مثلث رویی (کالسیمین- فرآوری -معادن روی)

rezamehdi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چشم دیگه چیزی نمیگم
والا من نمیدونم کسی که نظری به این سهامها نداره اینجا چیکار میکنه؟!!!
دوستان عزیز خواهش میکنم پستهای اینچنینی جناب تک شاخ که به احتمال زیاد اکانت دوم دوست تازه واردمون در گروه هست رو پاسخ ندین.
ایشان اگر تحلیل دارند میخونیم و پاسخ میدیم ولی اگر بخوان جو بدهند، متوجه بشن که حداقل این گروه جای این جور رفتارها نیست .

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

jalalbs

Member
کاربر فعال
سلام آقا مسعود یک سوال داشتم باما در تلفیقی 2727 و در سود اصلی 2442 ریال سود محقق کرده(حسابرسی نشده)امکان داره در گزارش حسابرسی شده سودش بالا بره؟

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام آقا مسعود یک سوال داشتم باما در تلفیقی 2727 و در سود اصلی 2442 ریال سود محقق کرده(حسابرسی نشده)امکان داره در گزارش حسابرسی شده سودش بالا بره؟
سلام و درود
خدمت دوست گرامی ... بعید میدونم حسابرسی تغییر آنچنانی داشته باشد .... مگر اینکه تسعییر نرخ ارز داشته باشند .... در اینمورد جناب سای بابای عزیز با توجه به اشرافیت کامل به محاسبات و گزارشات شرکت‌ها ، میتونند راهنمایی لازم را بفرمایند .... اینشاالله این پست را بخوانند و راهنمایی نمایند .... شرمنده از اینکه نتونستم جواب درست و قطعی بدهم .

jalalbs

Member
کاربر فعال
سلام و درود
خدمت دوست گرامی ... بعید میدونم حسابرسی تغییر آنچنانی داشته باشد .... مگر اینکه تسعییر نرخ ارز داشته باشند .... در اینمورد جناب سای بابای عزیز با توجه به اشرافیت کامل به محاسبات و گزارشات شرکت‌ها ، میتونند راهنمایی لازم را بفرمایند .... اینشاالله این پست را بخوانند و راهنمایی نمایند .... شرمنده از اینکه نتونستم جواب درست و قطعی بدهم .
ممنونم شما محبت دارید

hadi1000

Well-Known Member
کاربر فعال
نکته مهم در #کاما شناسایی 69 میلیارد تومان سود حاصل از سرمایه گذاری از شرکت ذوب و روی اصفهان است. همچنین 38 میلیارد تومان سود حاصل از تسعیر ارز نیز توسط شرکت شناسایی شده است.به عبارتی حدود 110 تومان از سود هر سهم، مربوط به این 2 آیتم بوده است. (آرمون بورس )

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باسلام و روز به خیر
عجب آرامشی تو تایپیک برقرار شده البته این بخاطر آگاهی و قدرت تحلیل کاربرای اصلیش هست که رفتار غیر حرفه ای و بی ریشه ندارن . دم همشون گرم .
خوشبختانه جهانی حمایت شکسته رو پس گرفت و در کانال 2600 قرارگرفته .
به نظر فروشندگان فلز روی بازه قیمتی 2550 تا 2650
رو حفظ خواهند کرد . شاید زیر این تولید ارزش اقتصادی برای خیلیها نداره. شاید بعضیا هنوز دارن دپو میکنن .
اگه اطلاعاتی موجود هست بفرمایین تا باهم درباره وضعیت آینده به جمع بندی صحیح و واقعیتری برسیم .
پیروز باشید.

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باسلام و روز به خیر
عجب آرامشی تو تایپیک برقرار شده البته این بخاطر آگاهی و قدرت تحلیل کاربرای اصلیش هست که رفتار غیر حرفه ای و بی ریشه ندارن . دم همشون گرم .
خوشبختانه جهانی حمایت شکسته رو پس گرفت و در کانال 2600 قرارگرفته .
به نظر فروشندگان فلز روی بازه قیمتی 2550 تا 2650
رو حفظ خواهند کرد . شاید زیر این تولید ارزش اقتصادی برای خیلیها نداره. شاید بعضیا هنوز دارن دپو میکنن .
اگه اطلاعاتی موجود هست بفرمایین تا باهم درباره وضعیت آینده به جمع بندی صحیح و واقعیتری برسیم .
پیروز باشید.
خیلی وقته این گروه در ارامشه و در جا میزنه
بالا نره قطعا پایین میره خخخ

SHAHBOD

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت همه عزیزان گروه سرب و روی
فصل مجامع شرکتهای بورسی شروع شده و من هم طبق معمول سعی میکنم برای اینکه بتونم سهام مناسب برای خرید را پیدا کنم،در حد بضاعت و توانم در مجامع شرکتهای بورسی شرکت میکنم و وضعیت اونها را در مجامعشون بررسی میکنم.
خواستم خدمت عزیزان عرض کنم که حتماً اگه مشکلی برام پیش نیاد مجمع فرآور را میرم تا ببینم که وضعیت شرکتهای سرب و روی چگونه هست.
البته مدت زیادی هست که بخاطر مشکلات شخصی که دارم از توی بازار و بخصوص شرکتهای سرب و روئی خارج شدم.
ولی همشه چند تا دونه سهم را نگه میدارم تا بتونم مجمعشون شرکت کنم و وضعیت اونها را متوجه بشم.
حتماً مثل همیشه که هر مجمعی میرم،اخبار اون را برای دوستان عرض میکنم،توی مجمع فرآور هم هر رخدادی باشه را خدمت دوستان و در همین تاپیک عرض خواهم کرد.
مخلص دوستان عزیز و قدیمی،بخصوص جناب مسعود 100 بسیار دوست داشتنی.
راستی آقا مسعود100 عزیز بالاخره یوزر و پسوردم را هم توی یکی از کاغذهای زیادی که داشتم پیدا کردم و این سومین پستی هست که بعد از چندین ماه دوری از تالار دارم میزنم.
امیدوارم که اگه آقا مسعود مجمع میاین دوباره همدیگه را ملاقات کنیم و دیداری تازه بشه.
یاعلی خدانگهدار
عرض ادب و احترام
خوش برگشتید

حمید حسام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض سلام به همه دوستان عزیز وگرامی
لطفا اگر به مجمع فرآور تشریف بردید در مورد سود نقدی سهامدارهای خصوصا حقیقی کمی دفاع کنید چون درگزارش مبلغ سود هر سهم را 1660 ریال درنظر گرفته اند که نسبت به EPS 4020 ریالی کسب شده خیلی کم بوده وبا انباشته ای که دارد ومیزان پیش بینی افزایش سرمایه 150% جای تقسیم سود بیشتری را دارند . ومنتظر خبر خوب مجمع شما هستیم متشکرم

سعيدا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و درود بر شما
این تاپیک از معدود صفحات تالاره که وزانت و وقار کاربرانش و بجثای منطقی/ علمی / تحقیقی و دوستانه توی اون وزن خیلی خیلی بالاتری از اسپم پراکنی و یا حرفای خاله زنکی داره .
این چند وقت یکم شرایط داشت عوض می شد که همینطور که شما فرمودید به لطف حضور اساتید مشکل خاصی پیش نمیاد .

حضور مجدد جناب سای بابا منم مثل همه دوستان خوشحال کرد. واقعن از کاربران برجسته و نمونه تالار هستند. آرزوی سلامتی برای ایشون و عزیزانشون .

منم به ثبات قیمت روی در حدود 2650 بیشتر متمایلم تا افزایش شارپی و سقوط احتمالی بعدش. هر چند قیمت پایدار سهام این صنعت در بورس ایران بنظرم بیشتر از بازار داخلی متاثره تا عوامل بازار خارجی .

یه نکته مهم هم اینه که هر تحلیلی توش احتمال هست و هر کسی اسمش رو استاد گذاشته اما به تحلیل اشتباه دیگران خرده می گیره بهتره یه تجدید نظر در عنوانش بکنه .
هیچ تحلیلگری در هیچ جای دنیا تمام تحلیلا و پیش بینی هاش درست در نیومده و هیچ تحلیلگری هم در هیچ جای دنیا تمام تحلیلا و پیش بینی هاش غلط از آب در نیومده .

بنطرم بهتره هر کسی حواسش به ترید خودش باشه و دلیلی نداره کسی بخاد با زور و اصرار و به رخ کشیدن اشتباه تحلیلگرای دیگه ، بقیه رو راهنمایی کنه

منتظر تصمیمات مجمع فرارو هستم و برای همه دوستان سلامت و آرامش و جیب پرپول آرزومندم.

permard45

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
metal Bolton organization
میانگین وزنی پیش‌بینی‌ها برای هر 4فصل سال 2019، قیمتی بیش از 3000 دلار را برای هر تن شمش روی نشان می‌دهد. باتوجه به آنکه فلز روی همچنان در کمترین سطح موجودی انبارهای دنیا قرار دارد و تقاضا برای این فلز نیز رو به‌افزایش است، تحقق این امر چندان عجیب به‌نظر نمی‌رسد. همچنین مؤسسه متال‌بولتن در گزارش پیش‌بینی وزنی قیمت تا سال 2023 برای شمش روی، قیمت هر تن این فلز را بیش از 3000 هزار دلار تخمین زده که خبری خوشایند برای تولیدکنندگان این محصول است.

SHAHBOD

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان
من با کد بورسی خودم فراور ندارم .... اون کسی هم که به نامش فراور دارم تهران نیست.... میخواستم اگر کسی امروز مجمع میره به همراهی ایشون برم مجمع ... لطفا اگر کسی از دوستان موافق ه که ایشون رو همراهی کنم پی ام بده
ممون

V.khosro

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
۱۰۰تومان تقسیم شد
آخر جلسه مدیر عامل به جورایی گفت اوضاع شرکت خوبتر میشه
تولید بالاتر از ۸۰۰۰تا و واقعی حتما ۱۰۰۰۰تن خواهد بود
مشکل فروش اصلا نداریم
بیرون محوطه با حسابرس صحبت کردم
خودش میگفت از لحاظ ساختار مالی شرکت عالیه
و گفت چون مهلت قانونی ما تموم شده
شرکت دیگه ای جسابرس میشود و اگر حسابرس زود عمل کنه ۲تا ۳ماهه سهام چایزه به حساب سهامدار میشینه

حمید حسام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان
سود تقسیمی خیلی پایین است شرکت درافزایش سرمایه خیلی کوتاهی کرده وسود انباشته آن بدرد نمیخوره چون قدرت مانورشرکت بسیارپایین است

بالا