مشكلات سايت

شروع موضوع توسط علي خرم نژاد ‏24 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

با سلام به مديران گرامي سايت
    امروز بعد از ظهر نتوانستم وارد سايت بشوم؛ از مديران سايت تقاضا دارم با توجه به تراكم و تعداد زياد بازديد كنندگان تلاش كنند كه اين مشكلات خداي نكرده پيش نيايد.
    در پايان از تمامي كساني كه براي راه اندازي اين سايت تلاش كردند و اين هدف والا را ادامه ميدهند تشكر و از خداوند متعال خواستار موفقيت روز افزون براي دست اندركاران اين سايت ..

به اميد روز هاي پيروزتر ؛ پولدارتر و خوشبختر

2. سهراب گل هاشم

سهراب گل هاشم New Member کاربر فعال

جناب آقاي خرم نژاد

سلام فقط اين سوال را داشتم كه آيا شما مطمعن هستي بعلت تراكم زياد بازديد كنندگان امكان ورود به سايت در بعد از ظهر نبود .

3. س كامران

س كامران New Member کاربر فعال

اشكال فني ناشناس

دوستان عزيز

من از مدير سايت سوال كردم. ايشان هم اعتقاد داشت كه به احتمال زياد اشكالات ناشي از ترافيك است. راستش هيچكس انتظار اين حجم از اعضا و اين حجم از مراجعات را؛ آن هم در اين زمان كوتاه نداشت!
    از سوي ديگر همه ماجرا آنقدر سريع اتفاق افتاد كه حتي اگر هم حدس زده ميشد؛ امكان برنامه ريزي وجود نداشت.

جناب گل هاشم

واقعا مدير سايت هم صد در صد ‌مطمين نيست كه منشا اشكال ؛ الزاما ترافيك زياد باشد. اما فعلا اولين حدس كارشناسي ايشان؛ همين است. مدير سايت تا همين الان كه 2 ساعت از نيمه شب ميگذرد مشغول بررسي و چاره انديشي است.

خبر خوب اينكه ايشان در حال تدارك يك سرور جديد براي سايت است تا سرويس بهتري در اختيار مراجعان قرار گيرد.
    خبر بد اينكه اين كار يكي دو هفته طول ميكشد و در اين مدت ممكن است باز هم از اين اشكالات رخ دهد.

در هر حال مديران سايت از اينكه اين وضعيت باعث زحمت دوستان شده است؛ متاسفند و اميدوارند؛ دوستان عزيز هم وضعيت موجود و دلايل آن را درك كنند.

4. س مقيمي

س مقيمي مسدود شده مسدود شده

راستي منم با مدير سايت صحبت كردم !!!

گفت مشكلات از سرور بوده نه من :p

يه نكته :

اين مدير سايت كييييييييييييييييييييييييييييييييييه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و كجا ميشه پيداش كردددددددددددددددددددددددددد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :((