لاستيك سهند

شروع موضوع توسط عليرضا قلي زاده ‏25 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. عليرضا قلي زاده

عليرضا قلي زاده New Member کاربر فعال

شغل:
    مهندس الكترونيك
    با سلام وتشكر از همه عزيزان
    دوستان هر مطلبي در مورد لاستيك سهند دارند اينجا بياورند

2. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

با سلام

عليرضا قلي زاده
    خسته نباشيد من در اوايل كار اين سايت مطالب كاملي در مورد سهند بيان كرده اگر دوست داشته باشيد مي توانيد با انتقال اين مطالب به اين قسمت ؛ اطلا عات كاملي در اختيار دوستان قرار دهيد..
    من بعنوان يكي از سهامداران قديمي اين شركت اميدوارم بتوانم كمكي به دوستان علاقمند يا سهامدار اين شركت بكنم.
    نكته مهمي كه بايد در مورد رفتار اين شركت در روزهاي اخير بيان كنم اين است كه اين ترفندي براي جمع كردن اين سهم و رشد دوباره اين شركت مي باشد .. در طول 2 روز اخير دو بلوك از سهام شركت بصورت عمده معامله شد...قيمت شركت اگر دقت داشته باشيد بعد از مجمع عادي امسال هم از 935 به 780 حتي 760 تومان هم رسيد... ولي بعد... اين سهم هر روز 5٪ رشد كرد و تا 1640 تومان هم رسيد و الان پايين مي آيد تا دوباره توسط بعضي دوستان جمع شود پس نگران نباشيد و بجاي فروش سهند با خريد سهند سود مناسبي ببريد تا پايان سال 100٪ رشد را حتما دارد قيمت هاي بالاي 2000 تومان را خواهد ديد .... الان گفتم كه كسي بعد نگه چرا نگفتي... پس يادتون بمانند...

3. بابك بورس‌باز

بابك بورس‌باز New Member کاربر فعال

من هم حتي يك سهم از سهندم رو نفروخته‌ام. من به صحبت‌هاي علي راي مي‌دهم. امروز يك بلوك 900 هزار سهمي معامله شده است. اين شركت ديگر از زيرمجموعه‌هاي كربن است.

4. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

سهند...

سهند باز همه را سر كار گذاشت...
    هر كس فروخت ضرر كرد همان طوري كه گفته بودم اين شركت كارهاي عجيب ولي سودآور براي سهامدار انجام مي دهد....
    سود جديد به 150 تومان افزايش يافت....
    قيمت باز شدن امروز در 1590 تومان با 150 تومان افزايش نسبت به ديروز...............
    پس سهند را نگه داريد قيمت بالاي 2000 تومان دور از دسترس نيست.........