لپیام ( گسترش صنایع پیام )

مهدی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بزودی خبر خوشی از پیام خواهید شنید
علاوه بر شرایط مجموعه های لپیام، خبر دیگری که می تواند برای پیام بیاید، خروجش از بازار پایه ج و آمدن به سمت بازارهای بالاتر بورس اوراق بهادار

rtp1

Well-Known Member
کاربر فعال
علاوه بر شرایط مجموعه های لپیام، خبر دیگری که می تواند برای پیام بیاید، خروجش از بازار پایه ج و آمدن به سمت بازارهای بالاتر بورس اوراق بهادار
با حلوا حلوا گفتن که دهان شیرین نمیشود.... راست میگین ارود خرید بالاتر بگذارید تا قیمت بره بالا..

آینده1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سبد من وساخت لازما پیام هست

شک نکنید پیام راه وساخت میرود

قسمتی از پتانسیلهای پیام لازما هست.

مهدی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سبد من وساخت لازما پیام هست

شک نکنید پیام راه وساخت میرود

قسمتی از پتانسیلهای پیام لازما هست.
نظر بنده
سرمایه پیام بسیار کم می باشد و این سرمایه کم و پتانسیلهای درونی رشد خوبی را می تواند برایش ایجاد کند.
اما اگر کسی می توانست، مدیران وساخت و مدیران لپیام با هم هماهنگ می کرد و از پتانسیلها و دارایهای پیام و مخصوصا زمین آزمایش وارد فعالیت می شدند، برنامه های شرکت آزمایش و لپیام با همکاری وساخت جلو می رفت (در مورد تغییرات زمین تهران) این همکاری می تواند پتانسیل خوبی را ایجاد کند.

مهدی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از مجموعه لپیام،،شرکت بکابش را هم خوب می خرند،،کسی از شرکت خارج از بورسیش ،کابل افشان خبری دارد، این شرکت هم از شرکتهای تولیدی این شرکت می باشد

alborz13

Well-Known Member
کاربر فعال
صفحه 13 گزارش لپیام هم واسه خودش خیلی حرفها داره چقدر این سهم داره مفت معامله میشه
به ارزش سال 95 گفته 306 میلیارد تومان دارایی ثابت داره میشه سهمی 1700 تومان حالا به نرخ روز چقدر میشه!!!!!!!!!!!!!!!

alborz13

Well-Known Member
کاربر فعال
ارزش دفتری لپیام به تاریخ سال 95 770 تومان به ازای هر سهم هست که با توجه به رشد بالای دو برابری ارزش دارایی های شرکت حداقل الان بالای 1000 تومان خواهد بود الان تو بازار اغلب سهام چند برابر ارزش دفتری در حال معامله هستن قطعا قیمت لپیام به زودی به ارزش دفتری خواهد رسید
عدم شفافیت شرکت باعث این اختلاف فاحش شده که با ارسال گزارشاتی که داشته و خواهد داشت و همین طور پیگیری مستمر سهامدارا شفافیت شرکت هم بالاتر خواهد رفت

arman22

Well-Known Member
کاربر فعال
لپیام بعید که دیگه اجازه ورود زیر ارزش دفتری به کسی بده.شاید نزدیک ارزش دفتری سال ۹۵ که حدودا ۷۵۰ است یکم حجم بخوره.لپیام راه شسم را خواهد رفت و حتی شاید سریعتر

alborz13

Well-Known Member
کاربر فعال
لپیام بعید که دیگه اجازه ورود زیر ارزش دفتری به کسی بده.شاید نزدیک ارزش دفتری سال ۹۵ که حدودا ۷۵۰ است یکم حجم بخوره.لپیام راه شسم را خواهد رفت و حتی شاید سریعتر
نه قربونه شکلت به این تندی هم بالا نمیره قطعا باید بتونن تا زیر ۳۸۰ سهمو خشک کنن

آینده1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اشتباه سهامداران پیام همیشه این بوده دنبال یک اتفاق درلازما بوده اند تا به سود برسند.در حالیکه اصل سود در درون خود پیام هست

مانند وسدید و ثنوسا افزایش سرمایه از زیر مجموعه ها بدهد

یا یک چیزی خودش بفروشد.

من احساس میکنم بزودی قیمت پیام دو برابر لازما میشود

rtp1

Well-Known Member
کاربر فعال
توقف نماد لپیام به خاطر گزارش عدم اظهار نظر بسته شد احتمالا دوشنبه دوباره باز میشه

آینده1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیام سال اینده بلوک لازما را میفروشد

وقتی رفت بالای 3000تومان این پست را می اورم

بالا