مشاغل مورد نیاز اسپانیا

travelsahelaftab2019

Member
کاربر فعال
عضو تازه

مشاغل مورد نیاز اسپانیا
قطعا اگر فرد متخصص و یا صاحب دانشی باشید که به دنبال مهاجرت به اسپانیا هستید دوست دارید بدانید که آیا شغلی برای شما در اسپانیا وجود دارد یا خیر.
خوشبختانه کشور اسپانیا با برون رفت از بحران مالی چند سالی هست که پیشرفت های زیادی در زمینه های اقتصادی داشته و به دلیل اینکه نیروی کار آنها رو به پیر شدن هستند به دنبال نیروی کار هستند. البته به یاد داشته باشید که افرادی که متخصص باشند بیشتر شانس پیدا کردن شغل در اسپانیا را دارند زیرا نیرویهای تحصیل کرده در این کشور زیاد هستند.
با این حال رشته های حسابداری، برق، پزشکی، مکانیک، مهندسی صنایع، هتلداری ، خدماتی و بخصوص گردشگری در اسپانیا فرصت های شغلی بهتری برای کارجویان اسپانیا فراهم کرده اند. برای یافتن کار در اسپانیا دانش زبان انگلیسی کافی نیست و بهتر است زبان اسپانیایی را نیز بیاموزید.
طبق آمارهای منتشر شده رشته های حسابداری و IT در اسپانیا بیشترین فرصت شغلی را در اسپانیا دارند و درآمد خوبی نیز خواهند داشت. اگر به زبان اسپانیایی تسلط کامل دارید هم می توانید به عنوان مدرس که نیروی زیادی می خواهد ، مشغول به کار در اسپانیا شوید. رشته های مرتبط با صنعت مانند مهندسی صنایع و یا مکانیک صنعتی نیز گزینه عالی شغلی اسپانیا هستند.
با این حال فعالیت در حوزه گردشگری در اسپانیا همواره رو به توسعه است و فرصت های زیادی را برای فعالان در این حوزه فراهم نموده است. اما اگر تخصص های خاص فنی نیز دارید مانند مکانیکی خودرو و یا لوله کشی ساختمان می توانید با راه اندازی کسب و کار شخصی در اسپانیا به درآمدی بسیار خوب برسید زیرا این نوع کارها همیشه در اسپانیا وجود دارد و به راحتی جذب بازار کار خواهید شد.
 
بالا