مثلث رویی (کالسیمین- فرآوری -معادن روی)

ارش کمانگیر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به همه دوستان چند دقیقه قبل با امور سهام صحبت کردم در مورد کنسانتره روی گفتن ۷۵۰۰تن کنسانتره روی با۲۹۵۰ تن شمش تهاتر شده و حدودا ۱۳۰۰۰تن موجودی کنسانتره روی هست درمورد موجودی شمش الومینیوم سوال شد گفتند جای طلب شرکت تهاتر شده و برج ۸ وارد شرکت شده و ما فرصت شفاف سازی نداشتیم منظورش این بود که چند روز بعد بورس بهشون گیر داده در مورد باز شدن نماد شرکت گفتند هفته اینده به احتمال زیاد تمام مطالب نقل قول بود تلفن امور سهام ۸۸۷۱۷۵۲۰و ۲۱

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام من سودم رو گرفتم . مشخصات رو فکس کردم دوروز بعد زنگ زدن و اسم بانک رو که یادم رفته بود پرسیدن و چند روز بعد اومد تو حساب خیلی هم با ادب و احترام رفتار کردن. دمشون گرم

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باسلام و احترام
متاسفانه دلار گارد صعودی گرفته اگه دولت و بانک مرکزی همین جاها موفق به کنترلش نشن احتمال ابر تورم تشدید میشه گرچه ازنظر قیمت به نفع سهام خواهد بود اما ما از این وضعیت راضی نیستیم . درسته بالارفتن قیمت سهام سود خوبی به ما میده ولی در آینده دودش تو چم خودمون هم میره . در هر صورت روند امروز احتمال قوی مثبت خواهد بود هم دلار و هم اخبار خوب شرکتهای صادراتی .
با آرزوی پیروزی برای شما دوستان

ارش کمانگیر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به همگی با امور سهام کاما چند دقیقه قبل تماس گرفتم افزایش سرمایه از امروز به پرتفو اضافه شده و قابل معامله است فشار فروش تو کاما به همین دلیله

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
فاسمین همچنان فروش کمی در آذر ماه داشته..
حدود 2800 تن شمش روی تولید کرده و کمتر از 750 تن فرخته.
اما..
امیدواریم با توجه به اطلاعیه ای که شرکت مبنی بر جهش صادرات در آینده داده، از این ماه به بعد شاهد رشد خوب درآمدهای شرکت باشیم...
بنده در قیمت زیر 750 روزهای گذشته تعدادی خرید کردم که اگر باز هم زیر این قیمت فرصت ورود بده، اضافه خواهم کرد...

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
احتمال زیاد جنگ تجاری ترامپ در آخر راه باشد ....نقل از کانال کامودیتی ها

#جنگ_تجاری کامودیتیها در روز دوشنبه مثبت!

ترامپ امروز با رییس جمهور چین یک مکالمه تلفنی بلندمدت در خصوص اختلافات 2 کشور در بخش سیاستهای تجاری داشته و میگوید که نتایج بسیار مثبت است!

#کامودیتی ترامپ به خوبی میداند که در صورت عدم مثبت شدن بازار #سهام آمریکا، شانسی در انتخابات دور دوم ریاست جمهوری سال 2020 ندارد، لذا تمامی انرژی خود را برای توافق با چین بکار خواهد بست! ترامپ همچنین فشار زیادی به فدرال رزرو وارد میکند تا ترمز #بهره دلار را کشیده و عامل رشد شاخصهای #سهام شود ... که البته #دلار را در سال 2019 تضعیف خواهد کرد

Trump Just had a long and very good call with President Xi of China, Deal is moving along very well. If made, it will be very comprehensive, covering all subjects, areas and points of dispute. Big progress being made! @Commodities

فرهاد رضايي

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام من سودم رو گرفتم . مشخصات رو فکس کردم دوروز بعد زنگ زدن و اسم بانک رو که یادم رفته بود پرسیدن و چند روز بعد اومد تو حساب خیلی هم با ادب و احترام رفتار کردن. دمشون گرم
سلام . برای من که بر عکس شده. 50 روز است حساب تجارت را داده ام و هر 2-3 هفته یکبار تماس گرفتم و اخرین بار چند روز پیش میگه درگیر کد بورس هستیم ! به خودشان یک زحمت نمی دهند حتی لفظی هم شده بگویند عذر می خواهیم بابت تاخیر و یا تشکر می کنیم بابت منتفع شدن شرکت از بابت نگه داشتن پول شما در حساب خودشان ! واقعا گاهی وقت ها بد و بیراه گفتن و تهدید لازمه برای گرفتن حق ، که حداقل از عهده من نوعی بر نمیاد

sahba_piano

Well-Known Member
کاربر فعال
پایان جنگ تجاری چین و امریکا نزدیکه و صعود قیمتهای جهانی فلزات ....
منتظر شکست مقاومت 780 باشید.........

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
علت منفی خوردن فاسمین رو نفهمیدم!!!
بازار جهانی که بسته
بازار هم که متعادله
پس چرا این سهم ارزشمند باید منفی بشه؟

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بزودی مشکل صادرات کمتر میشه .
والبته جهان و به خصوص منطقه آبستن تغییرات عظیمی هست . امیدواریم مدیران بیکفایت مملکت حداقل بخاطر بقای خودشون تصمیم درستی بگیرن .

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
مشکل صادرات و عدم فروش
مشکل فروش به خاطر الزام به پیمان سپاری برای برگرداندن ارز بود که دیروز اعلام شد این الزام برداشته شده و ظرف دو هفته آینده ابلاغ خواهد شد. به این ترتیب با رفع مشکل صادرات، چندین هزار تن روی که در انبارهای کالسیمین دپو شده است، فروخته شده و تبدیل به سود خواهد شد.
اما امروز در بازار روز بانکیها بود و کوتاه مدتی ها سایر سهام خود را میفروختند تا تبدیل به بانکی کنند و به همین دلیل سایر سهام منفی خوردند.

sahba_piano

Well-Known Member
کاربر فعال
پایان جنگ تجاری چین و امریکا نزدیکه و صعود قیمتهای جهانی فلزات .......رشد کامودیتی ها رو در هفته آینده شاهد هستیم.....

بالا