی نداره چیزی که مهمه اینه با اطلاعات غلط و اراجیف درست نیس باعث زیان برخی افراد ساده دل در تاپیک شه هرکسی هم بله خودش مسوله ولی بنده نه به خاطر خودم واسه اون افرادی که با پیامای این تاپیک خرید و فروش میکنن که نمونش رو هم زیاد داشتیم واجب دونستم جواب این اراجیف از روی باد هوا رو بدم تا در حد خودم روشنگری فریب کاری این فرد را بدهم
دیگه مصاحبه خود شاپور که حرفش از یه تک شاخ تو فضای مجازی که قابل قبول تره! برداشته واسه جلوگیری از همین فریب کاری افراد بی... مصاحبه کرده محدودیت معاملاتی وجود نخواهد داشت و هنوز جزییات مشخص نیس اونوقت شما دقیقا زمان اعمال کدوم قوانین رو سوال میکنید!?
اوکی هرجور صلاح میدونید با هم به گپ و گفت جهت اجرا و ریز قوانین و تاریخ اعمال بپردازید!!!
موفق باشید

HoHi

Well-Known Member
کاربر فعال
اصلا مسله پیچیده ای نیست که فهمیدن نیت بد یا خوب این اقا مشخص نباشه و اصلا نیتش اهمیتی نداره چیزی که مهمه اینه با اطلاعات غلط و اراجیف درست نیس باعث زیان برخی افراد ساده دل در تاپیک شه هرکسی هم بله خودش مسوله ولی بنده نه به خاطر خودم واسه اون افرادی که با پیامای این تاپیک خرید و فروش میکنن که نمونش رو هم زیاد داشتیم واجب دونستم جواب این اراجیف از روی باد هوا رو بدم تا در حد خودم روشنگری فریب کاری این فرد را بدهم
دیگه مصاحبه خود شاپور که حرفش از یه تک شاخ تو فضای مجازی که قابل قبول تره! برداشته واسه جلوگیری از همین فریب کاری افراد بی... مصاحبه کرده محدودیت معاملاتی وجود نخواهد داشت و هنوز جزییات مشخص نیس اونوقت شما دقیقا زمان اعمال کدوم قوانین رو سوال میکنید!?
اوکی هرجور صلاح میدونید با هم به گپ و گفت جهت اجرا و ریز قوانین و تاریخ اعمال بپردازید!!!
موفق باشید
من نیت شمارو هم بد نمیدونم ممکنه من هم خیلی اشتباه کنم
خیلی ممنون از لطفتون
شما هم موفق باشید همیشه دوست عزیز

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
مهدی ساسانی:

صنف عجیبی هستیم
در حالی که خود رییس سازمان محدود کردن معاملات را رد کرده است
در برخی گروهها نماد های این بازار را از هستی ساقط کردند

واقعا صنف عجیبی هستیم

صنفی که خود فعالانش با تیشه های تیز به ریشه های خود می کوبند !

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
سود در همین بازار پایه هست. وفقط تنها چیزی که این بازار را تهدید میکنه افزایش دامنه نوسان بازار اصلی هست .تا زمانی که چنین تهدیدی نباشد .فعالان این بازار دست از این بازار نمی کشند . واقعا در کدام بازار می توان زبانها را بسرعت به سود تبدیل کرد.

tb_qom

New Member
عضو تازه
بارسلونای عزیز من تقریبا نیرو را تک سهم شدم میشه تحلیلی ازش بدین خیلی نگرانم .

بالا