لپیام ( گسترش صنایع پیام )

شروع موضوع توسط عاشق بورس ‏13 اکتبر 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. کسینوس

کسینوس Well-Known Member کاربر فعال

لازما متوقف شد.

خوب هست اینگونه پست گذاشته شود نه اینکه هر روز بیام بگیم قطعا،یقینا......تا فردا این میشه و اون میشه.....بعد هیچی نمیشه!!

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  2. rtp1

rtp1 Well-Known Member کاربر فعال

ممنون ازسهامدارآگاه وباوفا...تشکربنده راازبابت اطلاع رسائی صحیح خویش پذیراباش....

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  3. کسینوس

كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ ثبت معاملات توافقي نماد معاملاتي شركت کارخانجات صنعتي آزمايش (لازما1)، با توجه به عدم اظهار نظر حسابرس نسبت به صورتهاي مالي سال مالي 1394، متوقف گرديد. مديريت عمليات بازار و اعضاي فرابورس ايران

از همین بسته شدن هم باز بعضیها می خواهند خبر جدید در بیارند.چرا خب؟مگر با یک پست غلط میشه روند رو تغییر داد؟!

4. کسینوس

بازار توافقی پایه خودش یعنی عدم اظهار نظر!!
    بازار توافقی یعنی ابهام.....یعنی عدم شفاف سازی
    بازار توافقی یعنی عدم تولید
    بازار توافقی یعنی نه بورس نه فرابورس
    بازار توافقی یعنی بازار ماده 99 قانون پنج ساله پنجم
    پس چرا باز نمادش رو می بندین؟!!خندیدنی نیست؟اینها رو اخراج کردین از بورس و فرابورس به دلایل بالا.......باز میگید به دلیل عدم اظهار نظر نماد بسته؟؟!!

گفتید ریسک خرید و فروش اینها با خودتون.......مسئولیتش با خودتون.......باز نماد رو می بندین؟؟؟؟!!!

یک شخص از این تشکر کرد.
  5. rtp1

6. کسینوس

دوست عزیز

تا الان منتظر گزارش حسابرسی بودید(نمی دونم چه چیزی رو حل می کرد البته خب لازم بود ولی یک روال بود چیز خاصی نبود) و رشد لازما رو به اون گره زده بودند(البته الان دیگه کسی پیداش نیست)
    حالا نوبت گزارش شفاف سازی رسیده؟!!الان باید منتظر دقایق بود که بیاد روی کدال؟؟؟!!!

7. asghar2020

asghar2020 Well-Known Member کاربر فعال

سلام طبق گفته جناب آقای تقوایی حسابرس شرکت گزارش توسط بورس در حال بررسیه انشالله دو سه روز دیگه نماد باز میشه

8. rtp1

پیش بسوی لپیام ....جانمونید...

9. کسینوس

لازما دیگر یک شرکت تولیدی نیست.این موضوع رو باید اونهایی که درک نمی کنند،درک کنند.مخالفت با افزایش سرمایه به این دلیل،به نظرم بی ربطه.....لازما رو دیگر باید یک شرکت پشتیبان در نظر گرفت.حالا سرمایه گذاری،هلدینگ،گسترش و یا هر چیز دیگر

10. کسینوس

جالبه...2 نفر سهام لازما رو روی 2131 و2130 مچ کرده بودند که بفروشند.....ولی ظاهرا حذف شدند.درسته؟

11. rtp1

لازما دیگر یک شرکت تولیدی نیست.این موضوع رو باید اونهایی که درک نمی کنند،درک کنند.مخالفت با افزایش سرمایه به این دلیل،به نظرم بی ربطه.....لازما رو دیگر باید یک شرکت پشتیبان در نظر گرفت.حالا سرمایه گذاری،هلدینگ،گسترش و یا هر چیز دیگرhttp://azmayesh-group.ir/حضور-آزمایش-در-پنجمین-نمایشگاه-عرضه-مس دوست عزیز شما بابررسی سه لینک بالا پی خواهید بودکه درمملکت ما همه چیز امکان پذیراست که هرلحظه رخ دهد.زمانیکه لازما درغرفه نمایشگاهی خودلوازم خانگی تولیدشده خویش راتبلیغ میکنه ودرمعرض فروش گذاشته شما میفرمائید تولیدی نیست.چه اشکال دارد که دوتا دستور خریدوفروش درسیستم فرابورس ایران عزیز یک نیم ساعتی توسط دوکارگزاربورسی مچ شده باشد وبعد حذف گردنند...

12. کسینوس

من نمی دونم که چرا بعضیها خوب توجه نمی کنند.دوست عزیز،در اینکه تولید لازما به مرودشت منتقل شده است،مگر شکی دارید؟مگر من گفتم لازما دروغین در نمایشگاه بوده؟خب همه می دونند محصولات در مرودشت ساخته می شود.چرا همه چیز رو می پیچانید؟اصلا هدفتون چیه؟الان فکر می کنید من به ضرر لازما صحبت کردم؟یا پیام؟متاسفانه عده ای با همین بی توجهیها،افزایش سرمایه را به تاخیر انداختند.

13. rtp1

عزیز... من یک سهامدارم وهیچ هدفی جزرشد سهام وسرمایه ام دربورس ندارم. آنهائی که مییچانند من نمیدارم چه اهدافی دارن.

14. کسینوس

پس چرا دقت نمی کنید و الکی روی هر پستی نقل قول می کنید و به چالش می کشید؟مگر من پستم غیر از حمایت از لازما بود؟می دونید که الان یکی از اشکالات بورس تولیدی نبودن لازماست .ولی من میگم آقا درسته که لازما تولید نداره ولی همه می دونیم جریان چیه و تولیدش رو برده مرودشت....پس این چه اشکال الکیه که بورس گرفته؟حالا راهش چیه؟اینه که لازما رسما بگه من دیگه تولیدی نیستم و دارم از مرودشت پشتیبانی می کنم........این یعنی تغییر اساسنامه........ولی عده ای مخالفند....چرا؟نمی دونم................

rtp1 از این پست تشکر کرده است.
  15. کلانتر12

کلانتر12 Well-Known Member کاربر فعال

افزایش سرمایه ۹۱۳ درصد لازما در شروف تایید
    سلام تغییر اساس نامه لازما فردا در کدال و روزنامه ابرار
    غیر از فعالیت قبلی فعالیت اجاره املاک و برند نیز اضافه شده است و مجمع آن هم با مجمع ۹۵/۶/۲۹ یکی شد یعنی دو مجمع در یک روز
    مشکلات لازما حل شده منتظر حسابرسی شش ماهه تا اول هفته بعد و گرفتن تایید هم تا مجمع و اطلاع رسانی در مجمع محتمل میباشد

سعید 57، nav1363 و mohammadva از این ارسال تشکر کرده اند.
  16. rtp1

دوست عزیز لطفا شماره صفحه روزنامه ابرار راکه آگهی لازما چاپ میشه یادآوری فرمائید.

اسد بورس و mohammadva از این پست تشکر کرده اند.
  17. nav1363

nav1363 Active Member کاربر فعال

مثل اینکه فروشنده چند روز پیشش خبری ازش نیست.....پیام میتونه سقف قیمت امسال خودشو بزنه فقط صبوری++++

سعید 57 و mohammadva از این پست تشکر کرده اند.
  18. mohammadva

mohammadva Well-Known Member کاربر فعال

.....

فروشنده حدود 5 میلیون سهم داشته که 4 میلیون را فروخته و کد به کد کرده و 1 میلیون باقیمانده را فعلا قصد فروش نداره

اسد بورس، سعید 57 و nav1363 از این ارسال تشکر کرده اند.
  19. rtp1

عزیزان درصفحه پنج روزنامه ابرار بتاریخ 18/8/95 چاپ شدهfile:///D:/a5.pdffile:///D:/a5%20(1).pdf

سعید 57 از این پست تشکر کرده است.
  20. کسینوس

چیزی که من دیدم،تغییر در اساسنامه آزمایش مرودشته.....تغییری در اساسنامه لازما دیده نمیشه!

حالا خدا داند باز بی دقتیه!!یا اینکه چیز دیگه ای منظورشون هست!