معاملات بازار پایه توافقی

سپهر کلهر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کفرآور یواش یواش در حال آماده شدن برای صعود میباشد.
3 تا دلیل برای ان دارم.

اولی خط روند.

دومی قرار گرفتن کندل بالای تنکن سن بعد از 14کندل که زیر تنکن سن بود.

سومی هم تشکیل شدن کندل بولیش هارامی روی خط روند صعودی. جایی که معمولا انتهای نزول میباشد.

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
پترویی های بازار پایه عالی معامله میشن از شستان هم غافل نشید کوچکترین پتروییه

ارزش بازار شستان با یازده درصد رشد تازه شده 40 میلیارد !!!!!

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط دو تا سهم بازار پایه از داراب ارزانتر بود که جفتشون پریدن البته وملت به خوبی فاهواز نپرید شایدم ترسیده مثل اون بسته بشه نمیدونم شاید داراب هم همین روزا بپره

زنجان پترویی دیگر بازار پایه مجدد صف خرید شد

آخرین ویرایش:
پتروشیمی داراب در این ماه خبر های خوبی داره ، جا نمونید ازش، جز پر بیننده های بورس و دارای معاملات خوب و نقد شوندگی عالی ، تقریبا میشه گفت پائینترین قیمت رو در بورس داره و آماده سود صد در صدی هست

mte

Active Member
کاربر فعال
پتروشیمی داراب در این ماه خبر های خوبی داره ، جا نمونید ازش، جز پر بیننده های بورس و دارای معاملات خوب و نقد شوندگی عالی ، تقریبا میشه گفت پائینترین قیمت رو در بورس داره و آماده سود صد در صدی هست
لطفاً اگر خبری از داراب دارید بیان کنید
باتشکر

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
سری قبل که پترویی های بازار پایه همگی استارت زدن چند روز قبلش زنجان استارت زده بود تاریخ دوباره تکرار میشه از امروز هر لحظه ممکنه غافلگیرانه جهرم فسا داراب شستان ممسنی کازرو دهدشت شلرد شجم

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
معاملات نیروسرمایه به نظر شما مشکوک نیست؟
مشکوک به کد ب کد کردن
مشکوک به رنج منفی زدن و خرید سهام از سهامدار خسته و خرد ؟؟؟

۱۳۵۵

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
نیرو سرمایه و وآتوس نهایت تا شنبه میتونند در این روند فرسایشی باقی بمونند...
ظرف زمانی هر دو در حال پر شدن هست و هر کدوم حداکثر حدود 7-6% با کف قیمتی فاصله دارند... صبوری کنید...
جناب بارسلونا یه اظهار نظری بفرمایید

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
نیرو برای فردا شانس بالایی برای تغییر روند اصلی و شروع موج جدید داره...
روند اصلی وآتوس هم از فردا به بعد روشن میشه... امروز روی یکی از محدوده های حمایتی است و حجم خوبی هم دست به دست شد... اما در کل محتاط باشید...

وآرین هم دیروز با حجم بالا از مقاومت 132.5-132 عبور کرد و منفی امروز حکم پولبک به این مقاومت شکسته شده رو داره... فردا انتظار دارم مجدد در مدار رشد قرار بگیره...
این سهم تارگت اولیۀ 175-180 و ثانویۀ 200-205 رو داره... حالا چرا یک سری نادان آدم در این محدودۀ قیمتی مصر به فروشند خدا داند...

رادان81

Well-Known Member
کاربر فعال
با شکست سقف قبلی همچنان سهامداری در سفاسی توصیه میشه، افزایش سرمایه این سهم اگه عملی بشه فوق العاده خواهد بود.

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا سایرا رو فروختی رفتی نیرو سرمایه خریدی؟
نه سایرا رو دارم
میخوام زوتر نیروسرمایه بره بالا بفروشم با سودش تورو ببرم یه روانپزشک عالی
مثل ... افتادی تو تاپیک ها و پاچه این و آن را میگیری
نمیخواستم جوابت رو بدم ولی دیدم خیلی داری دور برمیداری
گفتم جوابت رو بدم تا بلکه خفه بشی
یه کابری بود به اسم سهیل 2000
اخلاقی شبیه شما داشت. نکنه اون اکانتت غیرفعال شده و حالا به عنوان پدیده قرن اومدی و پاچه میگیری ؟ :D
من مثل کاربر جواد و بقیه نیستم جوابت رو ندم
میشورمت میذارمت کنار
دفعه اول و آخرت باشه به پرو پای من میپیچی
هرچی میخرم و میفروشم به هیچکس مخصوصا تو ربطی نداره . توام بشین تو خونتون و آشپزیت رو بکن . تو و چه به بورس آخه
موفق و موید باشی

بالا