كسب درآمد از طريق تلگرام حتي بدون داشتن كانال

frotel1

New Member
عضو تازه
اخیرا شرکت فروتل که بزرگترین شرکت خدمات دهنده به فروشندگان آنلاین و کارآفرین برتر در سال 1395 است وارد حوزه تبلیغات شده و درگاه تبلیغات رو فعال کرده که انواع روشهای تبلیغاتی را داخل خودش داره
چیکا جدیدترین سرویس تبلیغاتی فروتل هست که به حوزه تبلیغات کلیکی در شبکه های اجتماعی خصوصا تلگرام متمرکز شده
صاحبان کانالهای تلگرام با چیکا می تونند هم ارسال پست زماندار بدون هیچ هزینه ای به کانالهاشون داشته باشند و هم می توانند سفارش تبلیغاتی بگیرند که به صورت خودکار یا دستی در زمانهایی که تعیین کردند تبلیغ در کانالشان اجرا می شود و به ازای کلیک هایی که کاربرانشون دارند توسط چیکا مبالغ تسویه می شود
cheeka.ir
برای اینکه سریع چیکا در ایران منتشر بشه هم کار جالبی انجام دادند و لینک معرفی چیکا گذاشتند و هر کسی بواسطه این لینک کانالی رو عضو کنه در 10 درصد درآمد چیکا از تبلیغات اجرا شده سهیم میشه بدون اینکه درآمد صاحب کانال تغییر پیدا کنه که با این امکان هم بدون اینکه حتی کانال تلگرامی داشته باشید فقط با معرفی چیکا و بوسطه لینک معرف شما کانالها عضو میشن و شما لیست اونها رو می بینید و میزان درآمدی که از این طریق بدست می آرید به حساب شما واریز میشود

چیکا از طریق لینک زیر قابل دسترس می باشد:
www.cheeka.ir

چیکا یکی از مجموعه خدمات ارائه شده توسط شرکت معتبر فروتل هست و از اینکه درآمدتون منظم و سریع واریز میشه مطمئن خواهید بود و درآمدتون توسط فروتل تضمین شده و مرتبا امکانات جالبی داره به فروتل و زیرمجموعه های اون اضافه میشه .

metabourse

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
ربات پیام های ناظر بازار بر روی تلگرام

@Nazer_BazarBot

frotel1

New Member
عضو تازه
جشنواره تخفیف 50 درصدی تبلیغ با چیکا در صدها کانال تلگرام
به مناسبت ولادت امام رضا(ع) از مورخ 13 ام مرداد لغایت 13 شهریور ماه 1396 آغاز گردید
به مدت یک ماه جشنواره تخفیف 50 درصدی برگزار می شود.

در این جشنواره با پرداخت هر مبلغی به میزان دو برابر می توانید کلیک تبلیغ در تلگرام خریداری نمایید.
صدها کانال برتر تلگرام کالا و خدمات شما را معرفی خواهند کرد.

آدرس سایت چیکا:
www.cheeka.ir

mehreshatochar

New Member
عضو تازه
اکثر مردم فکر می کنند تنها با ساخت یک کانال در تلگرام و گذاشتن محصولات خود در کانال می توانند درآمد داشته باشند و محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند در حالی که تنها ساختن یک کانال کافی نیست و شما باید بلد باشید که چگونه می توان محصولات و خدماتتان را در بستر اینترنت و به صورت آنلاین به فروش برسانید.
فروش آنلاین زمین تا آسمان با فروش سنتی متفاوت است.فروش آنلاین شاید خیلی ساده به نظر برسد اما باید عرض کنم به مراتب سخت تر از فروش سنتی است اما هر چه پیش می روید پر قدرت تر و شگفت انگیزتر می شود و باید این را بدانید آنچه کار شما را در فروش آنلاین پیش می برد این است که اصول و قواعد راه اندازی یک کسب و کار در اینترنت را بلد باشید و از این اصول و قواعد استفاده کنید،آن موقع است که به درآمدهای خیلی بالا حتی بیشتر از تصورتان می رسید و بر عکس این داستان هم وجود دارد اگر هر چقدر هم برای فروش آنلاین سرمایه گذاری کنید اما اصول و قواعد بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ را بلد نباشید باعث افت و شکست کسب و کار آنلاین شما خواهد شد.
فرقی نمی کند قصد داشته باشید از طریق تلگرام محصولات خود را بفرشید و یا از طریق اینستا یا از طریق سایت.در هر صورت شما باید بلد باشید چگونه افراد را به صورت سازماندهی شده وارد کانال یا پیجتان نمایید و محصولات خود را چگونه به آنها معرفی نمایید تا بتوانید در نهایت آنها را تبدیل به مشتری کنید و حتی بعد از فروش محصول از چه تکنیکهایی استفاده کنید تا آن مشتریان برای همیشه از شما خرید کنند و حتی آدرس کانال و یا پیج اینستای شما را به دیگران هم معرفی نمایند.
در این سه سال چهار سالی که از آمدن تلگرام می گذرد خیلی با تلگرام درگیر بودم و همیشه دنبال راههایی برای افزایش ممبر برای کانال بودم.از تمام دوستانم که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می کنند تا صاحبان کانالهای بزرگ و خبری می پرسیدم که چگونه ممبرهای خود را افزایش می دهند و از چه روشهایی برای افزایش ممبر استفاده می کنند؟دهها ربات و برنامه را برای اینکار تهیه کردم و حسابی هزینه کردم.تمام روشهای درآمد زا از طریق تلگرام را مورد بررسی قرار دادم و همه آنها را یکی یکی تست کردم و بعضا به نتایج خارق العاده ای دست پیدا کردم و متوجه شدم اصولا چگونه می توان در تلگرام درآمد داشت و همه این شعارها و تبلیغاتهایی که در مورد درآمد از تلگرام و افزایش ممبر می بینید بعضا همه واقعی نیستند و یا خرید ممبر فیک هیچ کمکی برای درآمد بیشتر شما نمی کند و هیچوقت این راه را امتحان نکنید.
در ادامه از طریق لینک زیر می تونید قدم به قدم دوره آموزشی کسب درآمد از تلگرام رو تهیه کنید و درآمد خودتون رو نه تنها از تلگرام بلکه از همه پیام رسانها چندیدن برابر کنید.
http://yon.ir/erfanizade

pooltoshe

New Member
عضو تازه
خیلی راه برای کسب درآمد از تلگرام وجود داره که بهترین راه ها را من در مقاله سایت پول توشه خوندم که میتونید ببینید

pooleonline

New Member
عضو تازه
سلام دوستان
داخل نت با یک سایت آشنا شدم که در حقیقت یک سامانه معاملاتی ارز دیجیتال هست مثل باینانس، که خودتون می دونید که تحریم شدیم
حالا خب این سایت که میگم فرقش با باینانس اینه که ايرانی هست و چندتا از دانشوجای ایرانی ساختنش اتفاقا ترافیکش هم بد نیست و همچنین لینک بازار یابی هم داره
یک خوبیش اینه که به راحتی می توانی چند ارز معروف را داخل سامانه با ریال خرید کنی
و دیگه اینکه دغدغه تحریم هم نداریم
بقیه توضیحات را در آدرس وبلاگ زیر دادم
http://pooleonline.blogfa.com/

aaa2198

New Member
عضو تازه
کسب درآمد از تلگرام اگر میخواین اصولی یاد بگیرید و اینکه بدونید بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام فعل حال کدام است میتونید این مقاله که کاملا رایگان است رو بخونید

بالا