مثلث رویی (کالسیمین- فرآوری -معادن روی)

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زمستان قیمت های جهانی به نظر در راه هست
مس خط روند صعودی بلند مدت را از دست داد
وروی هم کم کم داره خطری میشه
...................................
بعد سقوط ازاد نفت و ریزش پتروپالایشی ها
دراین گروه کمی باید محتاط تر بود
روی2400 را از دست بده میتونه حتی تا زیر2000 هم بره
صرفا نظر شخصی

$$$ Arta

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زمستان قیمت های جهانی به نظر در راه هست
مس خط روند صعودی بلند مدت را از دست داد
وروی هم کم کم داره خطری میشه
...................................
بعد سقوط ازاد نفت و ریزش پتروپالایشی ها
دراین گروه کمی باید محتاط تر بود
روی2400 را از دست بده میتونه حتی تا زیر2000 هم بره
صرفا نظر شخصی

مردک تا دیروز تعریف تمجید می کردی از فلزات چرا چون رویی داشتی حالا فروختی اومدی چرندیات می بافی منفی بافی می کنی *** تر از خودت همون خودتی

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مردک تا دیروز تعریف تمجید می کردی از فلزات چرا چون رویی داشتی حالا فروختی اومدی چرندیات می بافی منفی بافی می کنی *** تر از خودت همون خودتی
نه دوست عزیز
اصلا بازار بزرگ تر از اون حرف هاست من بخواهم درباره رویی ها منفی بافی کنم

صرفا یک هشدار بود
اون موقع هم که نظر مثبت بود صرفا تکنیکالی بود وبنده هیچ موقع سهم رویی نداشتم وفقط در ذوب فعال بودم دراین گروه
.....................................
ایشالا که قیمت های جهانی نریزه وبالا بره
ولی با هیجان و بدون اعصاب قطعا متضرر خواهیم شد وباید واقعیت را پذیرفت

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
نه دوست عزیز
اصلا بازار بزرگ تر از اون حرف هاست من بخواهم درباره رویی ها منفی بافی کنم

صرفا یک هشدار بود
اون موقع هم که نظر مثبت بود صرفا تکنیکالی بود وبنده هیچ موقع سهم رویی نداشتم وفقط در ذوب فعال بودم دراین گروه
.....................................
ایشالا که قیمت های جهانی نریزه وبالا بره
ولی با هیجان و بدون اعصاب قطعا متضرر خواهیم شد وباید واقعیت را پذیرفت
سلام و درود
خدا را شكر قيمت جهاني برگشت خوبي زده است .... اميدوارم تا اخر امشب به روند مثبت ادامه بده . شخصا ديروز از ادامه معاملات خيلي ترسيده بودم و خدا را شكر اخر وقت ديروز برگشت ... با آرزوي موفقيت براي همه دوستان عزيز

permard45

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
دوستان نظرتون در رابطه با این خبر 14 آذر چیه؟

پیش بینی روند قیمتی فلز روی در سال های آینده/ روی در سه ماهه دوم سال 2019 به اوج می رسد
به گزارش معدن نیوز به نقل از کامودیتی، موسسه وابسته به دولت استرالیا بهای 3 هزار دلار را برای روی در سه ماهه چهارم سال جاری و سه ماهه اولی سال آینده برآورد کرده که نسبت به سایر موسسات بالاتر می باشد. البته موسسه RBCCM برای سه ماهه اول سال آینده 3307 دلار را تخمین می زند.
پیش بینی این موسسات این است که قیمت روی در سه ماهه دوم 2019 (بهار 98) به اوج رسیده و متوسط 2778 دلار را تجربه نماید و در این بین سه موسسه اعتقاد به قیمت بالای 3 هزار دلار در آن برهه زمانی دارند

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
نقل قول از کانال تلگرامی

سهامداران شرکت‌های وابسته به فلز روی بخوانند

روی فلز شگفتی‌ساز سال 2019/قیمت این فلز می‌تواند تا سطح 4 هزار دلار در هر تن بالا رود

⬅️ قیمت روی در سال 2018 پایین تر از تمامی فلزات پایه قرار گرفت و در اواسط سپتامبر بیش از 30 درصد نسبت به قیمت ابتدایی سال افت داشت.

⬅️ عمده ترین دلیل افت قیمتی روی جنگ تجاری چین و آمریکا عنوان می شود.

⬅️ بر اساس پیش بینی ها قیمت روی در سال 2019 بهبود پیدا می کند و بحران عرضه فلز به پایان خواهد رسید.

⬅️ پیش بینی ها پیرامون قیمت روی برای سال 2019 متفاوت است، عده ای بر این عقیده اند که با توجه به سال بدی که روی گذرانده است می تواند تا سطح 4 هزار دلار در هر تن افزایش یابد، عده ای به پایان یافتن بحران عرضه فلز اشاره می کنند و سال خوبی برای قیمت این فلز تصویر می کنند و گروهی دیگر وضعیتی متعادل و کمی بهتر از 2018 را پیش بینی کرده اند./بورس‌فوری

⚠️ انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز است.

واکنش‌ تحلیلی ‌به اخبار مهم بورس
https://****/joinchat/AAAAAE47fPSue7_gSGOcXw

حمید حسام

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
دوستان عزیز خبری از پرداخت سود سهام فرآوری دارید درتماس های تلفنی کسی پاسخگو نمی باشد ظاهرا اوضاع شرکت ازنظرمالی بهم ریخته وخوب نیست

V.khosro

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
حمید حسام عزیز سود من و اول ماه ریختن
شماره شرکت رو از رو سایت بردار و زنگ بزن وصل شو قسمت مالی جوابگو هستن
دیروزم من صحبت کردم
شماره حساب و مشخصات فردی رو براشون فاکس کن بلافاصله میریزن

rezamehdi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
دوستان عزیز خبری از پرداخت سود سهام فرآوری دارید درتماس های تلفنی کسی پاسخگو نمی باشد ظاهرا اوضاع شرکت ازنظرمالی بهم ریخته وخوب نیست
زودتر از موعد پرداخت کردند. برای من رو آذرماه ریختند به حسابم.

sahba_piano

Well-Known Member
کاربر فعال
کم کم داره 780رو پس میگیره...... افزایش تورم و تزریق نقدینگی در اقتصاد چین قیمت این کامودیتی رو به مرز 4هزار دلار می رسونه...
بازنشر نشده است
عرض کردم که فاسمین بسیار خوش آتیه است...و این تنها آغاز راهست.....

شیطان

Active Member
کاربر فعال
کالسمین را باید شگفت انگیزترین سهم سال 98 نامید با توجه به اینکه احتمالا حدود 15000 هزار تن از تولید شمش امسال به سال 98 منتقل خواهد شد و فروش شرکت در 98 به بیش از 50000 هزار تن شمش خواهد رسید با سود زیر مجموعه ها سود 400 تومانی برای کالسیمین در سال 98 کاملا دست یافتنی است ضمن اینکه با جمع شدن سامانه کذایی نیما حداقل نرخ تسعیر را 11000 تومان در نظر باید گرفت. در مورد سال جاری هم حتی اگر با همین روال ادامه داشته باشد با زیر مجموعه ها به سودی به مراتب بیشتر از سال پیش خواهد رسید.
ضمن اینکه باید توجه داشت شرکت 100 تومان اندوخته دارد و موضوع فروش هم چه سنگ اندازی برای صادرات باشد و چه سیاست خود مدیران برای تسعیر در نرخ بالاتر باشد به زودی حل و فصل خواهد شد.

بالا