كمك براي فوكا و سفارس

شروع موضوع توسط آزاد ‏8 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. آزاد

آزاد New Member عضو تازه

با سلام

از اساتيد محترم يك سوال داشتم ممنون مي شوم راهنمايي بفرماييد:
    مقداري سهام فوكا و مقداري هم سفارس دارم مي خواستم نظرتان را درمورد فروش آنها بدانم و اگر نظرتان مثبت است با چي عوض كنم ؟

با تشكر

2. آزاد

آزاد New Member عضو تازه

سلام
    استادان گرامي مثلا ما مي خواستيم دوشنبه خريد كنيم . بابا يكي تحويل بگيرد و جواب بدهد.

3. علي مددي

علي مددي New Member کاربر فعال

فوكا و سفارس

سلام:
    آزاد خان شما دنبال استاد ميگشتي - خب نتيجه هم همينه. توصيه ميكنم از لغت دوستان بيشتر استفاده نمايي.بگذريم.
    با بازار فعلي بهتر است كه دست به تركيب ايندو نزني. چون هم ايندو سهم و هم خيلي از سهام ديگر فعلا منفي بوده و شايد تعويض سهام در چنين بازاري صلاح نباشد. ( مگر از علم و اطلاعات و كارگزار آشنا برخوردار باشيم )
    فوكا در صورت حل و فصل مبحث تعرفه : بايد راحت به عدد 1100 تومان برسد.
    سفارس نيز حداقل بايد 2000 تومان باشد و تازه با اخبار مثبت سرمايه گذار خارجي و ...... بيش از اين رقم رشد نمايد.
    البته تصميم باشماست اما اگر من جاي شما بودم حداقل اين هفته دست نگه ميداشتم و بعد شايد اول فوكا را با يك سرمايه گذاري مطمئن مانند غدير يا يك سرمايه گذاري داراي پتانسيل مانند ملت عوض ميكردم. و بعد ................ بايد منتظر بازار ماند.

4. داودشاه

داودشاه New Member عضو تازه

به نظر مي آيد فوكا در هفته آينده رشد قيمت تا مرز 810 تومان را خواهد داشت البته بايد دانست كه فوكا يك سهم با ريسك كم است و نبايد انتظار نوسانات شديد قيمت را از آن داشت .
    سفارس هم در هفته آينده بين قيمت 1600 تا 1800 خواهد بود ولي به نظر مي آيد در نيمه دوم شهريورماه قيمت آن بالاي 2000 تومان باشد . با تشكر

5. آزاد

آزاد New Member عضو تازه

با سلام
    با تشكر از آقايان مددي و داود شاه كه جواب دادند.