مثلث رویی (کالسیمین- فرآوری -معادن روی)

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
کالسیمین امروز فرصت خرید داده از موقعیت خرید استفاده کنید فردا با بازگشایی قیمت جهانی

معاملات سهم متفاوت خواهد بود

عشق من حسام

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
صادرات بیش از ۲۶ هزار تن روی تا ۲۲ فروردین !
این نشون میده بسیاری از موانع پیش پای تولیدکنندگان و صادرکنندگان برداشته شده
سلام و درود
احتمال زياد كالسمين و فراور و ساير شركتهاي رويي مقدار زيادي از دپو مانده از سال ٩٧ را فروختند .... اگر نرخ ارز را هم نزديك به بازار ازاد براي شركتها محاسبه كنند !!!!! در همين گزارش فروردين انفجار شارپي رخ خواهد داد .....و ارديبهشت بسيار دل انگيزي را خواهيم داشت ..... مواظب سهام رويي خود باشيد .

KAI-ZEN

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان خسته نباشید.فرآور 150 درصد افزایش سرمایه از محل سود انباشته داره. کی قراره افزایش سرمایه اعمال بشه دوستان خبری از تاریخ اعمال افزایش سرمایه دارن؟

من شنیدم در اردیبهشت افزایش سرمایه اش انجام می شود

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام درکالسیمین ازدیروز حقوقی کوثر یک درصدی شد
سلام و درود
مطمعنا از قبل خریدهای خود را تکمیل کردند و در این چند روز اخیر نیز حقوقی خیلی زیاد خرید به نظرم حقوقی های زیادی نزدیک یک درصد هستند که نخواهند ظاهر شوند .... باید منتظر گزارشات فروردین گروه ماند .... مخصوصا در این سه ماه اول باید شگفتی اساسی را در گروه روی ببینیم ، بواسطه دپوی سال قبل و قیمتهای جهانی و نرخ دلار ... واقعا تا حداقل گزارشات فروردین فروش نداشته باشید ، صد درصد ضرر نمیکنید ....به نظرم مجمع افزایش سرمایه فراور هم بزودی باید اعلام بشه .... منتظرش میمونیم ...

از فردا درب قیمتهای جهانی باز میشه و اینشاالله روند بازارهای جهانی وفق مراد سهامداران بشه ...

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و درود
فاسمین در یک قدمی سقف مهرماه 97 .
اگه شاخص ترمز دستی رو نکشه فاسمین رو 1200 تثبیت و کف سازی میکنه .
انتظار بیشتر از این رو ازش داشتیم ولی فاسمینه دیگه ..
میگن : ره رو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود .

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
اگر فكر ميكنيد ذخاير دايما در كاهش ميشد ، سخت در اشتباه هستيد .... كه در اونصورت بايد از كوچه و خونه ها دنبال روي بگرديد !!!! در مقابل اون همه كاهش ذخاير ، بايد افزايشي هم باشه .... كه در غير اينصورت قحطي فلزات بوجود ميامد ... .... واقعا از رفتار بعضي ها بايد ترسيد !!!!! سود و زيان جزو ذات بازار هست !!!! ولي كوته نظري و حسادت از رشد سهام ديگران هم حدي دَارد ..... ذخاير كاهش و افزايش خواهد داشت .... و در حال حاضر نيز به حد بحراني ذخاير هست و شرايط براي رشد قيمتي بسيار مناسب هست .... شخصا براي چند ماه اينده قيمت جهاني را صد درصد صعودي ميبينم و انتظار عبور از قيمتهاي دو سال قبل را دارم .... امسال بايد از ٣٥٠٠ دلار عبور كنه و به ٤٠٠٠ و بيشتر هم برسه ..... گذشت زمان ثابت خواهد كرد .

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دارن می فروشن فرار می کنن. امروز ذخایر بالا رفت!!!
Copper -675
Zinc 3925
Lead -700
Nickel -1158
Aluminium* -7525 ذخایر چین هم بالا رفت!!!!
دکتر جان یه نگاهی به نظرات خودتون توی چند صفحه قبل بندازین . همش اشتباه از آب دراومد . خوب به اعتبار خودت لطمه میزنی .
اینکه چندین بار بگی یه سهم میریزه که نشد تحلیل بالاخره یکروزی میریزه . حتما اون روز میخای بگی دیدی گفتم .
خودم وقتی یه چیزی رو از بین اطلاعات موجود دریافت میکنم که بعدا مشخص میشه اشتباه تحلیل کردم چند روز فقط به بقیه گوش میدم و مطالعه میکنم تا ایراد کارم رو بفهمم .

بازار این روزا یه موتور محرکه قوی داره که همون افزایش نقدینگی هست که چند عامل در این ورود نقدینگی دخالت دارن . عامل اصلی کاهش ارزش پول ملی بوده که بورس از اون عقب بود و باید جبران بشه و این یه فرصت برای پولهای کمی هوشمند سرگردان هست . البته در برخی سهمها این عقب افتادگی جبران شده . و اما دلایل عمومی دیگری هم برای رونق این چند روزه کل بورس و جود داره که حتما میدونید.
درمورد شرکت های باصطلاح بنیادی ، فصل مجامع که به اون نزدیک میشیم باعث رونق بیشتر خواهد بود .
شرایط صادارت و دپوی محصولات و نرخ ارز و بازیهای قوانین من درآری اون (نیمایی - دولتی و... ) هم باعث شده سودهایی پنهان بشن که الآن آماده رونمایی شدن (بزودی تعدیلهای مثبت در صنایع صادراتی) و در مورد فرآور افزایش سرمایه از محل انباشته محرک مضاعف هست .
به نظر هنوز 10تا20 درصد رشد از همین محل باقی مونده .
خوب تا اینجا افزایش ذخایر و قیمت جهانی رو حساب نکردیم همین چند قلم کافیه .
درپایان ضمن عذر خواهی از طولانی شدن مطلب بنده 70 درصد فاسمین ، 15 درصد فرآور و 10درصد شپترو دارم و5درصد فولاد وریشمک و سهمی رو که ندارم نظر نمیدم فقط خواننده ام.
پیروز باشید

bahman_bah

Well-Known Member
کاربر فعال
دکتر جان یه نگاهی به نظرات خودتون توی چند صفحه قبل بندازین . همش اشتباه از آب دراومد . خوب به اعتبار خودت لطمه میزنی .
اینکه چندین بار بگی یه سهم میریزه که نشد تحلیل بالاخره یکروزی میریزه . حتما اون روز میخای بگی دیدی گفتم .
خودم وقتی یه چیزی رو از بین اطلاعات موجود دریافت میکنم که بعدا مشخص میشه اشتباه تحلیل کردم چند روز فقط به بقیه گوش میدم و مطالعه میکنم تا ایراد کارم رو بفهمم .

بازار این روزا یه موتور محرکه قوی داره که همون افزایش نقدینگی هست که چند عامل در این ورود نقدینگی دخالت دارن . عامل اصلی کاهش ارزش پول ملی بوده که بورس از اون عقب بود و باید جبران بشه و این یه فرصت برای پولهای کمی هوشمند سرگردان هست . البته در برخی سهمها این عقب افتادگی جبران شده . و اما دلایل عمومی دیگری هم برای رونق این چند روزه کل بورس و جود داره که حتما میدونید.
درمورد شرکت های باصطلاح بنیادی ، فصل مجامع که به اون نزدیک میشیم باعث رونق بیشتر خواهد بود .
شرایط صادارت و دپوی محصولات و نرخ ارز و بازیهای قوانین من درآری اون (نیمایی - دولتی و... ) هم باعث شده سودهایی پنهان بشن که الآن آماده رونمایی شدن (بزودی تعدیلهای مثبت در صنایع صادراتی) و در مورد فرآور افزایش سرمایه از محل انباشته محرک مضاعف هست .
به نظر هنوز 10تا20 درصد رشد از همین محل باقی مونده .
خوب تا اینجا افزایش ذخایر و قیمت جهانی رو حساب نکردیم همین چند قلم کافیه .
درپایان ضمن عذر خواهی از طولانی شدن مطلب بنده 70 درصد فاسمین ، 15 درصد فرآور و 10درصد شپترو دارم و5درصد فولاد وریشمک و سهمی رو که ندارم نظر نمیدم فقط خواننده ام.
پیروز باشید
با سلام. تحلیل من هیچ تغییری، نسبت به گذشته، نداشته!!!! یکبار دیگه میزارم

bahman_bah

Well-Known Member
کاربر فعال

bahman_bah

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام، قبلا گغتم، تا زمانیکه فلز روی جهانی،نتونه از مقاومت 2950 دلاری عبور کنه،در شرایط اصلاحی است. حالا اگر که شکست، میره بالای 3000 دلار، اما اگر نتونه از این مقاومت عبور کنه، انتظار من این است که بایستی، ذخایر جهانی فلز روی، شبیه زمانی که قیمت فلز روی 3600 دلار بود، افزایش زیادی داشته باشه،اگر اشتباه نکنم. در موج صعودی قبلی، زمانیکه قیمت فلز روی جهانی حدود 3600 دلار بود.در یک روز ذخایر فلز روی جهانی حدود 67000 تن افزایش داشت. و بعد از افزایش ذخایر، فلز روی جهانی دچار اصلاح سنگین شد. باید صبر کنیم ببینیم تحلیل درست در میاد یا نه
zinc-jadid.JPG

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باشرایط فعلی اقتصاد جهانی همین قیمتها هم خیلی خوبه تصور کنید دعوای آمریکا با چین و اروپا حل بشه رشد اقتصاد جهانی چند درصد رشد میکنه و سر کامودیتیها چی میاد؟ انصافا بازیگرای جهانی روی خوب عمل کردن تا اینجا و گرنه برای روی انتظار قیمتهای زیر 2000 میرفت.
و اخبار خوب اقتصاد جهانی نزدیکه .
پیروز باشید

بالا