مدير محترم سايت ( پيشنهاد )

شروع موضوع توسط سورنا ‏18 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. سورنا

سورنا New Member عضو تازه

با سلام و تشكر فراوان از زحمات شما :
    دو پيشنهاد جهت راحتي كار خدمتتان عرض ميكنم:
    1- (جديد ترين جواب در ابتدا بعد از تايپيك اصلي) بصورت پيش فرض با شد تا براي ديدن
    جوابها مجبور به رد كردن جوابهاي قديمي نباشيم .
    2-براي پنجره باز شدن احتياج به گرفتن شيفت نباشد كه خيلي اذيت ميكند .
    قبلا از توجه شما بينهايت سپاسگزارم .
    در ضمن از دوستان عزيز در خواست ميشود در مورد اين پيشنهادات نظرات خود را بفرمايند.
    سورنا

2. digari_dar_man

digari_dar_man New Member کاربر فعال

شغل:
    engineering
    با سلام

بنظرم اين سايت تا حدودي بهتر از پارس پورتفوليو است و خب ديگه مشكل حذف پيام كاربران رو هم نداريم :p

البته من كه اونجا از كاربران تاييد شده بودم و پيامم بدون خوندن تاييد ميشد :roll: :p :wink:

بهرحال منم چند تا پيشنهاد دارم....

1. لطفا خودشون رو معرفي كنند يا خودشان <؟> تا دوستان در جريان باشند. :roll:

2. مطلبي كه دوست عزيز اشاره كردند در مورد قرار گرفتن ريپلاي جديد در اول ريپلاي ها :p

3. بيشتر كردن تعداد مسيج هاي قابل نمايش در هر صفحه < كه نوشته ها بزودي به صفحات بعدي < مثل تايپيك آقاي مددي > منتقل نشه 8)

4. اگه در اين زمينه ها كه عرض كردم كمكي خواستيد من در خدمتم تا جايي كه بتونم

5. اميدوارم اين سايت محيط سالمي داشته باشه و خب آزاد و محدوديتي براي انتقادات تا جايي كه منطقي است لحاظ نشود. :roll:

دوست همگي شما
    :oops:

3. مدير سايت

مدير سايت New Member عضو تازه

پاسخ

باسلام
    دوست عزيز سورنا
    در رابطه با اولين مورد بايد عرض شود اين سيستم و اينكه پيغام ها به ترتيپ پشت هم نوشته شود تا آخر برود يك استاندارد بين المللي در فروم مي باشد. و اگر در جايي قبلاْ اينچنين نبوده عدم رعايت استانداردها مي باشد.
    در مورد گرفتن شيفت هم هرچند استاندارد به صورت فعلي مي باشد اما اين مورد را با مسولين فني بررسي خواهيم كرد.
    و در مورد صحبت هاي آقا مجيد
    در رابطه با بيشتر كردن تعداد نمايش تاپيك در صفحه كه هم اكنون 50 مي باشد كمي بيشتر بررسي مي كنيم. ممنون از راهنمايي تون. احتمالاْ آن را بيشتر خواهيم كرد. (كه البته ظاهراْ به اشتباه نوشته بوديد بيشتر كردن تعداد مسيج ها- چون تعداد مسيج ها به نظر مشكلي ندارد و چند صفحه شدن تاپيك مشكلي ايجاد نمي كند اما همانطور كه گفته شد اگر بيش از 50 تاپيك مهم و بروز وجود داشته باشد كه قطعاْ همينطور خواهد بود بهتر است آنرا بيشتر كنيم كه اين كار را خواهيم كرد.)
    در ضمن اين سايت مكان آزادي براي بحث و تبادل نظر همگان مي باشد البته با رعايت نكته پنجم آقا مجيد.

4. بابك بورس‌باز

بابك بورس‌باز New Member کاربر فعال

دوست ندارم متن من هم كليشه‌اي شود و با تشكر بابت اين سايت شروع كنم! ولي واقعا اين كار جاي دستتان درد نكند گفتن را دارد.
    به هر حال اول خواستم خواهش كنم تايپ فارسي را به ويندوز بسپاريد! ما همه از داخل ايران هستيم و اين روزها ديگر همه ويندوز فارسي دارند! زيرا براي من تايپ انگليسي كامل از كار مي‌افتد.
    به سورنا:
    اگر شما هم مثل من موقع كار دست چپتان زير چانه‌تان است براي خواندن پيام كليد راست ماوس را بزنيد و Open in new window را انتخاب كنيد :!:

5. پيام

پيام Active Member کاربر فعال

شغل:
    علاقمند بورس
    با عرض سلام و ابراز ادب

اگر به آمار ورود وخروج كاربران نگاهي بياندازيم يرميابيم كه ازخيلي از كشورهاي ديگرهم براي اين سايت بازديد ميشود. بنابراين با اين 1يشنهاد ويندوز فارسي با پوزش فراوان از جسارتم مخالفم :oops:

6. پيام

پيام Active Member کاربر فعال

شغل:
    علاقمند بورس
    با عرض سلام و ابراز ادب

اگر به آمار ورود وخروج كاربران نگاهي بياندازيم يرميابيم كه ازخيلي از كشورهاي ديگرهم براي اين سايت بازديد ميشود. بنابراين با اين 1يشنهاد ويندوز فارسي با پوزش فراوان از جسارتم مخالفم :oops: اين هم آمار همين الان بازديد كننده ها:

1. Iran 54545 73.6 %
    2. United Kingdom 3792 5.1 %
    3. Norway 2206 3.0 %
    4. United States 1693 2.3 %
    5. Greece 1678 2.3 %
    6. Hong Kong S.A.R. 874 1.2 %
    7. Luxembourg 760 1.0 %
    8. Germany 550 0.7 %
    9. Algeria 539 0.7 %
    10. Italy 527 0.7 %
    Unknown 4477 6.0 %
    The rest 2484 3.4 %