لپارس ( پارس الکتریک )

(hassanzadeh)

New Member
عضو تازه
بعد ار 2 سال كما نمرديم و اين نمادو تو تابلو ديديم


خريداران بخريد و جا نمونيد

فروشندگان خسته از اين نماد بفروشيد
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

(hassanzadeh)

New Member
عضو تازه
البته تو 60 تمومن هر چي بود توسط من جمع شد

اگه مي فروشيد60 تومن من خريدارم

اونمور تو صف فروش هم 90 به بالا گذاشتم برا فروش
 

مرصاد

New Member
عضو تازه
امیدوارم لپیام و لازما هم خجالت بکشند بیان تابلو بشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
پارس الکتریک هم امد


پارس الکتریک

سرمایه 300میلیارد ریال
اندوخته قانونی 30 میلیارد ریال
اندوخته توسعه 35میلیارد ریال

سود انباشته 177میلیارد ریال

جمع حقوق صاحبان سهام 543میلیارد ریال

ارزش هر سهم 1800 ریال
 

babamajid

Well-Known Member
کاربر فعال
امیدوارم لپیام و لازما هم خجالت بکشند بیان تابلو بشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مسئولین بورس باید از سهامداران که به این بازار اعتماد کردند خجالت بکشند و این دو سهم را باز کنند. دوستان مراقب باشید و از اینگونه سهام نوسان نگیرید که مثل ما یهو گیر میکنید. یادم نمیره چند سال قبل درست روز قبل از بسته شدن بقصد نوسان گیری لازما خریدیم که باعث قفل شدن و احتمالا از بین رفتن سرمایه شد....
 

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
پارس الکتریک هم امد

اگر پیش بینی درامد حاصل از فروش درست از اب دربیاید که در ده سال
بیسابقه است

طوفان به پا میکند


 

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
پارس الکتریک هم امد

با عرض سلام:
تحليلي بر پرتفوي شركت پارس الكتريك:

1. شركت كارخانجات لوازم خانگي پارس ( سهامي عام )
به منظور ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع محصولات لوازم خانگي در سال 1354 با سرمايه ششصد ميليون ريال در تهران به ثبت رسيد و كارخانه و تاسيسات آن در شهر صنعتي البرز قزوين احداث و به همت مهندسين و كارگران ايراني در سال 1359 به بهره برداري رسيد.
طي دوران فعاليت شركت پس از پيروزي انقلاب تركيب و ميزان سرمايه شركت به دفعات افزايش يافته و در سال نيز در سازمان بورس اوراق بهادار پذيرفته شد .
سرمايه ثبت شده شركت در حال حاضر مبلغ 150 ميليارد ريال و ميزان درصد سهام شركت پارس الكتريك در شركت معادل 38/61 % مي باشد .
ميزان ظرفيت اصلاح شده پروانه بهره برداري فعلي شركت بر اساس موافقت اصولي دريافتي در سال 1375 بالغ بر سيصد هزار دستگاه يخچال و فريزر مي باشد . كه جهت رسيدن به توليد 500 هزار دستگاه انواع يخچال و فريزر در سال و همچنين توليد ساليانه 200 هزار دستگاه لباسشويي در يك شيفت از محل موافقت هاي اصولي اخذ شده سرمايه گذاري لازم انجام و قسمت اعظم آن مورد بهره برداري قرار گرفته است.كارخانه ماشين لباسشويي نيز تكميل شده و ضمن دريافت پروانه بهره برداري توليد انبوه آن از اواخر سال گذشه شروع شده است .
محصولات فعلي شركت يخچال و فريزر 12 فوت و ماشين لباسشويي 5 كيلويي مي باشد.

2. شركت خدمات پارس ( سهامي خاص )
اين شركت در سال 1355 تاسيس و 100% سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك ميباشد و بر اساس مفاد اساسنامه كه خدمات بعد از فروش محصولات ساخت كارخانجات پارس الكتريك و ساير فعاليتهاي بازرگاني مي باشد فعاليت اصلي خود را در زمينه مزبور و نيز پشتيباني و خدمات بعد از فرو ش محصولات ساخت كارخانجات پارس الكتريك در سراسر كشور ، نصب آنتن مركزي و اجراي سيستمهاي صوتي و تصويري، تهيه و بازسازي قطعات مورد نياز در تعميرات و با داشتن ورزيده ترين كادر خدماتي در 14 شعب رسمي و بيش از 229 نمايندگي مجاز در اقصي نقاط كشور اسلامي خدمات خود را ارائه مي دهد .
اين شركت زمان انتظار مشتريان در شعب تهران و تعميرگاه مركزي را در طي سال 1380 به 24 ساعت تقليل داده و قصد دارد در سال 1381 بع راه اندازي سيستم سيار رضايت مشتريان را تا حد مطلوبي بر آورده نمايد.
3. شركت پارس كالري (سهامي خاص)
اين در شركت در سال 1357 تاسيس و 99/99% سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك مي باشد . موضوع اصلي فعاليت شركت در حال حاضر انجام كليه امور درودگري و مشاوره ، طراحي و توليد انواع محــصولات چوبي از قبيل ميــزهاي اداري و تـــحرير ، فــضا سـازي و پارتيشن بندي ، ديواركوبي و ديوار سازي ، سقف كوبي ( سقف كاذب )و اجراي چيدمان تجهيزات اداري در جهت تامين نياز عموم ساختمانها و ابينه با كيفيت و موغوبيت عالي مي باشد .
شركت پارس كالري در سال 1379 موفق شد علاوه بر انتقال به محل جديد خود ( كيلومتر 15 جاده قديم كرج ) بعنوان نخستين شركت ايراني گواهي isoo9001 در طراحي و توليد انواع محصولات چوبي در كشور و نشان استاندارد ملي ايران براي عمده محصولات توليدي خود دريافت نمايد.

4. شركت طراحي مهندسي ساخت صنعت ( سهامي خاص )
اين در شركت در سال 1356 تاسيس و 100% سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك مي باشد و شركتها تابعه با سرمايه اي به ميزان ده ميليار ريال مي باشد و فعاليت اصلي آن ايجاد كارخانه هاي صنعتي و توليدي و بهره برداري از آنها، ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع لوازم صنعتي، برقي، الكترونيكي و قطعات مربوطه و صادرات محصولات شركت است و محل فعاليت شهر صنعتي البرز قزوين مي باشد .
از اهم فعاليتهاي اين شركت در سال 1380 تجهيز محل كارخانه و انتقال و نصب ماشين آلات صنعتي به موازات آن يكي از تامين كنندگان اصلي قطعات خنك كننده ، جعبه بلند گو ، دگازينگ و كابينتهاي تلويزيونهاي توليدي شركت پارس الكتريك نيز بوده است .

برنامه هاي سال آتي اين شركت به شرح زير است :


تكميل پروژه كارگاه آبكاري و راه اندازي آن و اخذ سفارش كار.
اجراي پروژه انتقال كارگاه چاپكاري
توسعه پروژه ساخت سيم دو شاخه برق.
ادامه راه اندازي خطوط تزريق پلاستيك و پرسكاري جهت اخذ سفارش .

5. شركت پارس نيك (سهامي خاص)
اين در شركت در سال 1356تاسيس گرديد و 100%سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك مي باشد و عمده فعاليت آن عمليات بازرگاني، واردات و صادرات كليه كالاهاي مجاز و انواع تجهيزات الكتريكي و الكترونيكي مي باشد و يكي از عاملين فروش محصولات پارس الكتريك مي باشد. اين شركت در سال 1380 به ميزان 5/11 ميليارد ريال از محصولات پارس الكتريك را در فروشگاه بلوار كشاورز به فروش رسانده و همچنين در تامين قسمتي از نيروي انساني مورد نياز شركت پارس كالري و تامين قسمتي از كالاي مورد نياز شركت پارس الكتريك و شركت الكترونيك سيرجان از قبيل پروفيل آلومينيوم، هيت سينگ و مقطع صنعتي فعاليت داشته كه جمعا به ميزان 388 ميليون ريال بوده. همچنين سال مالي مذكور به ميزان 570 ميليون ريال كاغذ فيلتر و 550 ميليون ريال از محصولات شركت پارس خزر را به فروش رسانده است. مقايسه رقم فروش سال 80 اين شركت با سال 79 نشام دهنده افزايش فروش به ميزان 194،3 ميليون ريال مي باشد كه ناشي از افزايش فروش محصولات پارس - الكتريك در فروشگاه شركت پارس الكتريك واقع در بلوار كشاورز مي باشد.

6. شركت مهندسي و بازرگاني پارس(سهامي خاص)
اين شركت در سال 1354 تاسيس گرديد و 100% سهام آن متعلق به شركت پارس الكتريك مي باشد و اهم فعاليت اين شركت خريدو فروش، واردات، سرويس، تعمير و نگهداري كليه دستگاههاي صنعتي و بازرگاني و ساير خدمات مي باشد و اهم فعاليتهاي شركت در سال 80 به شرح زير است :
الف _ بازرگاني: با عنايت به ركورد اقتصادي در سال گذشته فعاليت هاي بازرگاني خارجي شركت كه عمده ترين آنها واردات كمپرسور، ترموستات، گاز سرماساز و ... بوده، متوقف گرديد و فعاليت شركت حول محور اخذ نمايندگان معتبر خارجي و واردات لوازم خانگي انجام گرديد.
ب _ انبار: با توجه به اختيار داشتن دو باب و نيم شركت كارخانجات پارس الكتريك، اين شركت موفق به كسب در آمدي حدود 3/5 ميليارد ريال 1380 گرديده است.
ج _ خدمات: ارائه خدمات تامين نيرو، رستوران و غيره كه تا سال 79 توسط اين شركت اجرا مي گرديد، از مرداد ماه سال 80 به شركت خدماتي جديدالتاسيس پيوند جامع منتقل گرديد و در فعاليت شركت در زمينه امور تخصصي موضوع خعاليت آن مندرج در اساس نامه ، شامل خدمات فني و مهندسي گرديد كه در اين راستا مقدمات انعقاد قرارداد تعمير و نگهداري كليه تاسيسات مكانيكي و الكتريكي شركت پارس الكتريك فراهم شده است.

7.

شركت پرسا رايانه ( سهامي خاص )
اين شركت در تاريخ 28 /4/1377 و با سرمايه تامين شده از سوي شركت پارس الكتريك ايجاد و فعاليتهاي اصلي آن عبارتند از :
تاسيس و ايجاد كارخانجات صنعتي و بهره برداري از آنها ، ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع نرم افزار رايانه اي ، لوازم صنعتي ، برقي الكترونيكي و قطعات مربوطه ، صادرات محصولات شركت ، خريد و واردات مواد اوليه مورد نياز شركت و ...
سرمايه شركت مبلغ 5 ميليارد ريال منقسم به 5 ميليون سهم 1000 ريالي مي باشد . جمع فروش سال 1380 اين شركت برابر 289،31 ميليون ريال است كه اين رقم 89 % فروش سال قبل و 52% بودجه پيش بيني شده و شامل محصولات ذيل است :

مانيتور پارس 60% كل فروش
سيستم 35 % كل فروش
ملزومات 5% كل فروش
شركت كارتن البرز ( سهامي عام )

8. شركت عايق پلاستيك (سهامي عام)
شركت عايق پلاستيك (سهامي عام) در تاريخ 1335 تحت شماره 5335 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي در تهران به ثبت رسيده است . بهره برداري از شركت در تاريخ 1337 با مجوز صادره از وزارت صنايع آغاز گرديده و در سال 1376 از خيابان تهران نو به نشاني فعلي در كيلومتر 15 جاده مخصوص كرج منتقل شده است.27/99% از سهام اين شركت متعلق به شركت پارس الكتريك مي باشد .
به استناد مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 15/7/1377 شركت از سهامي خاص به سهامي عام تغيير شخصيت حقوقي يافته و از تاريخ 28/11/1377 نزد سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذيرفته شده است .
خلاصه فعاليت شركت طبق اساسنامه عبارت است از :
تهيه و تبديل ، توليد و فروش محصولات پلاستيكي و يا ساير موارد شيميايي توليد شده يا خريداري شده .

9. شركت الكترونيك سيرجان ( سهامي خاص )
اين شركت در سال 28/3/77 و با سرمايه تامين شده توسط شركت پارس الكتريك ايجاد وفعاليتهاي اصلي آن عبارتنداز:
تاسيس و ايجاد كارخانجات صنعتي و توليدي و بهره برداري ازآنها،ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع نرم افزار و سخت افزار رايانه اي،لوازم صنعتي،برق الكترونيكي و قطعات مربوطه، صادرات محصولات شركت، خريد و واردات مواد اوليه مورد نياز.
مركز اصلي شركت الكترونيك سيرجان ، منطقه ويژه اقتصادي سيرجان مي باشد. سرمايه شركت مبلغ 5 ميليارد ريال منقسم به 5 ميليون سهم هزار ريالي مي باشد. اهم فعاليتهاي سال 1380 اين شركت عبارتند از:

آمار توليد و فروش محصولات
عقد قرار داد با شركت mwa و philips در خصوص طراحي شاسي در جهت ايجاد تنوع و امكان كاهش قيمتهاي خريد به دليل خريد مستقيم از فروشندگان قطعات.
انعقاد قرار داد و شروع كار پروژه براي تو ليد و فروش 50000 دستگاه راديو پخش اتومبيل با شركت سازه گستر سايپا.
طراحي و ساخت و نصب خطوط توليد ckd و skd براي توليد مانيتور رنگي و تلويزيونهاي با اندازه بزرگ .
راه اندازي و توليد محصولات جديد تلويزيون 34 و 29 flat و مو خشك كن مدل 100-hd
انجام امور مربوط به انتخاب ، خريد ، راه اندازي و توليد مانيتور 15 با همكاري شركت hyundai كره.
تجهيز و بكارگيري نيروي انساني متخصص جهت توسعه فعاليتهاي كارخانه .
انجام مذاكره با فروشندگان و اخذ تخفيفات مناسب به همراه حفظ و ارتقاء كيفيت.
اجراي عمليات ساختماني براي توسعه سالنهاي توليد و بخشهاي فني جهت افزايش ظرفيت و توليد محصولات جديد مطابق تعهدات .
توسعه نمايندگي فروش ( خريداران عمده ) مراكز استان اصفهان ، فارس .
مطالعه و بررسيهاي فني و بازاريابي در خصوص توليد و فروش dvc و vcd و كنتورهاي ديجيتالي .
خريد و ساخت خط توليد راديو پخش اتومبيل .
اخذ استاندارد ce براي محصولات مو خشك كن .
توسعه نرم افزار از جمله سيستم پارت ليست ، سيستم پرسنلي و حقوق و دستمزد ، سيستم رديابي شناسنامه محصول و عيوب و سيستم مقدماتي سفارشات .

10. شركت كارتن البرز ( سهامي عام )
شركت كارتن البرز ( سهامي عام ) در تاريخ 24/2/1352 تحت شماره 16950 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده و در شهريور ماه 1353 بهره برداري گرديده است . موضوع فعاليت شركت طبق اساسنامه عبارت است از ساخت و توليد و فروش انواع مقوا و كارتن ، انجام كليه عمليات مربوط به بسته بندي و چاپ و صادرات محصولات شركت ، مواد و لوازم ماشين آلات مربوط به موضوع شركت و انجام كليه عملياتي كه بطور مستقيم و غير مستقيم به موضوعات فوق بستگي داشته باشد.
ظرفيت اسمي توليد به موجب پروانه تاسيس صادره از سوي وزارت صنايع و معادن به شماره 323523 مورخ 21/7/1352 بالغ بر 40 هزار تن كارتن مقوايي بوده كه به موجب نامه شماره 373117/15591/200 مورخ 13/12/1367 معاونت صنعتي و بهره برداري وزارت صنايع ظرفيت مذكور از 40 هزار تن به 33 هزار تن اصلاح گرديد.
توضيحا در تاريخ 31 /4/1356 در اثر آتش سوزي كارخانه ، بخش عمده اي از ماشين آلات و تاسيسات از بين رفته كه بافاصله با استفاده از وامهاي دريافتي از بانكها ، كارخانه مورد بازسازي قرار گرفته ، ظرفيت قابل دسترس توليد در حال حاضر با دو شيفت كار روزانه بالغ بر 18 هزارتن ( كارتن و مقوا ) در سال مي باشد كه در سال 80 ميزان توليد بالغ بر 11343 تن بوده است ( پيش بيني توليد 1381 معادل 15500 تن مي باشد ).
بر اساس آگهي منتشره در روزنامه هاي كثير الانتشار مورخ 4/12/1378 ، سازمان صنايع ملي ايران فروش سهام كارتن البرز را اعلام نموده بر اين مبنا شركت پارس الكتريك از طريق سازمان بورس اوراق بهادار اقدام به خريد حدود 51% از سهام كارتن البرز مي نمايد.
ساير سهامداران عمده اين شركت عبارتند از : شركت سرمايه گذاري بانك صنعت و معدن حدود 40% و سايرين 9%

11. شركت لامپ تصوير عالم آرا
12.شركت پارس گرونديك كيش
13.شركت طراحي و قالبسازي بهين آرمان
14.شركت پيوند جامع
15.شركت خانه سازي آريا
 

saham1

مسدود شده
مسدود شده
البته تو 60 تمومن هر چي بود توسط من جمع شد

اگه مي فروشيد60 تومن من خريدارم

اونمور تو صف فروش هم 90 به بالا گذاشتم برا فروش

سلام
چرا من نمیتونم بیشتر از 3 درصد تغییر در خواست فروش بزنم ؟
 

(hassanzadeh)

New Member
عضو تازه
سلام
چرا من نمیتونم بیشتر از 3 درصد تغییر در خواست فروش بزنم ؟
فقط سهم هاي رو مي توني بيشتر درخواست بزني كه اون روز حجم مبنا نداشته باشه

ضمنا اگه اينترنتي بزني نميشه چون اين يه مشكل بزرگ اينترنتي هست

تلفني مي توني تغيير بدي
 

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
پارس الکتریک هم امد

پارس‌الكتريك سود پيش‌بيني كرد

گروه بورس- شركت كارخانجات پارس‌الكتريك پيش‌بيني عملكرد امسال را با افزايش پيش‌بيني كرد. </B>

بنابر اطلاعات منتشره از سوي سازمان بورس و اوراق بهادار، پارس الكتريك درآمد هر سهم سال مالي منتهي به اسفند امسال را با 300ميليارد ريال سرمايه به طور خالص مبلغ 266ريال پيش‌بيني كرده است. اين در حالي است كه شركت در عملكرد دوره سه ماهه منتهي به خردادماه به ازاي هر سهم مبلغ 20ريال زيان محقق كرد.از سوي ديگر پيش‌بيني عملكرد امسال پارس‌الكتريك در مقايسه با پيش‌بيني سال مالي قبل به ترتيب فروش 618درصد افزايش، بهاي تمام شده كالاي فروش رفته 385درصد افزايش، سود عملياتي مبلغ 168ميليارد و 554ميليون ريال افزايش و سود پس از كسر ماليات مبلغ 224ميليارد و 575ميليون ريال كاهش داشته است. شركت اعلام كرده است دليل افزايش پيش‌بيني درآمد حاصل از فروش شركت ناشي از تفاهم‌نامه با شركت گاز، دانشگاه تهران و همچنين شركت تعاوني سهام عدالت2 است. اين در حالي است كه شركت جزييات نحوه پوشش قراردادها با شركت گاز، دانشگاه تهران و همچنين شركت تعاوني سهام عدالت 2 را ارائه نكرده است. همچنين خالص درآمدهاي متفرقه سال مالي 87 به مبلغ 383ميليارد و 156ميليون ريال (به ازاي هر سهم 1277ريال) به‌طور عمده ناشي از فروش شش دانگ عرصه و اعيان يك قطعه زمين با كاربري اداري واقع در خيابان آزادي نبش ميمنت بود. اين درحالي است كه پارس الكتريك جزئيات درآمد حاصل از سرمايه‌گذاري‌ها و خالص درآمدهاي متفرقه امسال را اعلام نكرده است. شركت در بودجه سال 88 مبلغ 15ميليارد و 800ميليون ريال درآمد حاصل از سرمايه‌گذاري‌ها پيش‌بيني كرده است كه در عملكرد سه ماهه منتهي به خرداد ماه مبلغ سه‌ميليارد و 287ميليون ريال آن را پوشش داد. همچنين خالص درآمدهاي متفرقه امسال پارس‌الكتريك در بودجه امسال مبلغ 20ميليارد و 200ميليون ريال در نظر گرفته شده است كه تا پايان خرداد ماه درآمدي از اين بابت محقق نشد.
</B>
 

mohammadva

Well-Known Member
کاربر فعال
بي انصافي در قيمت پارس الكتريك

با حدود 60 تومان سود انباشته و يسود سالانه بيش از 25 تومان در بورس با چنين قيمتي وجود دارد ؟
واقعآد ر حق سهامداران حقيقي بي انصافي شده است
دوستان در چنين قيمتهايي سهم خود را به باد ندهيد
 

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
پارس الکتریک هم امد

معاملات پارس الکتریک را در یک هفته اخیر داشته باشید
 

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
پارس الکتریک هم امد

با حدود 60 تومان سود انباشته و يسود سالانه بيش از 25 تومان در بورس با چنين قيمتي وجود دارد ؟
واقعآد ر حق سهامداران حقيقي بي انصافي شده است
دوستان در چنين قيمتهايي سهم خود را به باد ندهيد

پارس الکتریک

سرمایه 300میلیارد ریال
اندوخته قانونی 30 میلیارد ریال
اندوخته توسعه 35میلیارد ریال

سود انباشته 177میلیارد ریال

جمع حقوق صاحبان سهام 543میلیارد ریال

ارزش هر سهم 1800 ریال
 
بالا