مس تکنار

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
اینکه نماد رو به بازار ج فرستادند ...

چاره ای جز سهامداری نداریم
مضاف بر اینکه کارهای افزایش سرمایه و عقد قرار داد با ملی مس را در حال اجرا دارد .
سلام
مگه تکنار تو بازار پایه ج معامله میشه؟
الان که پایه ب است!

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان گرامی دلیل صف قروش سنگین این سهم چیه؟
همین خبر جناب گرگین خان مربوط به پایه ج است

یا چیز دیگری است

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام لینک خبر تابلو ج رفتن سهام رو اگر کسی داره لطف کنه بگه ببینیم از کجاست
سایت فرابورس و تقریبا تمامی کانال ها و سایت های مرتبط با بورس ، این جدول ها را درج کرده اند .
شما چطور هنوز خبر ندارید ؟!

hamidf

Active Member
کاربر فعال
شصفها هم به خاطر اختلاسهايي كه خودتون بهتر مي دونيد رفت به تابلو ج با قيمت حدود 7500 ريال و الان 23000 رياله فقط لول نوسان از -100 تا +100 هستش البته اگر ناظر بزاره . الان بهترين قيمت براي خريد تكنار هست و من امروز خريدم (بخاطر اخبار بسيار خوبي كه پشت سر اين سهم هست ) .

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
شصفها هم به خاطر اختلاسهايي كه خودتون بهتر مي دونيد رفت به تابلو ج با قيمت حدود 7500 ريال و الان 23000 رياله فقط لول نوسان از -100 تا +100 هستش البته اگر ناظر بزاره . الان بهترين قيمت براي خريد تكنار هست و من امروز خريدم (بخاطر اخبار بسيار خوبي كه پشت سر اين سهم هست ) .
حیف که نقدینگی نداشتم وگرنه از صف فروش امروز برمیداشتم . کار خوبی کردی خرید زدی
بله همینطوره .بازار ج میتونه بهتر هم باشه . اخه تکناری که بازه سالش 1600 است و 1460 چهار ماه پیش صف خرید داشته ، کسی رو 750 باید بفروشه؟ گور بابای بازار ب و ج . مگه اینها چه فرقی با هم دارند . بازار ج هم برای سهم کوچکی مثل تکنار با بازار ب فرقی ندارد . فقط خیلی خوشم میاد از اون ابلهی که دیروز سر خط صف فروشش کرده بود و سرخطی 140 هزار سهم فروخت الان قیافش و حالش را بدونم
تکنار پارسال و در بازار بی رمق مقاطعی از زمان همین قیمت ها بود . حالا بعد از یک سال و این همه تورم و داستان دلار و ... باید بری صف فروش و سر خطی بزنی اونم 140 هزار سهم به قیمت پارسال؟

آخرین ویرایش:

hamidf

Active Member
کاربر فعال
نماد شفارا هم ديروزبا 60درصد افزايش قيمت در بازار پايه ج باز شد.. انشالله تكنار هم در بازار ج با قيمت 16000 بازگشايي خواهد شد.

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یعنی شریف تر و درست تر و دست پاک تر از مدیران تکنار امکان نداره تو بورس ایران پیدا کنین!!!!!!!!
سلام.
این جمله ها را تقریبا در اکثر فروم ها میبینم.
پناه برخدا.
اگر به سهام اعتقاد دارید دو دستی بچسبید وگرنه راه کاملا روشن است و اگر سهام‌های مطمئن دیگری سراغ دارید معطل نشوید ، هیچ سهمی منتظر من و شما نمیشود این ما هستیم که خودمان را معطل میکنیم و آخرش بجای ... دهانمان را باز میکنیم و...
چاره کار در بورس مشخص است مگر اینکه تازه کار باشیم.
روزتان خوش

hamidf

Active Member
کاربر فعال
بسيار مهم- توقف برخي نمادها جهت انتقال از تابلو پايه ب به تابلو پايه ج 97/11/3 09:56 کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 97/2/92420 مورخ 1397/10/30 اين شركت، با توجه به عدم احراز معيارها و شرايط تداوم حضور در تابلوي پايه ب بازار پايه، نماد معاملاتي شرکت هاي ايتالران (كايتا1)، پلاستيران (پلاست1)، خدمات دريايي و كشتيراني خط دريا بندر (حبندر1)، سرمايه گذاري چشم انداز توسعه شمال (وشمال1)، شيشه قزوين (كقزوي1)، توسعه و عمران شهرستان نائين (خعمرا1)، عمران و سازندگي استان قزوين (ثقزوي1)، كارخانه فارسيت درود (سفارود1)و مجتمع معادن مس تكنار (تكنار1) جهت انتقال به تابلو پايه ج بازار پايه، در پايان معاملات روز شنبه مورخ 1397/11/06 متوقف مي گردند. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

گرگين خان

Well-Known Member
کاربر فعال
برای فردا معاملات را در بازار ج دنبال خواهیم کرد.
فعلا تنها کاری که می توان کرد
گرفتن نوسان از سهم است
بنده تعداد اصلی را در قیمتهای پایین خریداری و نگاهداری کرده ام
اما در بازه 770تومن برای گرفتن نوسان از فرصت استفاده میکنم .

mnm

Well-Known Member
کاربر فعال
گرفتن نوسان از سهم است
سلام دوست عزیز.مگه فردا سهم باز میشه که اینطور میفرمایید؟!

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
گرفتن نوسان از سهم است
فردا که به هیچ عنوان سهم باز نخواهد شد .
به علت انتقال از پایه ب به ج ، حتما باید اطلاعیه بازگشایی آن یکی دو روز قبل از روز بازگشایی منتشر شود .

لایک ها: mnm

sepehr 1

Active Member
کاربر فعال
مچ اول این سهم اصلا انجام نشد پس باید معاملاتش رو باطل میکردن نامرد بازی درآوردن

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
حالا اگر با ۲۰ هزار سهم سهم مثبت ۸ میشد ، معاملات باطل میشد ....
معاملات بازار ج باید به یه حدی برسه و گرنه باطل میشه . دقیق فرمولش را نمیدونم . هر چند تکنار سهم کوچکی است ولی با این حال فکر میکنم این 20 هزار معامله باید باطل شود

بالا