لازما ( کارخانه‌های صنعتی آزمایش )

آینده1

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اجازه بدهید خودشان جواب بدهن
اگر نیتشان طبق فرمایش خودشان خیر باشد که به هدف خودشان رسیده اند مادی و معنوی همه حاضرن تقدیر کنند

ولی اگر قصد تشویش اذهان کلاهبرداری نوسانگیری بیان دروغ نسبت داوودیان و ادعای رابطه و واسطه و...باش نباید جوابگو باشن؟

صفحه اول همین تاپیک را بخواند.از همان اول چنین ادعاهایی بوده

آقا خسرو

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه آقا خسرو نبید الان قبل مجمع همتون رو زیر300پیاده وکرده بودند ،همه تلاش آقا خسرو این بیدکه لازما نوتونند زیر500 ویارند چون اگه ویاورده بیدند همتون از ترس ریزش دودستی لازما رو ودادید 300به یه جلبکی مثل تریست ،تا همی جا هم واید ممنون واشید

آقا خسرو

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اجازه بدهید خودشان جواب بدهن
اگر نیتشان طبق فرمایش خودشان خیر باشد که به هدف خودشان رسیده اند مادی و معنوی همه حاضرن تقدیر کنند

ولی اگر قصد تشویش اذهان کلاهبرداری نوسانگیری بیان دروغ نسبت داوودیان و ادعای رابطه و واسطه و...باش نباید جوابگو باشن؟

صفحه اول همین تاپیک را بخواند.از همان اول چنین ادعاهایی بوده
شما وخای وفروش وخای نوفوروش ،من به 11نفر تو خصوصی وگفتم چی کار وکینند ،سهم داریم دوست وداریم به بازار معرفی در وکینیم ،شما اگه نداشته بیدی یا وخایی پایین وخری حرفش جدا بیده جیگر

eghbal 2536

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خسرو کلاش
دیدی بهت امروز چی گفتم
انقدر چرت و پرت نگو و حرفهای مفت و اینجا سرکار نذار این ها رو
تو اخه عددی نیستی که سهم رو ببری بالا یا حمایت دروکونی یا نکونی :D:D
دوستان بازیگر سهم همین حقوقی مریض سهم هست و دستشون با مدیرهای لازما تو دست هم و تا نخواند سهم جائی نمیره
به چرت و پرت های این خسرو کلاش هم دل خوش نکنید

آقا خسرو

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خسرو کلاش
دیدی بهت امروز چی گفتم
انقدر چرت و پرت نگو و حرفهای مفت و اینجا سرکار نذار این ها رو
تو اخه عددی نیستی که سهم رو ببری بالا یا حمایت دروکونی یا نکونی :D:D
دوستان بازیگر سهم همین حقوقی مریض سهم هست و دستشون با مدیرهای لازما تو دست هم و تا نخواند سهم جائی نمیره
به چرت و پرت های این خسرو کلاش هم دل خوش نکنید
خخخخخخخخ،وبینید تا اسم جلبک وگویم پیداشون وشد خخخخخخخ،

آینده1

Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما وخای وفروش وخای نوفوروش ،من به 11نفر تو خصوصی وگفتم چی کار وکینند ،سهم داریم دوست وداریم به بازار معرفی در وکینیم ،شما اگه نداشته بیدی یا وخایی پایین وخری حرفش جدا بیده جیگر
اتفاقا من بهت میگم بفروش برای چند درصد نوسان گرفتن اینقدر خودت اذیت نکن

حرفهایت اگر راست است که شک نکن به اعدادت میرسه و جوش زدن و التماس و روزی ده تا مطلب تکراری با فونت درشت لازم نیست

احتمالا سازمان 6ماهی میبنده و بالا باز کنن

ولی اگر دروغ باش که ریسک بزرگی کردی.نشر اکاذیب حبس داره گل پسر.برای چند درصد نوسان ارزشش نداره.

alborz13

Well-Known Member
کاربر فعال
بر اساس اطلاعات بیان شده ،به خاطر آماده نبودن گزارشات،،،مجمع 29 این ماه به تنفس می خورد
بله به تنفس می خوره ولی خیلی از اطلاعات با نشستی با مدیران و سهامداران شرکت خارج از جلسه بورسی شفاف سازی میشه

مهدی ب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله به تنفس می خوره ولی خیلی از اطلاعات با نشستی با مدیران و سهامداران شرکت خارج از جلسه بورسی شفاف سازی میشه
انشاالله که اینگونه باشد و مجمعی برگزار و در مجمع اعلام تنفس کنند

مهدی ب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چون خود این انحلال مرودشت و بازیافت دارایها و حساب و کتاب بدهیها ،فکر کنم برای حسابرسی باید تکلیفش روشن باشد. بحثی هست که در کدال هم آمده،کاری هم هست که دارد انجام میشه

alborz13

Well-Known Member
کاربر فعال
اعلام تنفس کنن اون وقت چند روز بعد سهم باز میشه؟
خیلی ربطی نداره
گزارش مجمع رو بذارن رو کدال باز میشه احتمالا دو سه هفته هم بهشون مهلت میدن تا گزارشات رو تکمیل کنن رو و مجدد مجمع برگزار بشه

مهدی ب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی ربطی نداره
گزارش مجمع رو بذارن رو کدال باز میشه احتمالا دو سه هفته هم بهشون مهلت میدن تا گزارشات رو تکمیل کنن رو و مجدد مجمع برگزار بشه
به نظر شما یکی از جریاناتی که گزارشات را نتوانستن آماده کنند ،همین برنامه انحلال و بازیافت دارایهای مرودشت در نظر می باشد؟

بالا