مس تکنار

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
مس تکنار شرکتی از خانواده تولید کنندگان مس که بعد از یک درجا زدن درقیمتهای 700 تومان اماده یک رشد هیجانی است شرکت برنامه افزایش سرمایه 1500درصدی را در دستور کار دارد
چون این شرکت هنوز ناشناخته است هنوز بازار روی سهم تحقیق نکرده است
خودم این سهم را از 3سال پیش از قیمتهای 120 تا 130 تومان درسبدم دارم شرکت پارسال یک افزایش سرمایه 60 درصدی داده است
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
البته این خبر برای 3سال پیش است

مديرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن در گفت وگو با خراسان اعلام کرد

کشف رگه هاي طلا در حاشيه معدن مس تکنار بردسکن

بردسکن، علي نوري/ مدير عامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن در حاشيه بازديد فرماندار اين شهرستان از معدن تکنار در گفت وگو با خراسان خبر از کشف رگه هاي طلا در حاشيه اين معدن داد.«مهندس سيد مرتضي مجتبي زاده» به خراسان گفت: در اين معدن، سنگ هاي اکسيدي و سولفيدي وجود دارد که سنگ هاي سولفيدي در کارخانه فلوتاسيون فرآوري مي شود.وي با بيان اين که ظرفيت کارخانه فرآوري اين معدن روزانه ۱۵۰تن است، گفت: از ابتداي امسال تاکنون ۱۷۰تن کنسانتره با عيار ۲۰درصد در اين معدن توليد و به مجتمع مس سرچشمه کرمان حمل شده است.وي ارزش هر تن کنسانتره را با توجه به قيمت جهاني مس ۱۵ميليون ريال اعلام کرد.مهندس مجتبي زاده همچنين به طرح توسعه کارخانه فرآوري اين معدن اشاره کرد و گفت: از محل تسهيلات صندوق بيمه معادن وزارت صنايع و معادن درصدد اين هستيم که ظرفيت کارخانه را از ۱۵۰تن سنگ ورودي در روز به ۳۰۰تن و در مرحله بعد به ۵۰۰تن افزايش دهيم
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کشف طلا در معدن مس تکنار بردسکن
کد خبر: ۲۰۹۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۲ - 10 December 2011
رگه های طلا در معدن مس تکنار بردسکن شناسایی شد.

مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن امروز با اعلام این خبر گفت : در صورت مناسب بودن عیار طلای موجود در این معدن ، سرمایه گذاری های لازم برای بهره برداری بهینه از آن صورت خواهد گرفت .

مرتضی مجتبی زاده با بیان اینکه ظرفیت کارخانه فراوری معادن مس تکنار بردسکن هم اکنون روزانه 150 تن است افزود : این ظرفیت به زودی به 500 تن سنگ معدن ارتقا خواهد یافت.

او گفت : از ابتدای امسال تاکنون 170 تن کنستانتره مس با عیار 20 درصد در مجتمع معادن مس تکنار بردسکن تولید و به مجتمع مس سرچشمه کرمان حمل شده است .

معادن مس تکنار بردسکن با ذخایر غنی سرب ، روی ، مس ، آهن و طلا و نقره وسیع ترین و قدیمی ترین معدن استان خراسان رضوی است که با مساحت 30 کیلومتر مربع در 35 کیلومتری غرب بردسکن قرار دارد. بیش از 40 نفر در این معدن مشغول هستند.
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
90/10/25 - 09:58
مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن خبر داد
شناسایی رگه‌هایی از عنصر طلا در معدن مس بردسکن

خبرگزاری فارس: مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن از شناسایی رگه‌هایی از عنصر طلا در معدن مس تکنار بردسکن خبر داد.
خبرگزاری فارس: شناسایی رگه‌هایی از عنصر طلا در معدن مس بردسکن

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌رضوی، مرتضی مجتبی‌زاده اظهار داشت: در این معدن سنگ‌های اکسیدی و سولفیدی وجود دارد که سنگ‌های سولفیدی در کارخانه فلوتاسیون فرآوری می‌شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت کارخانه فرآوری این معدن روزانه 150 تن است، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 170 تن کنسانتره با عیار 20 درصد در این معدن تولید و به مجتمع مس سرچشمه کرمان حمل شده که ارزش هر تن کنسانتره با توجه به قیمت جهانی مس 15 میلیون ریال است.

مدیر این مجتمع صنعتی به طرح توسعه کارخانه فرآوری این معدن اشاره کرد و افزود: از محل تسهیلات صندوق بیمه معادن وزارت توسعه و تجارت کشور درصدد این هستیم که ظرفیت کارخانه را از 150 تن سنگ ورودی در روز به 300 تن و در مرحله بعد به 500 تن افزایش دهیم.

مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن از شناسایی رگه‌هایی از عنصر طلا در این معدن خبر داد و گفت: در این رابطه کارشناسان مشغول آنالیز و نمونه‌برداری از این عنصر هستند و در مرحله تجهیز آزمایشگاه هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد: اگر عیار عنصر طلا مناسب باشد، بحث آنالیز طلا را در منطقه دنبال می‌کنیم و در این زمینه با سرمایه‌گذاری که انجام می‌شود، اشتغال زیادی به ‌وجود می‌آید.

مجتبی‌زاده معدن مس تکنار بردسکن را بزرگترین معدن از لحاظ وسعت و قدیمی‌ترین معدن در استان خراسان‌رضوی اعلام کرد و اظهار داشت: در این معدن عناصر سرب، روی، مس، آهن و طلا و نقره نیز وجود دارد که با انجام کارهای اکتشافی و استخراج از این معدن غنی، شهرستان بردسکن را از لحاظ اقتصادی متحول می‌کند.

مدیرعامل مجتمع مس تکنار بردسکن ذخیره معدن مس تکنار بردسکن را براساس پروانه صادر شده 500 هزار تن اعلام کرد که براساس اکتشافات تکمیلی و حفاری‌هایی که در یک سال گذشته انجام شده است پیش‌بینی کارشناسان زمین‌شناسی و نقشه‌های تهیه شده تا حدود 3 میلیون تن ذخیره این معدن برآورد شده است، مجتبی‌زاده به اجرای پروژه لیچینگ این معدن اشاره کرد و گفت: در این پروژه سنگ‌های اکسیدی فرآوری می‌شود که برای نخستین بار در کشور 15تن پودر سمانته مس با عیار 80 درصد در این پروژه تولید شد.

وی از اکتشافات تکمیلی معدن مس تکنار بردسکن ظرف دو سال آینده خبر داد و افزود: تاکنون 2 هزار متر در این معدن عملیات حفاری انجام شده و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان نیز اکتشافات تکمیلی معدن در حال انجام است.

مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن با اشاره به فراوان بودن سنگ‌های اکسیدی در این معدن گفت: با توجه به اینکه سنگ‌های اکسیدی در لایه‌های روی کوه‌ها قرار دارد و استخراج آن آسان است، درصدد این هستیم در آینده فرآوری این نوع سنگ را از 20 هزار تن به 150 هزار تن نیز توسعه دهیم.

وی اشتغال‌زایی در این معدن را در هر ماه 40 نفر اعلام کرد و افزود: با اجرایی‌شدن طرح توسعه این معدن زمینه اشتغال افراد بیشتری نیز در آینده فراهم می‌شود.

مجتبی‌زاده با بیان اینکه بیش از 60 درصد سهام مجتمع مس تکنار بردسکن متعلق به صندوق بازنشستگی کشور است، گفت: 100 هزار نفر سهام‌دار این شرکت هستند که از سال 84 با سرمایه اولیه یک میلیارد ریال شرکت بیش از 20 میلیارد ریال افرایش پیدا کرده است.

انتهای پیام
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
در تحلیل بنیادی مجتمع معادن مس تکنار بررسی شد:
فرصتها و تهدیدهای "تکنار"
صندوق بازنشستگي كشوري مالك 39.99 درصد از سهام شركت تكنار مي*باشد و با توجه به خريد 20 درصد از سهام اين شركت توسط شركت صدر معادن ایرانیان که متعلق به شرکت صنايع معدني آتيه صبا ايرانيان (كه از شركتهاي زيرمجموعه صندوق بازنشستگي كشوري مي*باشد) می باشد، در حال حاضر 59.99 درصد سهام در اختیار صندوق بازنشستگي كشوري مي*باشد

تاریخچه
كانسار پلي متال تكنار در فاصله 280 كيلومتري جنوب غربي شهرستان مشهد و 30 كيلومتري شمال غرب شهر بردسكن و 5 كيلومتري غربي روستاي كلاته جمعه واقع است .

كانسار تكنار در سال 1346 با دريافت گواهي كشف به عنوان كانسار پلي متال مس- روي- سرب شناخته شده و در سال 1347 با پروانه بهره برداري به نام شركت سهامي معدن لوت در تاريخ 74.2.10 وارد عرصه توليد گرديده است. اين كانسار از معادن تكنار1، تكنار2، تكنار3 شمالي و تكنار 3 جنوبي تشكيل شده است.

بر اساس گزارش هاي موجود تا سال 1356 مقدار 172 هزار تن كانسنگ استخراج و در كارخانه كانه آرايي مستقر در معدن زنگالو واقع در شمال شرقي معدن تكنار كانه آرايي و كنسانتره آن به بازار عرضه گرديده است . از اين كانسار سه نوع كنسانتره مس ، روي و سرب توليد شده است . بنابه دلايل گوناگون اين معدن از سال 1357 الي 1373 تعطيل بوده است . شركت پارس فدك از سال 1373 اين معدن را خريداري و اقدام به عمليات اكتشافي محدودي مي*نمايد اما مجدداً در سال 1375 آنرا تعطيل كرده است. در سالهاي 1375 الي 1378 اين معدن در اختيار وزارت معادن و فلزات بوده و در سال 1378 به شركت احياء صنايع خراسان واگذار شده است.

صندوق بازنشستگي كشوري مالك 39.99 درصد از سهام شركت تكنار مي*باشد و با توجه به خريد 20 درصد از سهام اين شركت توسط شركت صدر معادن ایرانیان که متعلق به شرکت صنايع معدني آتيه صبا ايرانيان (كه از شركتهاي زيرمجموعه صندوق بازنشستگي كشوري مي*باشد) می باشد، در حال حاضر 59.99 درصد سهام در اختیار صندوق بازنشستگي كشوري مي*باشد .

ترکیب سهامداران
فرصتهاو تهدیدهای

مقایسه روند eps شرکت
فرصتهاو تهدیدهای

* شرکت در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام مورخ 92.6.3 سرمایهء خود را از 39.900 میلیون ریال به 60،000 میلیون ریال (معادل 38/50%) از محل مطالبات و آوردهء نقدی سهامداران افزایش داد.

* همچنین شرکت در راستای افزایش سرمایه، افزایش سود خالص هر سهم را از 195 ریال به 390 ریال پیش بینی نمود که در همین راستا توانسته است در گزارش 9 ماهه 240 ریال معادل 62% از سود پیش بینی شده را پوشش دهد ولی در پایان سال مالی نیز تنها توانست 231 ریال محقق نماید.

* شرکت در زمان افزایش سرمایه بیان نمود که تنها ریسکی که می تواند این شرکت را تهدید نماید تأمین مواد اولیه می باشد.

شرکت هدف از این افزایش سرمایه را در دو بخش تشریح نمود

1. اجرای طرح توسعه که منجر به افزایش 50% ظرفیت تولید گردیده است که در سناریوی شماره (2) تحلیل کارشناسی برآورد شده است؛

2. اصلاح ساختار مالی و تأمین سرمایه در گردش که در همین راستا شرکت توانسته است هزینه های مالی خود را به میزان 111 میلیون ریال در گزارش واقعی دوره مالی منتهی به 31/06/1393کاهش دهد، که انتظار می رود میزان هزینه های مالی در پایان سال مالی 1393 به صفر نیز برسد.

در این تحلیل کارشناسی دو سناریو در نظر گزفته شده است

سناریوی شماره(1) : در این سناریو مقدار تولید و فروش بر اساس مابه التفاوت میزان تولید و فروش 6 ماهه اول و دوم سال مالی 1392، به مقدار تولید و فروش 6 ماهه ابتدای سال مالی 1393 اضافه شده است. در خصوص نرخ فروش محصولات نیز نرخ فروش برای پایان سال مالی 1393 براساس نرخ فروش 6 ماهه ابتدای سال مالی 1393 در نظرگرفته شده است.

سناریوی شماره(2) : در این سناریو مقدار تولید و فروش بر اساس 50% افزایش براساس تولید و فروش پایان سال مالی 1392 محاسبه شده است. در خصوص نرخ فروش محصولات نیز نرخ فروش برای پایان سال مالی 1393 براساس نرخ فروش 6 ماهه ابتدای سال مالی 1393 در نظرگرفته شده است.

جدول مقدار تولید
فرصتهاو تهدیدهای

جدول مقدار فروش
فرصتهاو تهدیدهای

جدول مبلغ فروش

(نرخ فروش هر تن برای هر دو سناریو بر اساس نرخ فروش 6ماهه ابتدای سال مالی 93 محاسبه شده است.)
فرصتهاو تهدیدهای

پیش بینی تحلیلی سود سال مالی 93

(کلیه مبالغ درج شده به میلیون ریال می باشد.)
فرصتهاو تهدیدهای
فرصتهاو تهدیدهای

1. کاهش مبلغ فروش 6ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل علاوه برکاهش نرخ جهاني مس و کاهش مواداوليه توليد به دليل انجام عمليات استخراج موادمعدني مي باشد.

2. افزايش فروش وبهاي تمام شده کالاي فروش رفته وبه تبع آن سودناخالص وسود عملياتي وسودخالص درپیش بینی تحلیلی سال مالی93 درمقايسه باعملکرددوره مشابه، علاوه براعمال مراقبتهاي لازم به منظوربهره وري مناسب تر، عمدتا ازاجراي طرح افزايش ظرفيت توليدناشي شده که ازابتداي سال 92 به مرحله اجراءدرآمده است.

مقایسه نسبت های سودآوری
فرصتهاو تهدیدهای

نکات قابل تأمل در خصوص شرکت

1. انتقال از بازار پایه به بازار عادی فرابورس؛

2. قرارداد پیش فروش کلیه تولیدات شرکت در مهرماه منعقد و امضاء گردیده است؛

3. درجه خلوص مس این شرکت بسیار بالا می باشد؛

4. افزایش سرمایه 1500% در دستور کار شرکت می باشد.

تهیه و تنظیم:

مائده کیانی هرچگانی

کارشناس ارشد مالی
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
این را هم اضافه کنم عیار طلای زرشوران حدود 6گرم در تن است ولی عیار طلای تکنار حدود 8الا 9 گرم درتن است شاید این شرکت امسال وسال دیگر یکی از شگفتیهای بورس ایران شود شاید سال دیگر قیمتهای 5رقمی داشته باشد به نظر من درسبد داشتن حداقل 5هزار تا از این سهم به دید یکساله وحد ضرر 720 تومان بد نباشد
 

توکل برخدا

Well-Known Member
کاربر فعال
این را هم اضافه کنم عیار طلای زرشوران حدود 6گرم در تن است ولی عیار طلای تکنار حدود 8الا 9 گرم درتن است شاید این شرکت امسال وسال دیگر یکی از شگفتیهای بورس ایران شود شاید سال دیگر قیمتهای 5رقمی داشته باشد به نظر من درسبد داشتن حداقل 5هزار تا از این سهم به دید یکساله وحد ضرر 720 تومان بد نباشد
چرا در گزارشات شرکت هیچگونه اشاره ای نشده است؟
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
چرا در گزارشات شرکت هیچگونه اشاره ای نشده است؟
فعلا که گیر نمیاید مقاومت اول حدود 930 تومان است همانطور که قبلا هم گفتم نمیخواهد زیاد بخرید حداقل 5000 هزار تا یادگاری به دیدیکسال در سبد داشته باشد یا 100 هزار تومان رویش ضرر میدهید یا با همین 5هزار تا حداقل یک پراید میخرید که انشالله اینطور شود واز ما یادگاری داشته باشید
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا که گیر نمیاید مقاومت اول حدود 930 تومان است همانطور که قبلا هم گفتم نمیخواهد زیاد بخرید حداقل 5000 هزار تا یادگاری به دیدیکسال در سبد داشته باشد یا 100 هزار تومان رویش ضرر میدهید یا با همین 5هزار تا حداقل یک پراید میخرید که انشالله اینطور شود واز ما یادگاری داشته باشید
امروز با معامله 16700 تا سهم قیمت 8104ریال را خورد باز هم میگویم فقط تعداد کمی برای یادگاری درسبد خود داشته باشید من که الان حدود 3سال است سهامدار این شرکت هستم فقط سود رسانده است شاید تا اخر سال بتواند قیمتهای بسیار بالایی را ببیند
 

irgoan

New Member
کاربر فعال
باعرض سلام واحترام
مس تکنار را به صورت آنلاین نمشودخریدواگر زحمتی نیست میشود درخصوص خریدآن ازطریق کارگزاری راهنمائی فرمائید.باتشکر فراوان.
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا که گیر نمیاید مقاومت اول حدود 930 تومان است همانطور که قبلا هم گفتم نمیخواهد زیاد بخرید حداقل 5000 هزار تا یادگاری به دیدیکسال در سبد داشته باشد یا 100 هزار تومان رویش ضرر میدهید یا با همین 5هزار تا حداقل یک پراید میخرید که انشالله اینطور شود واز ما یادگاری داشته باشید
خوب حدودا در 5روز کاری از 700 تومان رسیدیم به 930 تومان دیروز هم روی 890 عرضه های حقوقی خوب بوذ این هم یک فرصت برای سهامدار شدن این شرکت طلایی البته باز هم میگویم خریدتانت به دید یکساله باشد ومطمئن باشید ضرر نمیکنید
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
90/10/25 - 09:58
مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن خبر داد
شناسایی رگه‌هایی از عنصر طلا در معدن مس بردسکن

خبرگزاری فارس: مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن از شناسایی رگه‌هایی از عنصر طلا در معدن مس تکنار بردسکن خبر داد.
خبرگزاری فارس: شناسایی رگه‌هایی از عنصر طلا در معدن مس بردسکن

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌رضوی، مرتضی مجتبی‌زاده اظهار داشت: در این معدن سنگ‌های اکسیدی و سولفیدی وجود دارد که سنگ‌های سولفیدی در کارخانه فلوتاسیون فرآوری می‌شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت کارخانه فرآوری این معدن روزانه 150 تن است، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 170 تن کنسانتره با عیار 20 درصد در این معدن تولید و به مجتمع مس سرچشمه کرمان حمل شده که ارزش هر تن کنسانتره با توجه به قیمت جهانی مس 15 میلیون ریال است.

مدیر این مجتمع صنعتی به طرح توسعه کارخانه فرآوری این معدن اشاره کرد و افزود: از محل تسهیلات صندوق بیمه معادن وزارت توسعه و تجارت کشور درصدد این هستیم که ظرفیت کارخانه را از 150 تن سنگ ورودی در روز به 300 تن و در مرحله بعد به 500 تن افزایش دهیم.

مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن از شناسایی رگه‌هایی از عنصر طلا در این معدن خبر داد و گفت: در این رابطه کارشناسان مشغول آنالیز و نمونه‌برداری از این عنصر هستند و در مرحله تجهیز آزمایشگاه هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد: اگر عیار عنصر طلا مناسب باشد، بحث آنالیز طلا را در منطقه دنبال می‌کنیم و در این زمینه با سرمایه‌گذاری که انجام می‌شود، اشتغال زیادی به ‌وجود می‌آید.

مجتبی‌زاده معدن مس تکنار بردسکن را بزرگترین معدن از لحاظ وسعت و قدیمی‌ترین معدن در استان خراسان‌رضوی اعلام کرد و اظهار داشت: در این معدن عناصر سرب، روی، مس، آهن و طلا و نقره نیز وجود دارد که با انجام کارهای اکتشافی و استخراج از این معدن غنی، شهرستان بردسکن را از لحاظ اقتصادی متحول می‌کند.

مدیرعامل مجتمع مس تکنار بردسکن ذخیره معدن مس تکنار بردسکن را براساس پروانه صادر شده 500 هزار تن اعلام کرد که براساس اکتشافات تکمیلی و حفاری‌هایی که در یک سال گذشته انجام شده است پیش‌بینی کارشناسان زمین‌شناسی و نقشه‌های تهیه شده تا حدود 3 میلیون تن ذخیره این معدن برآورد شده است، مجتبی‌زاده به اجرای پروژه لیچینگ این معدن اشاره کرد و گفت: در این پروژه سنگ‌های اکسیدی فرآوری می‌شود که برای نخستین بار در کشور 15تن پودر سمانته مس با عیار 80 درصد در این پروژه تولید شد.

وی از اکتشافات تکمیلی معدن مس تکنار بردسکن ظرف دو سال آینده خبر داد و افزود: تاکنون 2 هزار متر در این معدن عملیات حفاری انجام شده و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان نیز اکتشافات تکمیلی معدن در حال انجام است.

مدیرعامل مجتمع معادن مس تکنار بردسکن با اشاره به فراوان بودن سنگ‌های اکسیدی در این معدن گفت: با توجه به اینکه سنگ‌های اکسیدی در لایه‌های روی کوه‌ها قرار دارد و استخراج آن آسان است، درصدد این هستیم در آینده فرآوری این نوع سنگ را از 20 هزار تن به 150 هزار تن نیز توسعه دهیم.

وی اشتغال‌زایی در این معدن را در هر ماه 40 نفر اعلام کرد و افزود: با اجرایی‌شدن طرح توسعه این معدن زمینه اشتغال افراد بیشتری نیز در آینده فراهم می‌شود.

مجتبی‌زاده با بیان اینکه بیش از 60 درصد سهام مجتمع مس تکنار بردسکن متعلق به صندوق بازنشستگی کشور است، گفت: 100 هزار نفر سهام‌دار این شرکت هستند که از سال 84 با سرمایه اولیه یک میلیارد ریال شرکت بیش از 20 میلیارد ریال افرایش پیدا کرده است.

انتهای پیام
من ماندم چرا بورس نیوز هر مطلبی را چاپ میکند بابا این مصاحبه خود مدیر عامل شرکت است چرا به حرفهای یک نفر که نام و سمتش معلوم نیست استناد میکنی من دوهفته پیش هم که تماس گرفتم باز پیدایش طلا را تایید کردند وگفتند در حال سرمایه گذاری برای استخراج هستند و اگر هم میخواهید بخرید این را بدانید شناور سهم بسیار پایین است وبا این اخبار دروغ فکر میکنید چقدر میتوانید سهم جمع کنید


با پیگیری های خبرنگار بورس نیوز:
پیدایش طلا در معدن "تکنار" تکذیب شد
تاکنون هیچ گونه طلایی در مجتمع معادن مس تکنار گزارش نشده است و شایعاتی مبنی بر خریداری 30 درصد سهام "تکنار" از سوی شرکت ملی مس ایران در راستای کشف طلا در معدن فوق نیز کذب محض می باشد.
طی چند وقت اخیر، صحبت ها و شایعاتی مبنی بر پیدایش طلا در مجتمع معادن مس تکنار به گوش می رسید که این امر با توجه به ورود فعالین بازار سهام به سهام فوق منجر به رشد قیمتی قابل توجهی در هر سهم "تکنار" شده است.

براساس پیگیری های خبرنگار بورس نیوز، یک منبع آگاه در شرکت عنوان کرد: تاکنون وجود هیچ گونه طلایی در مجتمع معادن مس تکنار گزارش نشده است و شایعاتی مبنی بر خریداری 30 درصد سهام "تکنار" از سوی شرکت ملی مس ایران در راستای کشف طلا در معدن فوق نیز کذب محض می باشد.

این گزارش می افزاید، با توجه به اتفاقات روی داده در رشد قیمت هر سهم "تکنار" نماد شرکت در راستای ارسال نامه شفاف سازی به سازمان بورس متوقف گردید.
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب حدودا در 5روز کاری از 700 تومان رسیدیم به 930 تومان دیروز هم روی 890 عرضه های حقوقی خوب بوذ این هم یک فرصت برای سهامدار شدن این شرکت طلایی البته باز هم میگویم خریدتانت به دید یکساله باشد ومطمئن باشید ضرر نمیکنید
خوب امروز هم با اخبار دروغ توانستند روی مقاومتی که گفته بود بعضی را بازی بدهند و ما هم از این فرصت استفاده کردیم وباز اضافه نمودیم
 
بالا