محور سازان

گريفين

مسدود شده
مسدود شده
توليد محور خودرو (خمحور) سهمي با ارزش

محور خودرو (خمحور)

اين شركت 27 ميليون سهام بانك پارسيان با قيمت تمام شده به ازا هر سهم 186 تومان در اختيار داره

ضمن اينكه سود هر سهم خودشو ديروز به ميزان 256 ريال اعلام كرد كه تعديل مناسبي بود.

به نظر من اگه مي خواين توي گروه خودرويي يه سهم رو براي سبد خودتون انتخاب كنين بهترين گزينه محور خودرو است

ebadi180

New Member
کاربر فعال
سلام

آقا چرا قيمت محور خودرو را در اي آر بورس يا بانك ملي .. نميزند

زيرپل حافظ

New Member
کاربر فعال
سود قابل تقسيم محور سازان ( كم ريسكها بجنبيد )

به نقل از روزنامه دنياي اقتصاد
700 ريال پيشنهاد هيات مديره محورسازان‌ ايران خودرو براي تقسيم سود سال 83

گروه بورس - هيات مديره شركت صنعتي محورسازان ايران خودرو پيشنهاد خود را براي تقسيم سود سال مالي منتهي به پايان اسفند ماه 83 اعلام كرد.

بر اساس اطلاعات منتشره از سوي بورس اوراق بهادار تهران، پيشنهاد هيات مديره براي تقسيم سود عملكرد سال مالي مذكور براساس ضوابط اعلام شده شركت گسترش سرمايه‌گذاري ايران خودرو براي هر سهم به صورت خالص 700 ريال معادل 80 درصد سود قابل تخصيص است.

شركت پيش‌بيني درآمد هر سهم سال مالي 83 را با سرمايه 100ميليارد ريال در تاريخ‌هاي 19ارديبهشت، 15 تير و 19 مهرماه 83 مبلغ 778 ريال، در تاريخ 16 دي‌ماه 83 مبلغ 958 ريال و در تاريخ 12 ارديبهشت ماه 84 مبلغ 900 ريال و پيش‌بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به پايان اسفند ماه 84 را در تاريخ 11 اسفند ماه 83 مبلغ 972 ريال اعلام كرده است.
خوب اگه الآن بخريد تا زمان مجمع 19٪ گيرتون مياد . البته اگه بازار آينده مثل ديروز باشه
>:D< كه كارهاي بهتري هم ميشه كرد .

ebadi180

New Member
کاربر فعال
محور خودرو

با سلام

دوستانيكه از وضعيت اين سهم (قيمت .حجم مبنا و... ) اطلاعاتي دارند لطف بفرمايند

ebadi180

New Member
کاربر فعال
10 تومان سود تقسيمي هم در مجمع تصويب كرده كه ظرف دو هفته اقدامات پرداخت انجام ميشود

تا تيرماه 180 را رد خواهد كرد .

Re: از 100تا صفش نترسيد

محمدرضا ميرزايي ناش گفت:
با سلام
از 100 تا صفش نترسيد اول وقت بريد تو صف البته اگه توجه كرده باشيد هر يك ريال 10000 تا چيدند زودتر بايد رفت تو صف تا جا نمونيم البته با مسوليت خودمون
تو آرشيو سايت عجب تاپيكهايي وجود داره :-*

hos250

New Member
کاربر فعال
محور خودرو - جواهر پنهان

سلام
پیشنهاد می کنم روی سهام شرکت تولید محور خودرو (خمحور) بیشتر حساب کنید. سود سال 86 را که 100% پوشش داده تازه شنیدم سود سال 1386 را تا حدود 30 تومان قطعی کرده بودجه سال 1387 شرکت هم 34 تومان است. قرارداد تولید اکسل نیسان را هم قطعی کرده و داره تلاش میکنه اکسل سمند هم بزنه
دیگه چی میخاین از این شرکت....

yargholikhan

مسدود شده
مسدود شده
از خريد زير مجموعه هاي ديزل خودداري كن و اگر مي خريد خود ديزل رو بخريد
چرا كه هنوز داغي كه ديزل پارسال رو دست سهامداران محور خودرو گذاشته جايش نرفته است و امسال هم لابد سود اين شركت 10 تومان خواهد بود(تا مجمع روشن خواهد شد)

hos250

New Member
کاربر فعال
در مورد سال پیش خبرهای داخلی باحالی شنیدم. پارسال اختلاف سهامداران مادر (دیزل) با مدیریت محور خودرو باعث این اختلاف شد که خود دیزل بدجوری از طرف بورس حالش گرفته شد. از داخل شرکت خبر دارم امسال حداقل 250 تقسیم سود داره. حالت ایده الش تقسیم سود 300 ریالیه که اونم تقریباً تا 90% قطعی شده. فرصت خرید را از دست ندیدن و با سهم برین مجمع
از من گفتن بود ...

علي منتخب

مسدود شده
مسدود شده
(((توليدمحورخودرو بسته شد براي تعديل مثبت)))

دوستان نظري راجه به خريد اين سهم دارند؟اگر ممكنه اساتيد راهنمايي كنند.مر30.

hos250

New Member
کاربر فعال
من که گقته بودم

من قبلاً يک تاپيک بازکردم و اين فرصت طلايي را هشدار دادم
محور خودرو براي سال 1386 سود 253 ريالي را 309 ريال اعلام کرده و براي سال 87 هم سود هر سهمش 340 ريال است. به نظر من سهم کم ريسکيه قيمتش قبل از بسته شدن فقط 93تومان بود

علي منتخب

مسدود شده
مسدود شده
با يكي از مديران ايرانخودروديزل صحبت كردم و سود 87 محورخودرو را با داشتن شرايطي مشابه 86 دو تا سه برابر امسال بيان مي نمود و دليلش فروش سهام پارسيان و قرارداد منعقد شده با زامياد اعلان مي نمود/برو بچ نظرشان چيست؟چرا نمادش باز نشد و شركت رفت براي برگزاري مجمع

علي منتخب

مسدود شده
مسدود شده
:-/چرا به مديرانش در مجمع امروز پاداش داده نشد-كي ميداند چرا؟-راسته كه به هيچ يك از مديران گروه خودرو امسال پاداش داده نمي شود-شركت محورخودرو امروز مجمع برگزار نمود و 300 ريال تقسيم كرد و صحبت هاي زيادي در مجمع شد و گوش من اخبار خوبي را از شركت شنفت-من تو اين مجمع روشن شدم چرا كه بعضي از سهامداران حواسشان شيش دونگه اين سهام هست و صحبت از صدتومان ايپي اس براي سال منتهي به اسفند هشتادوهفت شد-البته در صورت نبستن قرارداد اكسل با زامياد فقط هفتاد تومان-

علي منتخب

مسدود شده
مسدود شده
"میر اعلمی در پایان سخنان در مورد نسبت فروش محصولات تولید محور خودرو گفت: هم اکنون 75 درصد فروش محصولات شرکت مرتبط با ایران خودرو دیزل می باشد و 25 درصد آن نیز متعلق به سایر خودروسازان می باشد که در سال جاری قصد داریم درصد بیشتری از فروش خودرو را به سایر خودروسازان اختصاص دهیم."2 سوال؟؟
قرار داد اكسل سمند با زامياد چقدر مي باشد؟

قرار داد اكسل با ايران خودرو به جهت اكسل سمند چقدر مي باشد؟
لطفا راهنمايي نمايييييييييييييييييييييييد
:(

دیپلمات

New Member
کاربر فعال
سوالی حیاتی از بزرگان بورس

محور خودرو سازان چند سود می دهد؟کی مجمع دارد؟ارزش ورود دارد؟بعد مجمع چند باز میشود؟ سودی که به سهامدار تعلق میگیرد دقیقا چند است؟@};-:eek:)

بالا