لسرما ( سرما آفرین )

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان با توجه به بحث شعار سال 97 مبني بر حمايت از كالاي ايراني ...... گران بودن دلار و عدم اختصاص دلار دولتي به لوازم خانگي و....................................اصلا زيبنده نيست كه تايپيك اين سهم زير خروارها خاك باشد .......كم كم بايد توجه ويزه ايي به اين صنعت و علي الخصوص اين سهم داشت بالاخره فصل گرما هم مزيد بر علت خواهد بود يك جورهايي يكي از محصولات توليدي اين شركت مرتبط با اين فصل است

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا اين سهم چند فروشنده حقيقي مزاحم درصدي دارد كه اجازه رشد به سهم را نميدهند و در قيمت بالاي 315 فروشنده چند صد هزارتايي هستند و هر دفعه هم يكي از كدهاي حقيقي درصدي در نقش فروشنده ظاهر ميشوند حال يا هدفشان ايجاد ترس و دلهره در دل خريدار جز است و يا داراي رانتي در خصوص مسايل كلان شركت هستند كه ترجيح ميدهند چراغ خاموش از سهم خارج شوند.......................بشخصه در زير 290 تومان بصورت حمايتي خريدار سهم هستم و خريد سنگين را انشا اله بالاي 340 انجام خواهم داد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
با كرم ريزي زياد سهم را تا 260 پايين آوردند ......انشا اله در مجمع از خجالت مديران شركت در خواهيم آمد

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا قیمت را آوردن پایین تا خوب سبدها را پرکنند ، این شرکت اهرم سود سازی قوی در زمان گرانی دلار و عدم ورود کالاهای مشابه خارجی داره ، فعلا تو بازار سر مردم رو گرم فولاد و کچاد و ... کردن و خودشون دارن با خیالی آسوده سهام زیرخاکی میخرند ، قیمت سهم با دلار 3500 تومن حدود 700 تومن بود ، الان رسوندنش به زیر 250 تومن ، واقعا قیمتش جوک هست ، همین سه را تا پایان امسال بالای 1000 تومن برای صف خرید درست میکنن، سوپر مفت

CliFF1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا قیمت را آوردن پایین تا خوب سبدها را پرکنند ، این شرکت اهرم سود سازی قوی در زمان گرانی دلار و عدم ورود کالاهای مشابه خارجی داره ، فعلا تو بازار سر مردم رو گرم فولاد و کچاد و ... کردن و خودشون دارن با خیالی آسوده سهام زیرخاکی میخرند ، قیمت سهم با دلار 3500 تومن حدود 700 تومن بود ، الان رسوندنش به زیر 250 تومن ، واقعا قیمتش جوک هست ، همین سه را تا پایان امسال بالای 1000 تومن برای صف خرید درست میکنن، سوپر مفت
پیشنهاد میکنم در شرایط اینچنینی بازار خودتون رو از سهام مورد توجه بازار منحرف نکنید به سمت سهام زیر خاکی
الان وقت اینطور سهام نیست ، اینطوری از رشد بازار جا می مونید، از ما گفتن بود موفق باشید

ahmad_fou

New Member
کاربر فعال
پیشنهاد میکنم در شرایط اینچنینی بازار خودتون رو از سهام مورد توجه بازار منحرف نکنید به سمت سهام زیر خاکی
الان وقت اینطور سهام نیست ، اینطوری از رشد بازار جا می مونید، از ما گفتن بود موفق باشید
up......

888888

Well-Known Member
کاربر فعال
موضوع: شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام
به استناد ماده 17 مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران به اطلاع می رساند از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی 12/9/6/3 ماهه منتهی به 1397/03/31 ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر مي رسد نوسان قيمت سهام شرکت طي روزهاي معاملاتي اخير ناشي از عوامل عرضه و تقاضاي بازار مي باشد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
بازيگران حرفه ايي روي سهم فعال شده اند .................ابتداي معاملات حقوقي كرم ريخت و با 50 هزار سهم را تا منفي 5 رنج كرد...............ولي اين سهم محكوم به صعود است ............افزايش نرخ 500 ميليون توماني دستگاه هاي چيلر چيزي نيست كه بشود از كنارش به راحتي گذشت...........در آينده نزديك مشكل حجم مبنا را خواهيم داشت

almani

Well-Known Member
کاربر فعال
تا فرصت هست سبدهای خود را از لسرما پر کنید رشد لسرما افسانه ای خواهد یود

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
#لسرما
درگیر مقاومت 330. شکست مقاومت برابربا حرکت سهم به سمت 480 و 590 تومنه. عدم شکست باعث حرکت سهم به سمت 270 و گرفتن انرژی مجدد برای صعود. ورود بعد از شکست 330 و یا حوالی 270.
@tahlilgaranfarda

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
#لسرما کل دوره 4 ماهه تا تیر 58 میلیارد ریال فروش زده بود در مرداد این عدد 66 میلیارد ریال شده بود شرکت در توضیحات این فروش خوب گفته است توليد هوا ساز در ماههاي گذشته بر مبناي قطعات منفصله منعکس گرديده بود! در حاليکه فروش آنها بر مبناي دستگاه کامل درج شده بود و در ماه جاري هوا سازهاي توليدي و فروش رفته بر مبناي دستگاه کامل منعکس شده و اثرات ماههاي قبل تعديل گرديده است. امیدواریم نرخ ها درست باشد سهم تا قبل از این نرخ فروشش 1,986,000,000 بوده و در مرداد به 4,923,200,000 رسیده . ممکن است گزارش تکرار پذیر نباشد

بتا سهم خودش هم کف کرده ....افزایش نرخ فروش هر دستگاه معادل ۵۰۰ میلیون تومان است .....اگر این نرخ ها که بتا سهم میگوید شاید شاید تکرار ناپذیر نباشد ....تکرار پذیر باشد باید سلام کرد به لسرمای ۷۰۰ تومانی.....

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
#لسرما
درگیر مقاومت 330. شکست مقاومت برابربا حرکت سهم به سمت 480 و 590 تومنه. عدم شکست باعث حرکت سهم به سمت 270 و گرفتن انرژی مجدد برای صعود. ورود بعد از شکست 330 و یا حوالی 270.
@tahlilgaranfarda

خوب سهم را گویا کسی ندارد که تایپیکش رفته بود ۵ صفحه عقبتر ....
به راحتی از مقاومتش رد شد و بقول تکنیکال کارها پول بکش هم زد و بوسه خداحافظی را زد و با اخباری که چند روز گذشته متاسفانه مبنی بر آزاد سازی نرخ لوازم خانگی آمد باید فردا شاهد صف های خرید میلیونی سهام این صنعت باشیم ....هر چند این سهم نسبت به دیگر سهام این گروه رشدی نداشته و خیلی اذیت کرده امید وارم خواب سرمایه را جبران کند هرچند از افزایش نرخ سهامم خوشحال میشوم ولی برای افزایش افسار گسیخته قیمت لوازم خانگی و فشاری که به هم وطنانم میاد واقعا ناراحتم ...امید دارم با تمهیداتی که مسولین خواهند اندیشید این افرایش نرخ برای زوج های جوان و خانواده های نیازمند به طرقی قابل تحمل باشد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
گويا كسي به اين سهم مغفول از چشم بازار نظر و توجه ايي ندارد ........................من مانده تنهاي تنها با اين سهم مغفول از انظار ..........................انشا اله در قيمتهاي 700 تومان دوستان با تو آشتي خواهند كرد اي لسرماي دوست داشتني من

shami

Well-Known Member
کاربر فعال
گويا كسي به اين سهم مغفول از چشم بازار نظر و توجه ايي ندارد ........................من مانده تنهاي تنها با اين سهم مغفول از انظار ..........................انشا اله در قيمتهاي 700 تومان دوستان با تو آشتي خواهند كرد اي لسرماي دوست داشتني من
من امدم . لسرمای دوست داشتنی زمانی که دلار 4000 تومان بود 700و800 بود الان دلار 20000 تومانی 5برابر می شود یعنی 3500 الی 4000تومان دوستان لسرما 3500 بزودی 4000

shami

Well-Known Member
کاربر فعال
لسرما امروز فرداست که افزایش سرمایه اش بیاید رو ی کدال . فقط نمیدانم افزایش سرمایه دارایی میباشد یا اورده نقدی.

لایک ها: 120
بالا