محمدرضا جان منفي دوست

شروع موضوع توسط علي دلير ‏2 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. علي دلير

علي دلير New Member عضو تازه

محمد رضا جان
    پدرم در اومد از بس تو صف ايستادم و آخرش گرون خريدم.
    يه سهام منفي بي صف معرفي كن واسه خريد.
    البته سود هم بده نه اينكه منفي تر بشه!!!

2. پلوتونيوم

پلوتونيوم New Member عضو تازه

شغل:
    دانشجو
    سلام
    آقا خودت مي دوني ها تو منفي خريدن ريسكش بيشتر ولي مزه سودش شيرين تر
    نمونه ريسكش حساب مي كردم كه قيمت صدرا از 1890 و خورده اي نياد پايين ( به قول شما با سواتا خط حمايتيش و از اين حرفا ) ولي قيمت امروزش رو كه مي بيني 1830 حالا كار نداريم اين حرفها اگه خاصي نظرت بود دو سه تا تحليل كه در مورد مثلا وساخت نوشته بخون بعد ببين دلت راضي ميشه يا نه ( الان منفي ) . صادقانه خودم فردا پس فردا سر خريد اين سهم باهات رقابت مي كنم .
    آقا تصميم آخر خودت مي كيري ها آخرش به ما گير ندي وا .
    باباي

يا علي يا حق

3. محمد رضا

محمد رضا New Member کاربر فعال

با سلام

عليرضاي عزيز بنده متوجه تيتر شما نشدم :?: :!: .
    يعني سهم منفي معرفي شده كه بعدش منفي تر شده :!: يا مثبت بوده كه منفي شده :?:

چمد وقت پيش در تيتر جناب مددي پيشنهاد تعويض مداران و وتوصا با رانفور را دادم كه خوب هم جناب مددي تاييد نمودن و هم بازار.
    هفته گذشته هم وبانك و وكار. وبانك از شنبه هيچ كس نمي تونه بگيره و وكار هم از امروز مثبت شد(يه روز تاخير)
    همچنين در مورد رانفور هفته گذشته عرض كردم در هفته آينده (يعني اين هفته ) ممكن است منفي شود كه امروز منفي شد(اين عرض را در تيتر آقاي مددي و جناب كامران خدمت تمام دوستان گفتم)
    در مورد وملت و زمان صف فروش عرض كردم صبر احتياج دارد
    كالسيمين را عرض نمودم فقط ببينيد و فرداش ديديم كه 3 مليون صف داره(واقعا اينو خودم هم تعجب كردم چه جوري :!: :arrow: )

تمام گفته ها كف بيني و يا چيز ديگر نبود.... بلكه تنها كافي است روند قيمتي بازار/تعداد سهام معامله شده/عرض و تقاضا و ... زير نظر گرفته شود تا بتوان گاهي دست بازار را يكي دو روز جلوتر خواند. البته خواندن نظر ديگر دوستان اين سايت و جاهاي ديگر و جمع بندي نظرات و ...

در هر صورت شايد براي خريد فردا هنوز وكار دير نباشد
    صدرا واقعا تو اين قيمت مفته. البته درباره اين سهم بايد صبر/متانت/تحمل احتمال ضررهاي احتماي(كه بعيد مي دانم) و مقايسه نكردن آن را ديگر سهام
    وبانك و فكر كنم بايد بي خيالش بشيم(كارگزار بنده بعد دو روز فرمودن نمي شه خريد :arrow: )

1) رانفور يه رشد ديگه داره اما تا كي منفي مي خوره.... اما حواستون بهش باشه
    2)كارافرين نه صف داره و نه منفيه (اما اينكه به سرعت هم مثبت 5٪ بشه هم ...)
    3)وملت: واقعا اگه تكليفش معلوم بشه چي مي شه
    4)تكين كو تو هر قيمتي ارزنده است باور كنيد
    5)صندوق واقعا بايد رشد كنه به زير مجموعه هاش نگاه كنيد . فقط پتروشيمي ها شو نگاه كنيد
    6)پتروي اصفهان و خارك . شايد شخارك يه چيزه ديگه باشه

با تشكر

4. علي دلير

علي دلير New Member عضو تازه

از شما تعريف كرده بودم

آقا محمد رضاي عزيز
    متشكر از جوابت. منظورم از منفي دوست همين بود كه سهام را درست در آخر منفي شدن معرفي مي كني و يكي دو روز بعد مثبت و بعد صفي و ناياب ميشه.
    منم كه گفتم پدرم در اومد براي اينه كارگزار كه براي من سهم صفي نمي خره. وايميسه آخر مثبت شدن و درست وقتي صف جمع شد مي خره. كه يعني سهم رشدش فعلا كرده. پس من مجبورم حتي با ريسك بيشتر و سود كمتر سهمي رو درخواست كنم كه بتونم به قيمت بخرم.

اميدوارم يه وقت از پيام قبلي ناراحت نشده باشي.
    خدا بهت بركت بده.

5. محمد رضا

محمد رضا New Member کاربر فعال

با سلام

علي عزيز ناراحت نشدم تنها متوجه نشدم(شايد خستگي كاري بوده باشد). در هر صورت از لطفت ممنون.

يا علي مدد(ى)